ΕΝΩΣΗ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Ε. Πε. Σ. Θ.

Αλεξάνδρειο Αθλητικό Μέλαθρο, 54 638 Θεσσαλονίκη
Γραμματεία: Τηλ. 2310 231.091  Fax: 2310 270.588
E-mail:
epesth@otenet.gr

 


DATABANK

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ

ΓΗΠΕΔΑ

 

 

Tελευταία Ενημέρωση   15/02/2018    

2η ΤΟΠΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2017-2018
(πρώην Γ' Κατηγορία Γυναικών)

 

Α' ΦΑΣΗ - Α΄ ΟΜΙΛΟΣ

αγωνιστική
Ιωνικός-ΑΕΝ Πανοράματος 0-3
Μαντουλίδης-Γαλαξίας Άδενδρου 0-3
Αετός Φιλύρου-ΑΕ Πυλαίας 1-3
ΑΠΚ Νεάπολης-Εθνικός Πυλαίας 3-1
ΑΕ Δέλτα-Κεραυνός Ωραιοκάστρου 3-1
αγωνιστική 2η
ΑΕ Δέλτα-Ιωνικός 1-3
ΑΕΝ Πανοράματος-Μαντουλίδης 3-0
Γαλαξίας Άδενδρου-Αετός Φιλύρου 3-0
ΑΕ Πυλαίας-ΑΠΚ Νεάπολης 3-0
Κεραυνός Ωραιοκάστρου-Αστέρας Σίνδου 3-0
αγωνιστική 3η
Μαντουλίδης-ΑΕ Δέλτα 2-3
ΑΠΚ Νεάπολης-Γαλαξίας Άδενδρου 0-3
Αετός Φιλύρου-ΑΕΝ Πανοράματος 1-3
Αστέρας Σίνδου-Εθνικός Πυλαίας 0-3
Ιωνικός-Κεραυνός Ωραιοκάστρου 3-1
αγωνιστική 4η
ΑΕ Πυλαίας-Αστέρας Σίνδου 1-3
ΑΕΝ Πανοράματος-ΑΠΚ Νεάπολης 1-3
ΑΕ Δέλτα-Αετός Φιλύρου 3-0
Ιωνικός-Μαντουλίδης 3-1
Κεραυνός Ωραιοκάστρου-Εθνικός Πυλαίας 0-3
αγωνιστική 5η
Εθνικός Πυλαίας-ΑΕ Πυλαίας 3-1
ΑΠΚ Νεάπολης-ΑΕ Δέλτα 3-1
Αετός Φιλύρου-Ιωνικός 1-3
Αστέρας Σίνδου-Γαλαξίας Άδενδρου 2-3
Μαντουλίδης-Κεραυνός Ωραιοκάστρου 1-3
αγωνιστική
Μαντουλίδης-Αετός Φιλύρου 3-1
ΑΕΝ Πανοράματος-Αστέρας Σίνδου 3-1
Γαλαξίας Άδενδρου-Εθνικός Πυλαίας 0-3
Ιωνικός-ΑΠΚ Νεάπολης 3-0
Κεραυνός Ωραιοκάστρου-ΑΕ Πυλαίας 2-3
αγωνιστική
ΑΕ Πυλαίας-Γαλαξίας Άδενδρου 1-3
Εθνικός Πυλαίας-ΑΕΝ Πανοράματος 3-1
Αστέρας Σίνδου-ΑΕ Δέλτα 0-3
ΑΠΚ Νεάπολης-Μαντουλίδης 3-0
Αετός Φιλύρου-Κεραυνός Ωραιοκάστρου 2-3
αγωνιστική
ΑΕΝ Πανοράματος-ΑΕ Πυλαίας 3-1
ΑΕ Δέλτα-Εθνικός Πυλαίας 0-3
Αετός Φιλύρου-ΑΠΚ Νεάπολης 0-3
Ιωνικός-Αστέρας Σίνδου 3-0
Κεραυνός Ωραιοκάστρου-Γαλαξίας Άδενδρου 0-3
αγωνιστική
ΑΕ Πυλαίας-ΑΕ Δέλτα 3-1
Εθνικός Πυλαίας-Ιωνικός 3-0
Γαλαξίας Άδενδρου-ΑΕΝ Πανοράματος 0-3
ΑΠΚ Νεάπολης-Κεραυνός Ωραιοκάστρου 3-0
Αστέρας Σίνδου-Μαντουλίδης 2-3
αγωνιστική 10η
Μαντουλίδης-Εθνικός Πυλαίας 2-3
ΑΕ Δέλτα-Γαλαξίας Άδενδρου 0-3
Ιωνικός-ΑΕ Πυλαίας 3-0
Αετός Φιλύρου-Αστέρας Σίνδου 0-3 (α.α)
Κεραυνός Ωραιοκάστρου-ΑΕΝ Πανοράματος 0-3
αγωνιστική 11η
ΑΕ Πυλαίας-Μαντουλίδης 3-0
ΑΕΝ Πανοράματος-ΑΕ Δέλτα 3-2
Εθνικός Πυλαίας-Αετός Φιλύρου 3-0 (α.α)
Γαλαξίας Άδενδρου-Ιωνικός 3-2
Αστέρας Σίνδου-ΑΠΚ Νεάπολης 0-3
Βαθμολογία Α΄Ομίλου
αα

Ομάδα

Αγ Ν Η Σετ Β
1. Εθνικός Πυλαίας 10 9 1 28-7 26
2. ΑΕΝ Πανοράματος 10 8 2 26-10 23
3. Γαλαξίας Άδενδρου 10 8 2 24-11 22
4. Ιωνικός 10 7 3 23-13 22
5. ΑΠΚ Νεάπολης 10 7 3 21-12 21
6. ΑΕ Πυλαίας 10 6 5 19-19 14
7. ΑΕ Δέλτα 10 4 6 15-23 12
8. Κεραυνός Ωραιοκάστρου 10 3 7 13-24 9
9. Αστέρας Σίνδου 10 2 8 11-25 8
10. Μαντουλίδης 10 2 8 12-27 7
11. Αετός Φιλύρου 10 0 10 6-27 -5

Α' ΦΑΣΗ - Β΄ΟΜΙΛΟΣ

αγωνιστική
Ακαδημία Όλυμπος-Μαχητές Πεύκων 3-0
Παναθλητικός-ΓΑΣ Βασιλικών 3-0
Ζέφυρος-Τιτάνας Ευόσμου 3-0
Αγ. Νικόλαος Μηχ.-Απόλλων Αρναίας 2-3
Προοδευτική Τούμπας-Μακεδονικός 0-3
αγωνιστική 2η
Προοδευτική Τούμπας-Ακαδημία Όλυμπος 1-3
Μαχητές Πεύκων-Παναθλητικός 0-3
ΓΑΣ Βασιλικών-Ζέφυρος 0-3
Τιτάνας Ευόσμου-Αγ. Νικόλαος Μηχ. 1-3
Μακεδονικός-Απόλλων Αρναίας 3-0
αγωνιστική 3η
Παναθλητικός-Προοδευτική Τούμπας 3-0
Ζέφυρος-Μαχητές Πεύκων 3-1
Αγ. Νικόλαος Μηχ.-ΓΑΣ Βασιλικών 3-1
Απόλλων Αρναίας-Τιτάνας Ευόσμου 3-1
Ακαδημία Όλυμπος-Μακεδονικός 3-1
αγωνιστική 4η
Προοδευτική Τούμπας-Ζέφυρος 2-3
Ακαδημία Όλυμπος-Παναθλητικός 1-3
Μαχητές Πεύκων-Αγ. Νικόλαος Μηχ. 2-3
ΓΑΣ Βασιλικών-Απόλλων Αρναίας 0-3
Μακεδονικός-Τιτάνας Ευόσμου 3-0
αγωνιστική 5η
Απόλλων Αρναίας-Μαχητές Πεύκων 1-3
Αγ. Νικόλαος Μηχ.-Προοδευτική Τούμπας 3-2
Ζέφυρος-Ακαδημία Όλυμπος 0-3
Τιτάνας Ευόσμου-ΓΑΣ Βασιλικών 3-0
Παναθλητικός-Μακεδονικός 3-0
αγωνιστική 6η
Ακαδημία Όλυμπος-Αγ. Νικόλαος Μηχ. 3-0
Μαχητές Πεύκων-Τιτάνας Ευόσμου 3-0
Προοδευτική Τούμπας-Απόλλων Αρναίας 3-1
Παναθλητικός-Ζέφυρος 3-0
Μακεδονικός-ΓΑΣ Βασιλικών 3-0
αγωνιστική 7η
Απόλλων Αρναίας-Ακαδημία Όλυμπος 0-3
ΓΑΣ Βασιλικών-Μαχητές Πεύκων 0-3
Τιτάνας Ευόσμου-Προοδευτική Τούμπας 3-1
Αγ. Νικόλαος Μηχ.-Παναθλητικός 3-2
Ζέφυρος-Μακεδονικός 1-3
αγωνιστική
Ακαδημία Όλυμπος-Τιτάνας Ευόσμου 3-0
Προοδευτική Τούμπας-ΓΑΣ Βασιλικών 3-0
Παναθλητικός-Απόλλων Αρναίας 3-0
Ζέφυρος-Αγ. Νικόλαος Μηχ. 3-0
Μακεδονικός-Μαχητές Πεύκων 3-0
αγωνιστική
Απόλλων Αρναίας-Ζέφυρος 0-3
ΓΑΣ Βασιλικών-Ακαδημία Όλυμπος 0-3
Τιτάνας Ευόσμου-Παναθλητικός 0-3
Αγ. Νικόλαος Μηχ.-Μακεδονικός 0-3
Μαχητές Πεύκων-Προοδευτική Τούμπας 3-0 (α.α)
Βαθμολογία Β΄ Ομίλου
αα

Ομάδα

Αγ Ν Η Σετ Β
1. Παναθλητικός 9 8 1 26-4 25
2. Ακαδημία Όλυμπος 9 8 1 25-5 24
3. Μακεδονικός 9 7 2 22-7 21
4. Ζέφυρος 9 6 3 19-12 17
5. Αγ. Νικόλαος Μηχ. 9 4 5 17-20 13
6. Μαχητές Πεύκων 9 4 5 15-16 13
7. Απόλλων Αρναίας 9 3 6 11-21 8
8. Τιτάνας Ευόσμου 9 2 7 8-22 6
7. Προοδευτική Τούμπας 9 2 7 12-22 5
10. ΓΑΣ Βασιλικών 9 0 9 1-27 0

Β' ΦΑΣΗ - ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΟΔΟΥ

αγωνιστική
Ιωνικός-Γαλαξίας Άδενδρου 3-1
Μακεδονικός-Εθνικός Πυλαίας 3-1
Ζέφυρος-Ακαδημία Όλυμπος 1-3
Παναθλητικός-ΑΕΝ Πανοράματος 3-2
αγωνιστική 2η
Παναθλητικός-Ιωνικός 3-0
Γαλαξίας Άδενδρου-Μακεδονικός 1-3
Εθνικός Πυλαίας-Ζέφυρος 3-0
ΑΕΝ Πανοράματος-Ακαδημία Όλυμπος 2-3
αγωνιστική 3η
Μακεδονικός-Παναθλητικός 1-3
Ζέφυρος-Γαλαξίας Άδενδρου 1-3
Ακαδημία Όλυμπος-Εθνικός Πυλαίας 3-0
Ιωνικός-ΑΕΝ Πανοράματος 3-2
αγωνιστική 4η
ΑΕΝ Πανοράματος-Εθνικός Πυλαίας  
Γαλαξίας Άδενδρου-Ακαδημία Όλυμπος  
Παναθλητικός-Ζέφυρος  
Ιωνικός-Μακεδονικός  
αγωνιστική 5η
Ακαδημία Όλυμπος-Παναθλητικός  
Εθνικός Πυλαίας-Γαλαξίας Άδενδρου  
Ζέφυρος-Ιωνικός  
Μακεδονικός-ΑΕΝ Πανοράματος  
αγωνιστική 6η
ΑΕΝ Πανοράματος-Γαλαξίας Άδενδρου  
Παναθλητικός-Εθνικός Πυλαίας  
Ιωνικός-Ακαδημία Όλυμπος  
Μακεδονικός-Ζέφυρος  
αγωνιστική 7η
Ακαδημία Όλυμπος-Μακεδονικός  
Γαλαξίας Άδενδρου-Παναθλητικός  
Εθνικός Πυλαίας-Ιωνικός  
Ζέφυρος-ΑΕΝ Πανοράματος  
αγωνιστική 8η
   
   
   
   
αγωνιστική 9η
   
   
   
   
αγωνιστική 10η
   
   
   
   
αγωνιστική 11η
   
   
   
   
αγωνιστική 12η
   
   
   
   
αγωνιστική 13η
   
   
   
   
αγωνιστική 14η
   
   
   
   
Βαθμολογία Ομίλου Ανόδου
αα

Ομάδα

Αγ Ν Η Σετ Β
1. Παναθλητικός 3 3 0 9-3 8
2. Ακαδημία Όλυμπος 3 3 0 9-3 8
3. Μακεδονικός 3 2 1 7-5 6
4. Ιωνικός 3 2 1 6-6 5
5. Εθνικός Πυλαίας 3 1 2 4-6 3
6. Γαλαξίας Άδενδρου 3 1 2 5-7 3
7. ΑΕΝ Πανοράματος 3 0 3 6-9 3
8. Ζέφυρος 3 0 3 2-9 0

ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ

 2η Τοπική Κατηγορία Γυναικών Ε.ΠΕ.Σ.Θ.
αα Ομάδα
1.  
2.  
3.  
4.  
5.  
6.  
7.  
8.  
9.  
10.  
11.  
12.  
13.  
14.  
15.  
16.  
17.  
18.  
19.  
20.  

 

ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ

αγωνιστική
Αγ.Νικόλαος Μηχ.-Προοδευτική Τούμπας 3-0
Απόλλων Αρναίας-Αστέρας Σίνδου 0-3
ΑΠΚ Νεάπολης-Τιτάνας Ευόσμου 3-1
Μαντουλίδης-ΑΕ Πυλαίας 2-3
ΑΕ Δέλτα-Κεραυνός Ωραιοκάστρου 3-0
αγωνιστική 2η
Μαχητές Πεύκων-Αγ.Νικόλαος Μηχ.  
Προοδευτική Τούμπας-Απόλλων Αρναίας  
Αστέρας Σίνδου-ΑΠΚ Νεάπολης  
Τιτάνας Ευόσμου-Μαντουλίδης  
ΑΕ Πυλαίας-ΑΕ Δέλτα  
αγωνιστική 3η
Απόλλων Αρναίας-Μαχητές Πεύκων  
ΑΠΚ Νεάπολης-Προοδευτική Τούμπας  
Μαντουλίδης-Αστέρας Σίνδου  
ΑΕ Δέλτα-Τιτάνας Ευόσμου  
Κεραυνός Ωραιοκάστρου-ΑΕ Πυλαίας  
αγωνιστική 4η
Μαχητές Πεύκων-ΑΠΚ Νεάπολης  
Αγ.Νικόλαος Μηχ.-Απόλλων Αρναίας  
Προοδευτική Τούμπας-Μαντουλίδης  
Αστέρας Σίνδου-ΑΕ Δέλτα  
Τιτάνας Ευόσμου-Κεραυνός Ωραιοκάστρου  
αγωνιστική 5η
   
   
   
   
αγωνιστική 6η
   
   
   
   
αγωνιστική 7η
   
   
   
   
αγωνιστική 8η
   
   
   
   
αγωνιστική 9η
   
   
   
   
Βαθμολογία Ομίλου Κατάταξης
αα

Ομάδα

Αγ Ν Η Σετ Β
1. Αστέρας Σίνδου 1 1 0 3-0 3
2. Αγ.Νικόλαος Μηχ. 1 1 0 3-0 3
3. ΑΕ Δέλτα 1 1 0 3-0 3
4. ΑΠΚ Νεάπολης 1 1 0 3-1 3
5. ΑΕ Πυλαίας 1 1 0 3-2 2
6. Μαντουλίδης 1 0 1 2-3 1
7. Τιτάνας Ευόσμου 1 0 1 1-3 0
8. Κεραυνός Ωραιοκάστρου 1 0 1 0-3 0
9. Προοδευτική Τούμπας 1 0 1 0-3 0
10. Απόλλων Αρναίας 1 0 1 0-3 0
11. Μαχητές Πεύκων - - - - -