2-3

ΕΝΩΣΗ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Ε. Πε. Σ. Θ.

Αλεξάνδρειο Αθλητικό Μέλαθρο, 54 638 Θεσσαλονίκη
Γραμματεία: Τηλ. 2310 231.091  Fax: 2310 270.588
E-mail:
epesth@otenet.gr

 


DATABANK

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ

ΓΗΠΕΔΑ

 

Tελευταία Ενημέρωση   14/10/2018    

Β' ΕΘΝΙΚΗ/ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Γ Ομιλος) 2018-2019
(πρώην Α' Κατηγορία Γυναικών)

 

 

Κανονική Περίοδος

αγωνιστική 12η
0-3 ΠΟ Μουδανιών-Ηρακλής  
0-3 Αριστοτέλης Επανομής-ΑΣ Ωραιόκαστρο  
1-3 ΒΑΟ-Ηρακλής Γέφυρας  
3-0 ΜΕΝΤ-Αναγέννηση Ρυσίου  
0-3 Πήγασος Πολίχνης-Ατρόμητος Τριαδίου  
0-3 Καμπανιακός-Μυγδονιακός  
αγωνιστική 13η
3-1 Καμπανιακός-ΠΟ Μουδανιών  
3-0 Ηρακλής-Αριστοτέλης Επανομής  
3-1 ΑΣ Ωραιόκαστρο-ΒΑΟ  
3-0 Ηρακλής Γέφυρας-ΜΕΝΤ  
1-3 Αναγέννηση Ρυσίου-Πήγασος Πολίχνης  
3-0 Μυγδονιακός-Ατρόμητος Τριαδίου  
αγωνιστική 14η
  Αριστοτέλης Επανομής-Καμπανιακός  
  ΒΑΟ-Ηρακλής  
  ΜΕΝΤ-ΑΣ Ωραιόκαστρο  
  Πήγασος Πολίχνης-Ηρακλής Γέφυρας  
  Ατρόμητος Τριαδίου-Αναγέννηση Ρυσίου  
  ΠΟ Μουδανιών-Μυγδονιακός  
αγωνιστική 15η
  Καμπανιακός-ΒΑΟ  
  ΠΟ Μουδανιών-Αριστοτέλης Επανομής  
  Ηρακλής-ΜΕΝΤ  
  ΑΣ Ωραιόκαστρο-Πήγασος Πολίχνης  
  Ηρακλής Γέφυρας-Ατρόμητος Τριαδίου  
  Μυγδονιακός-Αναγέννηση Ρυσίου  
αγωνιστική 16η
  ΜΕΝΤ-Καμπανιακός  
  ΒΑΟ-ΠΟ Μουδανιών  
  Πήγασος Πολίχνης-Ηρακλής  
  Ατρόμητος Τριαδίου-ΑΣ Ωραιόκαστρο  
  Αναγέννηση Ρυσίου-Ηρακλής Γέφυρας  
  Αριστοτέλης Επανομής-Μυγδονιακός  
αγωνιστική 17η
  Καμπανιακός-Πήγασος Πολίχνης  
  ΠΟ Μουδανιών-ΜΕΝΤ  
  Αριστοτέλης Επανομής-ΒΑΟ  
  Ηρακλής-Ατρόμητος Τριαδίου  
  ΑΣ Ωραιόκαστρο-Αναγέννηση Ρυσίου  
  Μυγδονιακός-Ηρακλής Γέφυρας  
αγωνιστική 18η
  Ατρόμητος Τριαδίου-Καμπανιακός  
  Πήγασος Πολίχνης-ΠΟ Μουδανιών  
  ΜΕΝΤ-Αριστοτέλης Επανομής  
  Αναγέννηση Ρυσίου-Ηρακλής  
  Ηρακλής Γέφυρας-ΑΣ Ωραιόκαστρο  
  ΒΑΟ-Μυγδονιακός  
αγωνιστική 19η
  Καμπανιακός-Αναγέννηση Ρυσίου  
  ΠΟ Μουδανιών-Ατρόμητος Τριαδίου  
  Αριστοτέλης Επανομής-Πήγασος Πολίχνης  
  ΒΑΟ-ΜΕΝΤ  
  Ηρακλής-Ηρακλής Γέφυρας  
  Μυγδονιακός-ΑΣ Ωραιόκαστρο  
αγωνιστική 20η
  Ηρακλής Γέφυρας-Καμπανιακός  
  Αναγέννηση Ρυσίου-ΠΟ Μουδανιών  
  Ατρόμητος Τριαδίου-Αριστοτέλης Επανομής  
  Πήγασος Πολίχνης-ΒΑΟ  
  ΑΣ Ωραιόκαστρο-Ηρακλής  
  ΜΕΝΤ-Μυγδονιακός  
10η αγωνιστική 21η
  Καμπανιακός-ΑΣ Ωραιόκαστρο  
  ΠΟ Μουδανιών-Ηρακλής Γέφυρας  
  Αριστοτέλης Επανομής-Αναγέννηση Ρυσίου  
  ΒΑΟ-Ατρόμητος Τριαδίου  
  ΜΕΝΤ-Πήγασος Πολίχνης  
  Μυγδονιακός-Ηρακλής  
11η αγωνιστική 22η
  Ηρακλής-Καμπανιακός  
  ΑΣ Ωραιόκαστρο-ΠΟ Μουδανιών  
  Ηρακλής Γέφυρας-Αριστοτέλης Επανομής  
  Αναγέννηση Ρυσίου-ΒΑΟ  
  Ατρόμητος Τριαδίου-ΜΕΝΤ  
  Πήγασος Πολίχνης-Μυγδονιακός  

 

Βαθμολογία Κανονικής Περιόδου

 Β' Εθνική - Περιφερειακό Πρωτάθλημα Γυναικών - Γ' Ομιλος
αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. Ηρακλής 2 2 0 6-0 6
2. Μυγδονιακός 2 2 0 6-0 6
3. ΑΣ Ωραιόκαστρο 2 2 0 6-1 6
4. Ηρακλής Γέφυρας 2 2 0 6-1 6
5. Ατρόμητος Τριαδίου 2 1 1 3-3 3
6. ΜΕΝΤ 2 1 1 3-3 3
7. Καμπανιακός 2 1 1 3-4 3
8. Πήγασος Πολίχνης 2 1 1 3-4 3
9. ΒΑΟ 2 0 2 2-6 0
10. Αναγέννηση Ρυσίου 2 0 2 1-6 0
11. ΠΟ Μουδανιών 2 0 2 1-6 0
12. Αριστοτέλης Επανομής 2 0 2 0-6 0

Play Of

Ημιτελικός 1 - 4

μεταφορά Play Off

 

   
Ημιτελικός 2 - 3 μεταφορά Play Off
     
Τελικός μεταφορά Play Off
     
 

 

Τελική Κατάταξη

 Β' Εθνική - Περιφερειακό Πρωτάθλημα Γυναικών - Γ Ομιλος
1.  
2.  
3.  
4.  
5.  
6.  
7.  
8.  
9.  
10.  
11.  
12.