ΕΝΩΣΗ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Ε. Πε. Σ. Θ.

Αλεξάνδρειο Αθλητικό Μέλαθρο, 54 638 Θεσσαλονίκη
Γραμματεία: Τηλ. 2310 231.091  Fax: 2310 270.588
E-mail:
epesth@otenet.gr

 


DATABANK

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ

ΓΗΠΕΔΑ

 

 

Tελευταία Ενημέρωση   18/01/2017    

Πρωτάθλημα NEΑNIΔΩΝ 2016-2017

Α' ΦΑΣΗ

Α' Ομιλος

αγωνιστική
Ελπίς Αμπελοκήπων - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 3-0
Ναύαρχος Βότσης - ΠΑΟΚ 3-0
ΜΕΝΤ - Καμπανιακός 1-3
Περσέας - Μυγδονιακός 0-3
αγωνιστική 2η
Αριστοτέλης Επανομής - Ελπίς Αμπελοκήπων 1-3
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - Ναύαρχος Βότσης 0-3
ΠΑΟΚ - ΜΕΝΤ 2-3
Καμπανιακός - Περσέας 3-1
αγωνιστική 3η
Ναύαρχος Βότσης - Αριστοτέλης Επανομής 3-0
ΜΕΝΤ - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 3-2
Περσέας - ΠΑΟΚ 0-3
Μυγδονιακός - Καμπανιακός 0-3
αγωνιστική 4η
Αριστοτέλης Επανομής - ΜΕΝΤ 3-2
Ελπίς Αμπελοκήπων - Ναύαρχος Βότσης 1-3
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - Περσέας 3-1
ΠΑΟΚ - Μυγδονιακός 3-1
αγωνιστική 5η
Περσέας - Αριστοτέλης Επανομής 1-3
ΜΕΝΤ - Ελπίς Αμπελοκήπων 0-3
Μυγδονιακός - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 1-3
Καμπανιακός - ΠΑΟΚ 3-0
αγωνιστική 6η
Αριστοτέλης Επανομής - Μυγδονιακός 3-0
Ελπίς Αμπελοκήπων - Περσέας 3-0
Ναύαρχος Βότσης - ΜΕΝΤ 3-1
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - Καμπανιακός 1-3
αγωνιστική 7η
Καμπανιακός - Αριστοτέλης Επανομής 3-2
Μυγδονιακός - Ελπίς Αμπελοκήπων 0-3
Περσέας - Ναύαρχος Βότσης 0-3
ΠΑΟΚ - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 3-2
αγωνιστική 8η
Αριστοτέλης Επανομής - ΠΑΟΚ 3-0
Ελπίς Αμπελοκήπων - Καμπανιακός 3-1
Ναύαρχος Βότσης - Μυγδονιακός 3-0
ΜΕΝΤ - Περσέας 3-0
αγωνιστική 9η
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - Αριστοτέλης Επανομής 0-3
ΠΑΟΚ - Ελπίς Αμπελοκήπων 0-3
Καμπανιακός - Ναύαρχος Βότσης 3-0
Μυγδονιακός - ΜΕΝΤ 3-1
 Βαθμολογία Α' Ομίλου
αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. Καμπανιακός 8 7 1 22-8 15
2. Ελπίς Αμπελοκήπων 8 7 1 22-5 15
3. Ναύαρχος Βότσης 8 7 1 21-5 15
4. Αριστοτέλης Επανομής 8 5 3 18-12 13
5. ΜΕΝΤ 8 3 5 14-19 11
6. ΠΑΟΚ 8 3 5 11-18 11
7. Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 8 2 6 11-20 10
8. Μυγδονιακός 8 2 6 8-19 10
9. Περσέας 8 0 8 3-24 8

Β' Ομιλος

αγωνιστική
Μακεδονικός - ΔΑΣΩ 1-3
Πήγασος Πολίχνης - Μέγας Αλέξανδρος 3-1
Ατρόμητος Τριαδίου - Αρης 0-3
ΑΣΚ Λαγκαδά - Ηρακλής 0-3
αγωνιστική 2η
ΑΣΚ Λαγκαδά - Μακεδονικός 3-1
ΔΑΣΩ - Πήγασος Πολίχνης 0-3
Μέγας Αλέξανδρος - Ατρόμητος Τριαδίου 3-2
Ηρακλής - Αρης 0-3
αγωνιστική 3η
Πήγασος Πολίχνης - ΑΣΚ Λαγκαδά 3-0
Ατρόμητος Τριαδίου - ΔΑΣΩ 3-0
Αρης - Μέγας Αλέξανδρος 3-0
Μακεδονικός - Ηρακλής 0-3
αγωνιστική 4η
ΑΣΚ Λαγκαδά - Ατρόμητος Τριαδίου 0-3
Μακεδονικός - Πήγασος Πολίχνης 0-3
ΔΑΣΩ - Αρης 0-3
Ηρακλής - Μέγας Αλέξανδρος 3-0
αγωνιστική 5η
Αρης - ΑΣΚ Λαγκαδά 3-0
Ατρόμητος Τριαδίου - Μακεδονικός 3-0
Μέγας Αλέξανδρος - ΔΑΣΩ 3-1
Πήγασος Πολίχνης - Ηρακλής 0-3
αγωνιστική 6η
ΑΣΚ Λαγκαδά - Μέγας Αλέξανδρος 1-3
Μακεδονικός - Αρης 0-3
Πήγασος Πολίχνης - Ατρόμητος Τριαδίου 1-3
Ηρακλής - ΔΑΣΩ 3-0
αγωνιστική 7η
ΔΑΣΩ - ΑΣΚ Λαγκαδά 3-2
Μέγας Αλέξανδρος - Μακεδονικός 3-0
Αρης - Πήγασος Πολίχνης 3-0
Ατρόμητος Τριαδίου - Ηρακλής 0-3
 Βαθμολογία Β' Ομίλου
αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. Αρης 7 7 0 21-0 14
2. Ηρακλής 7 6 1 18-3 13
3. Ατρόμητος Τριαδίου 7 4 3 14-10 11
4. Πήγασος Πολίχνης 7 4 3 13-10 11
5. Μέγας Αλέξανδρος 7 4 3 13-13 11
6. ΔΑΣΩ 7 2 5 7-18 9
-. ΑΣΚ Λαγκαδά 7 1 6 6-19 8
8. Μακεδονικός 7 0 7 2-21 7

Γ' Ομιλος

αγωνιστική
ΕΟΣ - Απόλλων Καλαμαριάς 0-3
Μακεδόνες Αξιού - Κεραυνός Ωραιοκάστρου 3-0
Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων - ΧΑΝΘ 2-3
Ανατόλια - Αίας Ευόσμου 0-3
αγωνιστική 2η
Ανατόλια - ΕΟΣ 0-3
Απόλλων Καλαμαριάς - Μακεδόνες Αξιού 0-3
Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων 0-3
Αίας Ευόσμου - ΧΑΝΘ 3-0
αγωνιστική 3η
Μακεδόνες Αξιού - Ανατόλια 3-0
Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων - Απόλλων Καλαμαριάς 0-3
ΧΑΝΘ - Κεραυνός Ωραιοκάστρου 3-0
ΕΟΣ - Αίας Ευόσμου 1-3
αγωνιστική 4η
Ανατόλια - Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων 3-0
ΕΟΣ - Μακεδόνες Αξιού 0-3
Απόλλων Καλαμαριάς - ΧΑΝΘ 3-1
Α'ιας Ευόσμου - Κεραυνός Ωραιοκάστρου 3-0
αγωνιστική 5η
ΧΑΝΘ - Ανατόλια 3-0
Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων - ΕΟΣ 1-3
Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Απόλλων Καλαμαριάς 0-3
Μακεδόνες Αξιού - Αίας Ευόσμου 2-3
αγωνιστική 6η
Ανατόλια - Κεραυνός Ωραιοκάστρου 3-0
ΕΟΣ - ΧΑΝΘ 0-3
Μακεδόνες Αξιού - Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων 3-0
Αίας Ευόσμου - Απόλλων Καλαμαριάς 3-0
αγωνιστική 7η
Απόλλων Καλαμαριάς - Ανατόλια 3-1
Κεραυνός Ωραιοκάστρου - ΕΟΣ 0-3
ΧΑΝΘ - Μακεδόνες Αξιού 1-3
Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων - Αίας Ευόσμου 1-3
 Βαθμολογία Γ' Ομίλου
αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. Αίας Ευόσμου 7 7 0 21-4 14
2. Μακεδόνες Αξιού 7 6 1 20-4 13
3. Απόλλων Καλαμαριάς 7 5 2 15-8 12
4. ΧΑΝΘ 7 4 3 14-11 11
5. ΕΟ Σταυρούπολης 7 3 4 10-13 10
6. Ανατόλια 7 2 5 7-15 9
7. Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων 7 1 6 7-18 8
8. Κεραυνός Ωραιοκάστρου 7 0 7 0-21 7

 

Β ΦΑΣΗ

αγωνιστική
Ηρακλής - Αίας Ευόσμου 3-2
Ελπίς Αμπελοκήπων- Μακεδόνες Αξιού 0-3
Καμπανιακός- Άρης 2-3
αγωνιστική 2η
Καμπανιακός- Ηρακλής 3-2
Αίας Ευόσμου - Ελπίς Αμπελοκήπων 3-2
Άρης - Μακεδόνες Αξιού 3-0
αγωνιστική 3η
Ελπίς Αμπελοκήπων - Καμπανιακός 3-0
Μακεδόνες Αξιού - Αίας Ευόσμου 1-3
Ηρακλής - Άρης 0-3
αγωνιστική 4η
Καμπανιακός - Μακεδόνες Αξιού 3-1
Ηρακλής - Ελπίς Αμπελοκήπων 1-3
Άρης - Αίας Ευόσμου 3-0
αγωνιστική 5η
Αίας Ευόσμου - Καμπανιακός .
Μακεδόνες Αξιού - Ηρακλής .
 Ελπίς Αμπελοκήπων- Άρης .

 Βαθμολογία Β' Φάσης

αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. Άρης 4 4 0 12-2 8
2. Αίας Ευόσμου 4 2 2 8-9 6
3. Ελπίς Αμπελοκήπων 4 2 2 8-7 6
4. Καμπανιακός 4 2 2 8-9 6
5. Ηρακλής 4 1 3 6-11 5
6. Μακεδόνες Αξιού 4 1 3 5-9 5

 

FINAL FOUR
(...)

Συνδιοργανωτές
...

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ 1-4

Σκορ

. .
.
.
ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ 2-3 Σκορ
. .
.
.
ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ Σκορ
. .
.
.
ΤΕΛΙΚΟΣ Σκορ
, ,
,
,
 
ΕΙΔΙΚΕΣ ΒΡΑΒΕΥΣΕΙΣ
ΕΠΑΘΛΟ "ΘΑΝΑΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ"
:
 
ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1. 
2.  
3.  
4.