ΕΝΩΣΗ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Ε. Πε. Σ. Θ.

Αλεξάνδρειο Αθλητικό Μέλαθρο, 54 638 Θεσσαλονίκη
Γραμματεία: Τηλ. 2310 231.091  Fax: 2310 270.588
E-mail:
epesth@otenet.gr

 


DATABANK

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ

ΓΗΠΕΔΑ

 

 

Tελευταία Ενημέρωση   10/10/2018    

2η ΤΟΠΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2018-2019
(πρώην Γ' Κατηγορία Γυναικών)

 

Α' ΦΑΣΗ - Α΄ ΟΜΙΛΟΣ

αγωνιστική
Ζέφυρος-ΑΟ Εκμάθησης Αθλημάτων  
ΑΟ Πολυγύρου-ΓΑΣ Ευκαρπίας  
Εθνικός Πυλαίας-Κεραυνός Ωραιοκάστρου  
Απόλλων Αρναίας-ΑΕ Δέλτα  
Ιωνικός-Γαλαξίας Άδενδρου  
αγωνιστική 2η
Ιωνικός-Ζέφυρος  
ΑΟ Εκμάθησης Αθλημάτων-ΑΟ Πολυγύρου  
ΓΑΣ Ευκαρπίας-Εθνικός Πυλαίας  
Κεραυνός Ωραιοκάστρου-Απόλλων Αρναίας  
Γαλαξίας Άδενδρου-ΑΕ Δέλτα  
αγωνιστική 3η
   
   
   
   
   
αγωνιστική 4η
   
   
   
   
   
αγωνιστική 5η
   
   
   
   
   
αγωνιστική
   
   
   
   
   
αγωνιστική
   
   
   
   
   
αγωνιστική
   
   
   
   
   
αγωνιστική
   
   
   
   
   
Βαθμολογία Α΄Ομίλου
αα

Ομάδα

Αγ Ν Η Σετ Β
1.            
2.            
3.            
4.            
5.            
6.            
7.            
8.            
9.            
10.            

Α' ΦΑΣΗ - Β΄ΟΜΙΛΟΣ

αγωνιστική
Μαχητές Πεύκων-Προοδευτική Τούμπας  
Πανελλήνιος-ΑΕ Αμπελόκηποι  
ΑΠΚ Νεάπολης-ΑΕ Πυλαίας  
Τιτάνες Ευόσμου-ΔΕΚΑ  
αγωνιστική 2η
ΑΟ Καβακλιωτών-Μαχητές Πεύκων  
Προοδευτική Τούμπας-Πανελλήνιος  
ΑΕ Αμπελόκηποι-ΑΠΚ Νεάπολης  
ΑΕ Πυλαίας-Τιτάνες Ευόσμου  
αγωνιστική 3η
   
   
   
   
αγωνιστική 4η
   
   
   
   
αγωνιστική 5η
   
   
   
   
αγωνιστική 6η
   
   
   
   
αγωνιστική 7η
   
   
   
   
αγωνιστική
   
   
   
   
αγωνιστική
   
   
   
   
Βαθμολογία Β΄ Ομίλου
αα

Ομάδα

Αγ Ν Η Σετ Β
1.            
2.            
3.            
4.            
5.            
6.            
7.            
8.            
7.            
10.          

Β' ΦΑΣΗ - ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΟΔΟΥ

αγωνιστική
   
   
   
   
αγωνιστική 2η
   
   
   
   
αγωνιστική 3η
   
   
   
   
αγωνιστική 4η
   
   
   
   
αγωνιστική 5η
   
   
   
   
αγωνιστική 6η
   
   
   
   
αγωνιστική 7η
   
   
   
   
αγωνιστική 8η
   
   
   
   
αγωνιστική 9η
   
   
   
   
αγωνιστική 10η
   
   
   
   
αγωνιστική 11η
   
   
   
   
αγωνιστική 12η
   
   
   
   
αγωνιστική 13η
   
   
   
   
αγωνιστική 14η
   
   
   
   
Βαθμολογία Ομίλου Ανόδου
αα

Ομάδα

Αγ Ν Η Σετ Β
1.            
2.            
3.            
4.            
5.            
6.            
7.            
8.            

 

ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ

 2η Τοπική Κατηγορία Γυναικών Ε.ΠΕ.Σ.Θ.
αα Ομάδα
1.  
2.  
3.  
4.  
5.  
6.  
7.  
8.  
9.  
10.  
11.  
12.  
13.  
14.  
15.  
16.  
17.  
18.  
19.  

 

ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ

αγωνιστική
   
   
   
   
   
αγωνιστική 2η
   
   
   
   
   
αγωνιστική 3η
   
   
   
   
   
αγωνιστική 4η
   
   
   
   
   
αγωνιστική 5η
   
   
   
   
   
αγωνιστική 6η
   
   
   
   
   
αγωνιστική 7η
   
   
   
   
   
αγωνιστική 8η
   
   
   
   
   
αγωνιστική 9η
   
   
   
   
   
αγωνιστική 10η
   
   
   
   
   
αγωνιστική 11η
   
   
   
   
   
Βαθμολογία Ομίλου Κατάταξης
αα

Ομάδα

Αγ Ν Η Σετ Β
1.            
2.            
3.            
4.            
5.            
6.            
7.            
8.            
9.            
10.            
11.