ΕΝΩΣΗ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Ε. Πε. Σ. Θ.

Αλεξάνδρειο Αθλητικό Μέλαθρο, 54 638 Θεσσαλονίκη
Γραμματεία: Τηλ. 2310 231.091  Fax: 2310 270.588
E-mail:
epesth@otenet.gr

 


DATABANK

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ

ΓΗΠΕΔΑ

 

    

Διαιτησία

ΑΞΙΟΛΟΓΗΜΕΝΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΕΘΝΙΚΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ 2015-2016 (μέλη ΣΥΔΠΕΒΕΘ)

Α1 ΑΝΔΡΩΝ
Αλέξανδρος Αβραμίδης, Βασίλης Βασιλειάδης, Μανώλης Γεωργιάδης, Ελένη Δανιηλίδου, Σωτήρης Δεληκωστίδης.

Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ & Α2 ΑΝΔΡΩΝ
Κώστας Δημητρίου, Αχιλλέας Ισκάς, Κώστας Κάλλης, Απόστολος Κυριακόπουλος, Θεολόγος Λιοτόπουλος, Μανώλης Μπέλλος, Γιώργος Μπόμπορας, Κώστας Μπουγιούκας, Αρης Παπαδόπουλος, Στέλιος Παπακοσμάς, Χριστόδουλος Σιμίδης, Θεόφιλος Σταυριανίδης, Μαρία Τσιούλα.

Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Μαρία Γεωργιάδου, Αλκηστις Γιωγιού, Τάσος Δαλκιράνης, Γιώργος Δρανίτσας, Μαρία Κεχαγιά, Νίκος Κότελης, Νίκος Κουκουμάκας, Χρήστος Κύρκος, Γιώργος Μαυρίδης, Φωτεινή Μπουκουβάλα, Χρυσόστομος Πεχλίδης, Αλέξανδρος Στεργιόπουλος, Χρήστος Στεργιόπουλος, Μαριλίζ Χατζηπαντελή.

ΠΙΝΑΚΕΣ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΑΓ. ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2015-2016 (μέλη ΣΥΔΠΕΒΕΘ)

ΔΙΕΘΝΕΙΣ
Βασίλης Βασιλειάδης, Μανώλης Γεωργιάδης, Ελένη Δανιηλίδου, Σωτήρης Δεληκωστίδης.

Α ΟΔΒΕ
Αλέξανδρος Αβραμίδης, Μαρία Γεωργιάδου, Αλκηστις Γιωγιού, Τάσος Δαλκιράνης, Κώστας Δημητρίου, Αχιλλέας Ισκάς, Κωνσταντίνος Κάλλης, Μαρία Κεχαγιά, Νίκος Κότελης, Νίκος Κουκουμάκας, Ηλιάνα Κουμπλή, Απόστολος Κυριακόπουλος, Χρήστος Κύρκος, Στέργιος Λαδάς, Θεολόγος Λιοτόπουλος, Γιώργος Μαυρίδης, Μανώλης Μπέλλος, Γιάννης Μπέλλος, Γιώργος Μπόμπορας, Κώστας Μπουγιούκας, Φωτεινή Μπουκουβάλα, Δέσποινα Παναγιωτίδου, Αρης Παπαδόπουλος, Στέλιος Παπακοσμάς, Χρυσόστομος Πεχλίδης, Αιμίλιος Ραπτόπουλος, Νίκος Ροδοπαίος, Χριστόδουλος Σιμίδης, Θεόφιλος Σταυριανίδης, Στέλιος Σταυρίδης, Αλέξανδρος Στεργιόπουλος, Χρήστος Στεργιόπουλος, Μαρία Τσιούλα, Μαριλίζ Χατζηπαντελή.  

Β ΟΔΒΕ
Ιωάννα Αλεξούδη, Σωτηρία Βαμβά, Γιώργος Δρανίτσας, Δέσποινα Ιωαννίδου, Ελένη Καρακούλια, Οσία Κωνσταντινίδου, Γεωργία Παπαδοπούλου, Στέφανος Πετράκης, Πέτρος Σκορδίλης, Αστέριος Σαλαβάτης, Πολυξένη Τσαντόγλου.

Γ ΤΟΠΙΚΗ
Μαρία Αγραγγέλου, Χριστίνα Αγραγγέλου, Ελένη Αμαριαννάκη, Αθανάσιος Ανθυμίδης, Ελένη Γεροβασίλη, Ναταλία Γιωγιού, Σταύρος Γκέκας, Ευαγγελία Γούβαλη, Μιχαήλ Κακάνης, Μαρία Κάνορα, Ελένη Κεσανίδου, Δήμητρα Κουκλάκη, Δάφνη Μόσχου, Κωνσταντίνος Μπατσιόλας, Γιώργος Μπουγιούκας, Γεωργία Ραπτοπούλου, Πασχάλης Ταλαμπίρης, Γεώργιος Τερζής, Ζήσης Φραγκανέστης.

Δ ΤΟΠΙΚΗ
Δήμητρα Γραμμένου, Γερωργία Δεσπούδη, Δωροθέα Εμαννουηλίδου, Νικόλαος Ηλιάδης, Χριστίνα Ιωαννίδου, Ευαγγελία Κακάτσιου, Ζαφειρούλα Καλλιτσάρη, Ελένη Κοκκίνου, Παναγιώτης Κουκουμάκας, Ανδριανή Κουτσομαρκου, Βικτωρία Κρουστάλη, Εμμανουέλα Κωνσταντίνου, Ηώ Λουτατίδου, Ικαρος Μαλακίδης, Αθανάσιος Μουζούλας, Χριστίνα Μπούζιου, Στέλλα Ντικίκου,
Κυριακή Ντινούδη, Σοφία Παπαδοπούλου, Αικατερίνη Μαρία Πασπαλά, Χάιδω Πατερέκα, Μαρία Λάουρα Πόσα, Αννα Ρόζου, Κυριακή Ρούσου, Μελπομένη Τόλιου, Χρήστος Τοσουνίδης, Πηνελόπη Υφαντή, Ελένη Φλώρου, Μαρία Φωτοπούλου.