ΕΝΩΣΗ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Ε. Πε. Σ. Θ.

Αλεξάνδρειο Αθλητικό Μέλαθρο, 54 638 Θεσσαλονίκη
Γραμματεία: Τηλ. 2310 231.091  Fax: 2310 270.588
E-mail:
epesth@otenet.gr

 


DATABANK

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ

ΓΗΠΕΔΑ

 

Tελευταία Ενημέρωση   15/01/2017    

Β' ΕΘΝΙΚΗ/ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Γ Ομιλος) 2016-2017
(πρώην Α' Κατηγορία Γυναικών)

 

 

Κανονική Περίοδος

αγωνιστική 12η
3-0 Πειραματικό - ΜΕΝΤ 3-2
2-3 Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων - Μυγδονιακός 1-3
3-0 ΠΑΟΚ - Αριστοτέλης Επανομής 3-2
1-3 Πήγασος Πολίχνης - Μέγας Αλέξανδρος 1-3
1-3 Απόλλων Καλαμαριάς - Ατρόμητος Τριαδίου 0-3
αγωνιστική 13η
0-3 ΜΕΝΤ - Αναγέννηση Ρυσίου 0-3
3-0 Μυγδονιακός - Πειραματικό 2-3
0-3 Αριστοτέλης Επανομής - Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων 2-3
0-3 Μέγας Αλέξανδρος - ΠΑΟΚ 0-3
3-0 Ατρόμητος Τριαδίου - Πήγασος Πολίχνης 3-0
αγωνιστική 14η
3-2 Πειραματικό - Αριστοτέλης Επανομής .
3-1 Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων - Μέγας Αλέξανδρος .
3-0 ΠΑΟΚ - Ατρόμητος Τριαδίου .
3-1 Αναγέννηση Ρυσίου - Μυγδονιακός .
3-1 Απόλλων Καλαμαριάς - ΜΕΝΤ .
αγωνιστική 15η
3-0 ΜΕΝΤ - Πήγασος Πολίχνης .
3-0 Μυγδονιακός - Απόλλων Καλαμαριάς .
0-3 Αριστοτέλης Επανομής - Αναγέννηση Ρυσίου .
2-3 Μέγας Αλέξανδρος - Πειραματικό .
3-0 Ατρόμητος Τριαδίου - Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων .
αγωνιστική 16η
3-2 Πειραματικό - Ατρόμητος Τριαδίου .
3-2 Αναγέννηση Ρυσίου - Μέγας Αλέξανδρος .
3-0 ΠΑΟΚ - ΜΕΝΤ .
0-3 Πήγασος Πολίχνης - Μυγδονιακός .
0-3 Απόλλων Καλαμαριάς - Αριστοτέλης Επανομής .
αγωνιστική 17η
2-3 ΜΕΝΤ - Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων .
0-3 Μυγδονιακός - ΠΑΟΚ .
3-1 Αριστοτέλης Επανομής - Πήγασος Πολίχνης .
1-3 Μέγας Αλέξανδρος - Απόλλων Καλαμαριάς .
2-3 Ατρόμητος Τριαδίου - Αναγέννηση Ρυσίου .
αγωνιστική 18η
3-1 Πειραματικό - Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων .
2-3 ΜΕΝΤ - Μυγδονιακός .
3-0 ΠΑΟΚ - Πήγασος Πολίχνης .
3-0 Αριστοτέλης Επανομής - Μέγας Αλέξανδρος .
1-3 Απόλλων Καλαμαριάς - Αναγέννηση Ρυσίου .
αγωνιστική 19η
0-3 Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων - ΠΑΟΚ .
3-1 Μυγδονιακός - Αριστοτέλης Επανομής .
0-3 Πήγασος Πολίχνης - Απόλλων Καλαμαριάς .
3-0 Μέγας Αλέξανδρος - Ατρόμητος Τριαδίου .
1-3 Αναγέννηση Ρυσίου - Πειραματικό .
αγωνιστική 20η
3-1 Πειραματικό - Απόλλων Καλαμαριάς .
3-2 ΜΕΝΤ - Ατρόμητος Τριαδίου .
3-0 Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων - Πήγασος Πολίχνης .
3-2 Μυγδονιακός - Μέγας Αλέξανδρος .
3-0 ΠΑΟΚ - Αναγέννηση Ρυσίου .
10η αγωνιστική 21η
0-3 Πήγασος Πολίχνης - Πειραματικό .
3-1 Μέγας Αλέξανδρος - ΜΕΝΤ .
0-3 Απόλλων Καλαμαριάς - ΠΑΟΚ .
1-3 Ατρόμητος Τριαδίου - Αριστοτέλης Επανομής .
3-0 Αναγέννηση Ρυσίου - Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων .
11η αγωνιστική 22η
0-3 Πειραματικό - ΠΑΟΚ .
3-2 ΜΕΝΤ - Αριστοτέλης Επανομής .
3-1 Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων - Απόλλων Καλαμαριάς .
2-3 Μυγδονιακός - Ατρόμητος Τριαδίου .
0-3 Πήγασος Πολίχνης - Αναγέννηση Ρυσίου .

Βαθμολογία Κανονικής Περιόδου

 Β' Εθνική - Περιφερειακό Πρωτάθλημα Γυναικών - Γ' Ομιλος
αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. ΠΑΟΚ 12 12 0 36-2 35
2. Πειραματικό 12 10 2 30-19 25
3. Αναγέννηση Ρυσίου 11 9 2 28-12 25
4. Μυγδονιακός 12 8 4 29-19 23
5. Ατρόμητος Τριαδίου 12 6 6 25-21 20
6. Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων 12 6 6 22-24 17
7. Αριστοτέλης Επανομής 12 4 8 21-26 16
8. Μέγας Αλέξανδρος 12 4 8 20-27 15
9. ΜΕΝΤ 12 3 9 17-31 10
10. Απόλλων Καλαμαριάς 11 3 8 13-26 9
11. Πήγασος Πολίχνης 12 0 12 3-36 0

Play Off

Ημιτελικός 1 - 4

μεταφορά Play Off

.

. .
Ημιτελικός 2 - 3 μεταφορά Play Off
. . .
Τελικός μεταφορά Play Off
. . .
.
.
.
.
.
.

Τελική Κατάταξη

 Β' Εθνική - Περιφερειακό Πρωτάθλημα Γυναικών - Γ Ομιλος
1. .
2. .
3. .
4. .
5. .
6. .
7. .
8. .
9. .
10. .
11. .
12. Γαλαξίας