ΕΝΩΣΗ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Ε. Πε. Σ. Θ.

Αλεξάνδρειο Αθλητικό Μέλαθρο, 54 638 Θεσσαλονίκη
Γραμματεία: Τηλ. 2310 231.091  Fax: 2310 270.588
E-mail:
epesth@otenet.gr

 


DATABANK

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ

ΓΗΠΕΔΑ

 

 

Tελευταία Ενημέρωση   14/10/2018    

ΤΟΠΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2018-2019
(πρώην Β' Κατηγορία Γυναικών)

 

 # Κανονική Περίοδος
 # Βαθμολογία Κανονικής Περιόδου

 # Play Off
 # Τελική Κατάταξη

 

Kανονική Περίοδος

αγωνιστική 10η
1-3 ΑΕΝ Πανοράματος-Μακεδονικός  
2-3 Κεραυνός Αγ. Παύλου-Περσέας  
3-0 ΔΑΣΩ-Ελπίδα Τούμπας  
3-1 Απόλλων Καλαμαριάς-ΑΕΝ Αγ. Τριάδος  
3-2 Ποσειδών Μηχ.-Ακαδημία Όλυμπος  
0-3 Έσπερος Θέρμης-Πειραματικό  
2η αγωνιστική 11η
0-3 Έσπερος Θέρμης-ΑΕΝ Πανοράματος  
0-3 Μακεδονικός-Κεραυνός Αγ. Παύλου  
1-3 Περσέας-ΔΑΣΩ  
0-3 Ελπίδα Τούμπας-Απόλλων Καλαμαριάς  
3-1 ΑΕΝ Αγ. Τριάδος-Ποσειδών Μηχ.  
3-2 Πειραματικό-Ακαδημία Όλυμπος  
3η αγωνιστική 12η
  Κεραυνός Αγ. Παύλου-Έσπερος Θέρμης  
  ΔΑΣΩ-Μακεδονικός  
  Απόλλων Καλαμαριάς-Περσέας  
  Ποσειδών Μηχ.-Ελπίδα Τούμπας  
  Ακαδημία Όλυμπος-ΑΕΝ Αγ. Τριάδος  
  ΑΕΝ Πανοράματος-Πειραματικό  
4η αγωνιστική 13η
  Έσπερος Θέρμης-ΔΑΣΩ  
  ΑΕΝ Πανοράματος-Κεραυνός Αγ. Παύλου  
  Μακεδονικός-Απόλλων Καλαμαριάς  
  Περσέας-Ποσειδών Μηχ.  
  Ελπίδα Τούμπας-Ακαδημία Όλυμπος  
  Πειραματικό-ΑΕΝ Αγ. Τριάδος  
5η αγωνιστική 14η
  Απόλλων Καλαμαριάς-Έσπερος Θέρμης  
  ΔΑΣΩ-ΑΕΝ Πανοράματος  
  Ποσειδών Μηχ.-Μακεδονικός  
  Ακαδημία Όλυμπος-Περσέας  
  ΑΕΝ Αγ. Τριάδος-Ελπίδα Τούμπας  
  Κεραυνός Αγ. Παύλου-Πειραματικό  
6η αγωνιστική 15η
  Έσπερος Θέρμης-Ποσειδών Μηχ.  
  ΑΕΝ Πανοράματος-Απόλλων Καλαμαριάς  
  Κεραυνός Αγ. Παύλου-ΔΑΣΩ  
  Μακεδονικός-Ακαδημία Όλυμπος  
  Περσέας-ΑΕΝ Αγ. Τριάδος  
  Πειραματικό-Ελπίδα Τούμπας  
7η αγωνιστική 16η
  Ακαδημία Όλυμπος-Έσπερος Θέρμης  
  Ποσειδών Μηχ.-ΑΕΝ Πανοράματος  
  Απόλλων Καλαμαριάς-Κεραυνός Αγ. Παύλου  
  ΑΕΝ Αγ. Τριάδος-Μακεδονικός  
  Ελπίδα Τούμπας-Περσέας  
  ΔΑΣΩ-Πειραματικό  
8η αγωνιστική 17η
  Έσπερος Θέρμης-ΑΕΝ Αγ. Τριάδος  
  ΑΕΝ Πανοράματος-Ακαδημία Όλυμπος  
  Κεραυνός Αγ. Παύλου-Ποσειδών Μηχ.  
  ΔΑΣΩ-Απόλλων Καλαμαριάς  
  Μακεδονικός-Ελπίδα Τούμπας  
  Πειραματικό-Περσέας  
9η αγωνιστική 18η
  Ελπίδα Τούμπας-Έσπερος Θέρμης  
  ΑΕΝ Αγ. Τριάδος-ΑΕΝ Πανοράματος  
  Ακαδημία Όλυμπος-Κεραυνός Αγ. Παύλου  
  Ποσειδών Μηχ.-ΔΑΣΩ  
  Περσέας-Μακεδονικός  
  Απόλλων Καλαμαριάς-Πειραματικό  
10η αγωνιστική 17η
  Έσπερος Θέρμης-Περσέας  
  ΑΕΝ Πανοράματος-Ελπίδα Τούμπας  
  Κεραυνός Αγ. Παύλου-ΑΕΝ Αγ. Τριάδος  
  ΔΑΣΩ-Ακαδημία Όλυμπος  
  Απόλλων Καλαμαριάς-Ποσειδών Μηχ.  
  Πειραματικό-Μακεδονικός  
11η αγωνιστική 18η
  Μακεδονικός-Έσπερος Θέρμης  
  Περσέας-ΑΕΝ Πανοράματος  
  Ελπίδα Τούμπας-Κεραυνός Αγ. Παύλου  
  ΑΕΝ Αγ. Τριάδος-ΔΑΣΩ  
  Ακαδημία Όλυμπος-Απόλλων Καλαμαριάς  
  Ποσειδών Μηχ.-Πειραματικό  

Βαθμολογία Κανονικής Περιόδου

 1η Τοπική κατηγορία Γυναικών Ε.ΠΕ.Σ.Θ.
αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. Απόλλων Καλαμαριάς 2 2 0 6-1 6
2. ΔΑΣΩ 2 2 0 6-1 6
3. Πειραματικό 2 2 0 6-2 5
4. Κεραυνός Αγ. Παύλου 2 1 1 5-3 4
5. ΑΕΝ Πανοράματος 2 1 1 4-3 3
6. ΑΕΝ Αγ. Τριάδος 2 1 1 4-4 3
7. Μακεδονικός 2 1 1 3-4 3
8. Περσέας 2 1 1 4-5 2
9. Ποσειδών Μηχ. 2 1 1 4-5 2
10. Ακαδημία Όλυμπος 2 0 2 4-6 2
11. Ελπίδα Τούμπας 2 0 2 0-6 0
12. Έσπερος Θέρμης 2 0 2 0-6 0

Play Off

Ημιτελικός 1 - 4

μεταφορά Play Off

 

   
Ημιτελικός 2 - 3 μεταφορά Play Off
     
Τελικός  
                                                                  
 
 

 

                                                       

Τελική Κατάταξη

 1η Τοπική κατηγορία Γυναικών Ε.ΠΕ.Σ.Θ. 2016-2017

1.  
2.  
3.  
4.  
5.  
6.  
7.  
8.  
9.  
10.  
11.  
12.