ΕΝΩΣΗ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Ε. Πε. Σ. Θ.

Αλεξάνδρειο Αθλητικό Μέλαθρο, 54 638 Θεσσαλονίκη
Γραμματεία: Τηλ. 2310 231.091  Fax: 2310 270.588
E-mail:
epesth@otenet.gr

 

 


DATABANK

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ

ΓΗΠΕΔΑ

 

 

Tελευταία Ενημέρωση   27/01/2020    

2η ΤΟΠΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2019-2020
(πρώην Γ' Κατηγορία Γυναικών)

 

Α' ΦΑΣΗ

αγωνιστική 12η
1-3 ΑΟ Πολυγύρου-Έσπερος Θέρμης 1-3
1-3 ΑΕ Πυλαίας-Εθνικός Πυλαίας 2-3
1-3 Ιωνικός-Γαλαξίας Αδένδρου 3-0
1-3 ΑΠΚ Νεάπολης-Μακεδονικός 0-3
3-0 ΔΕΚΑ-ΑΕΝ Πανοράματος 3-0
αγωνιστική 13η
3-0 ΔΕΚΑ-ΑΟ Πολυγύρου 3-0
1-3 Έσπερος Θέρμης-ΑΕ Πυλαίας 3-1
0-3 Εθνικός Πυλαίας-Ιωνικός 0-3
3-1 Γαλαξίας Αδένδρου-ΑΠΚ Νεάπολης 1-3
1-3 ΑΕΝ Πανοράματος-Μακεδονικός 0-3
αγωνιστική 14η
0-3 ΑΕ Πυλαίας-ΔΕΚΑ  
3-0 Ιωνικός-Έσπερος Θέρμης  
3-1 ΑΠΚ Νεάπολης-Εθνικός Πυλαίας  
3-0 Μακεδονικός-Γαλαξίας Αδένδρου  
3-1 ΑΟ Πολυγύρου-ΑΕΝ Πανοράματος  
αγωνιστική 15η
3-1 ΔΕΚΑ-Ιωνικός  
3-2 ΑΟ Πολυγύρου-ΑΕ Πυλαίας  
3-1 Έσπερος Θέρμης-ΑΠΚ Νεάπολης  
0-3 Εθνικός Πυλαίας-Μακεδονικός  
3-1 ΑΕΝ Πανοράματος-Γαλαξίας Αδένδρου  
αγωνιστική 16η
0-3 ΑΠΚ Νεάπολης-ΔΕΚΑ  
3-1 Ιωνικός-ΑΟ Πολυγύρου  
3-1 Μακεδονικός-Έσπερος Θέρμης  
1-3 Γαλαξίας Αδένδρου-Εθνικός Πυλαίας  
2-3 ΑΕ Πυλαίας-ΑΕΝ Πανοράματος  
αγωνιστική 17η
3-0 ΔΕΚΑ-Μακεδονικός  
3-2 ΑΟ Πολυγύρου-ΑΠΚ Νεάπολης  
0-3 ΑΕ Πυλαίας-Ιωνικός  
1-3 Έσπερος Θέρμης-Γαλαξίας Αδένδρου  
0-3 ΑΕΝ Πανοράματος-Εθνικός Πυλαίας  
αγωνιστική 18η
0-3 Γαλαξίας Αδένδρου-ΔΕΚΑ  
3-0 Μακεδονικός-ΑΟ Πολυγύρου  
1-3 ΑΠΚ Νεάπολης-ΑΕ Πυλαίας  
3-2 Εθνικός Πυλαίας-Έσπερος Θέρμης  
3-0 Ιωνικός-ΑΕΝ Πανοράματος  
αγωνιστική 19η
3-0 ΔΕΚΑ-Εθνικός Πυλαίας  
0-3 ΑΟ Πολυγύρου-Γαλαξίας Αδένδρου  
2-3 ΑΕ Πυλαίας-Μακεδονικός  
3-1 Ιωνικός-ΑΠΚ Νεάπολης  
0-3 ΑΕΝ Πανοράματος-Έσπερος Θέρμης  
αγωνιστική 20η
0-3 Έσπερος Θέρμης-ΔΕΚΑ  
3-0 Εθνικός Πυλαίας-ΑΟ Πολυγύρου  
3-1 Γαλαξίας Αδένδρου-ΑΕ Πυλαίας  
3-2 Μακεδονικός-Ιωνικός  
3-0 ΑΠΚ Νεάπολης-ΑΕΝ Πανοράματος  
Βαθμολογία Α΄Φάσης
αα

Ομάδα

Αγ Ν Η Σετ Β
1. ΔΕΚΑ 11 11 0 33-1 33
2. Μακεδονικός 11 10 1 30-10 28
3. Ιωνικός 11 8 3 28-11 25
4. Εθνικός Πυλαίας 11 6 5 19-21 16
5. Έσπερος Θέρμης 11 5 6 20-22 16
6. Γαλαξίας Αδένδρου 11 5 6 19-22 15
7. ΑΕ Πυλαίας 11 2 9 17-29 10
8. ΑΠΚ Νεάπολης 11 3 8 16-26 10
9. ΑΟ Πολυγύρου 11 3 8 12-29 7
10. ΑΕΝ Πανοράματος 11 2 9 8-30 5
 

Play Off

Ημιτελικός 1 - 4

μεταφορά Play Off

 

   
Ημιτελικός 2 - 3 μεταφορά Play Off
     
Τελικός  
                                                       
 

 

 

ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ

 2η Τοπική Κατηγορία Γυναικών Ε.ΠΕ.Σ.Θ.
αα Ομάδα
1.  
2.  
3.  
4.  
5.  
6.  
7.  
8.  
9.  
10.