ΕΝΩΣΗ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Ε. Πε. Σ. Θ.

Αλεξάνδρειο Αθλητικό Μέλαθρο, 54 638 Θεσσαλονίκη
Γραμματεία: Τηλ. 2310 231.091  Fax: 2310 270.588
E-mail:
epesth@otenet.gr

 


DATABANK

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ

ΓΗΠΕΔΑ

 

 

Tελευταία Ενημέρωση   10/10/2018    

Πρωτάθλημα NEΑNIΔΩΝ 2018-2019

Α' ΦΑΣΗ

Α' Ομιλος

αγωνιστική
ΔΑΣΩ-ΒΑΟ 2-3
ΑΣ Ελπίς-Αίας Ευόσμου 3-0
Αριστοτέλης Επανομής-Άρης 0-3
Μέγας Αλέξανδρος-ΑΣ Ωραιόκαστρο 0-3
αγωνιστική 2η
Ιωνικός-ΔΑΣΩ  
ΒΑΟ-ΑΣ Ελπίς  
Αίας Ευόσμου-Αριστοτέλης Επανομής  
Άρης-Μέγας Αλέξανδρος  
αγωνιστική 3η
ΑΣ Ελπίς-Ιωνικός  
Αριστοτέλης Επανομής-ΒΑΟ  
Μέγας Αλέξανδρος-Αίας Ευόσμου  
Πήγασος Πολίχνης-ΑΣ Ωραιόκαστρο  
αγωνιστική 4η
Ιωνικός-Αριστοτέλης Επανομής  
ΔΑΣΩ-ΑΣ Ελπίς  
ΒΑΟ-Μέγας Αλέξανδρος  
Άρης-Πήγασος Πολίχνης  
αγωνιστική 5η
Μέγας Αλέξανδρος-Ιωνικός  
Αριστοτέλης Επανομής-ΔΑΣΩ  
Πήγασος Πολίχνης-Αίας Ευόσμου  
ΑΣ Ωραιόκαστρο-Άρης  
αγωνιστική 6η
ΔΑΣΩ-Μέγας Αλέξανδρος  
ΑΣ Ελπίς-Αριστοτέλης Επανομής  
 ΒΑΟ-Πήγασος Πολίχνης  
Αίας Ευόσμου-ΑΣ Ωραιόκαστρο  
αγωνιστική 7η
Πήγασος Πολίχνης-Ιωνικός  
Μέγας Αλέξανδρος-ΑΣ Ελπίς  
ΑΣ Ωραιόκαστρο-ΒΑΟ  
Άρης-Αίας Ευόσμου  
αγωνιστική 8η
Ιωνικός-ΑΣ Ωραιόκαστρο  
ΔΑΣΩ-Πήγασος Πολίχνης  
Αριστοτέλης Επανομής-Μέγας Αλέξανδρος  
ΒΑΟ-Άρης  
αγωνιστική 9η
Άρης-Ιωνικός  
ΑΣ Ωραιόκαστρο-ΔΑΣΩ  
Πήγασος Πολίχνης-ΑΣ Ελπίς  
Αίας Ευόσμου-ΒΑΟ  
αγωνιστική 10η
Ιωνικός-Αίας Ευόσμου  
ΔΑΣΩ-Άρης  
ΑΣ Ελπίς-ΑΣ Ωραιόκαστρο  
Αριστοτέλης Επανομής-Πήγασος Πολίχνης  
αγωνιστική 11η
ΒΑΟ-Ιωνικός  
Αίας Ευόσμου-ΔΑΣΩ  
Άρης-ΑΣ Ελπίς  
ΑΣ Ωραιόκαστρο-Αριστοτέλης Επανομής  
Πήγασος Πολίχνης-Μέγας Αλέξανδρος  
 Βαθμολογία Α' Ομίλου
αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. Άρης 1 1 0 3-0 3
2. ΑΣ Ελπίς 1 1 0 3-0 3
3. ΑΣ Ωραιόκαστρο 1 1 0 3-0 3
4. ΒΑΟ 1 1 0 3-2 2
5. ΔΑΣΩ 1 0 1 2-3 1
6. Αίας Ευόσμου 1 0 1 0-3 0
7. Αριστοτέλης Επανομής 1 0 1 0-3 0
8. Μέγας Αλέξανδρος 1 0 1 0-3 0
9.            
10.            

Β' Ομιλος

αγωνιστική
Ατρόμητος Τριαδίου-Μακεδόνες Αξιού 0-3
Ν. Βότσης-ΠΑΟΚ 2-3
Κεραυνός Αγ. Παύλου-ΧΑΝΘ 1-3
Περσέας-ΕΟΣ 1-3
Αναγέννηση Ρυσίου-Ηρακλής 3-1
αγωνιστική 2η
Ηρακλής Γέφυρας-Ατρόμητος Τριαδίου  
Μακεδόνες Αξιού-Ν. Βότσης  
ΠΑΟΚ-Κεραυνός Αγ. Παύλου  
ΧΑΝΘ-Περσέας  
ΕΟΣ-Αναγέννηση Ρυσίου  
αγωνιστική 3η
Ν. Βότσης-Ηρακλής Γέφυρας  
Κεραυνός Αγ. Παύλου-Μακεδόνες Αξιού  
Περσέας-ΠΑΟΚ  
Αναγέννηση Ρυσίου-ΧΑΝΘ  
Ηρακλής-ΕΟΣ  
αγωνιστική 4η
Ηρακλής Γέφυρας-Κεραυνός Αγ. Παύλου  
Ατρόμητος Τριαδίου-Ν. Βότσης  
Μακεδόνες Αξιού-Περσέας  
ΠΑΟΚ-Αναγέννηση Ρυσίου  
ΧΑΝΘ-Ηρακλής  
αγωνιστική 5η
Περσέας-Ηρακλής Γέφυρας  
Κεραυνός Αγ. Παύλου-Ατρόμητος Τριαδίου  
Αναγέννηση Ρυσίου-Μακεδόνες Αξιού  
Ηρακλής-ΠΑΟΚ  
ΕΟΣ-ΧΑΝΘ  
αγωνιστική 6η
Ηρακλής Γέφυρας-Αναγέννηση Ρυσίου  
Ατρόμητος Τριαδίου-Περσέας  
Ν. Βότσης-Κεραυνός Αγ. Παύλου  
Μακεδόνες Αξιού-Ηρακλής  
ΠΑΟΚ-ΕΟΣ  
αγωνιστική 7η
Ηρακλής-Ηρακλής Γέφυρας  
Αναγέννηση Ρυσίου-Ατρόμητος Τριαδίου  
Περσέας-Ν. Βότσης  
ΕΟΣ-Μακεδόνες Αξιού  
ΧΑΝΘ-ΠΑΟΚ  
αγωνιστική 8η
Ηρακλής Γέφυρας-ΕΟΣ  
Ατρόμητος Τριαδίου-Ηρακλής  
Ν. Βότσης-Αναγέννηση Ρυσίου  
Κεραυνός Αγ. Παύλου-Περσέας  
Μακεδόνες Αξιού-ΧΑΝΘ  
αγωνιστική 9η
ΧΑΝΘ-Ηρακλής Γέφυρας  
ΕΟΣ-Ατρόμητος Τριαδίου  
Ηρακλής-Ν. Βότσης  
Αναγέννηση Ρυσίου-Κεραυνός Αγ. Παύλου  
ΠΑΟΚ-Μακεδόνες Αξιού  
αγωνιστική 10η
Ηρακλής Γέφυρας-ΠΑΟΚ  
Ατρόμητος Τριαδίου-ΧΑΝΘ  
Ν. Βότσης-ΕΟΣ  
Κεραυνός Αγ. Παύλου-Ηρακλής  
Περσέας-Αναγέννηση Ρυσίου  
αγωνιστική 11η
Μακεδόνες Αξιού-Ηρακλής Γέφυρας  
ΠΑΟΚ-Ατρόμητος Τριαδίου  
ΧΑΝΘ-Ν. Βότσης  
ΕΟΣ-Κεραυνός Αγ. Παύλου  
Ηρακλής-Περσέας  
 Βαθμολογία Β' Ομίλου
αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. Μακεδόνες Αξιού 1 1 0 3-0 3
2. Αναγέννηση Ρυσίου 1 1 0 3-1 3
3. ΕΟΣ 1 1 0 3-1 3
4. ΧΑΝΘ 1 1 0 3-1 3
5. ΠΑΟΚ 1 1 0 3-2 2
6. Ν. Βότσης 1 0 1 2-3 1
7. Ηρακλής 1 0 1 1-3 0
8. Κεραυνός Αγ. Παύλου 1 0 1 1-3 0
9. Περσέας 1 0 1 1-3 0
10. Ατρόμητος Τριαδίου 1 0 1 0-3 0
11.            

Β ΦΑΣΗ

 

Α Β Γ
Α1-Β4     .
Α2-Β3  

 

.

Β2-Α3     .
Β1-Α4  

 

.

 

FINAL FOUR
 

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ

Σκορ

   
 
 
ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ Σκορ
   
 
 
ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ Σκορ
   
 
 
ΤΕΛΙΚΟΣ Σκορ
   
 


ΕΙΔΙΚΕΣ ΒΡΑΒΕΥΣΕΙΣ
ΕΠΑΘΛΟ "ΘΑΝΑΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ"
:
 
ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1.
2.
3. 
4.