ΕΝΩΣΗ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Ε. Πε. Σ. Θ.

Αλεξάνδρειο Αθλητικό Μέλαθρο, 54 638 Θεσσαλονίκη
Γραμματεία: Τηλ. 2310 231.091  Fax: 2310 270.588
E-mail:
epesth@otenet.gr

 


DATABANK

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ

ΓΗΠΕΔΑ

 

 

 

Tελευταία Ενημέρωση   26/04/2015    

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2014-2015

 

Δ' Φάση

Play Off/8

Α Β Γ (ουδ)
Αρης (Γ2) - Μακεδόνες Αξιού (Α1) . . .
ΒΑΟ (Γ1) - Αίας Ευόσμου (Α2) . . .
ΑΣΚ Λαγκαδά (Β1) - Ατρόμητος Τριαδίου (Δ2) . . .
Αριστοτέλης Επανομής (Β2) - Ελπίς Αμπελοκήπων (Δ1) . . .

Γ' Φάση

ΠρωτΑθλημα ΠΑΓΚορασΙδων ΕΠΕΣΘ - Α' ΟΜΙΛΟΣ
αγωνιστική
Μακεδόνες Αξιού - ΠΟ Μουδανιών 3-0
Πήγασος Πολίχνης - Αίας Ευόσμου 2-3
αγωνιστική
Πήγασος Πολίχνης - Μακεδόνες Αξιού 0-3
Αίας Ευόσμου - ΠΟ Μουδανιών 3-0
αγωνιστική
ΠΟ Μουδανιών - Πήγασος Πολίχνης 0-3
Μακεδόνες Αξιού - Αίας Ευόσμου 3-0

Βαθμολογία Α' Ομίλου

αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. Μακεδόνες Αξιού 3 3 0 9-0 6
2. Αίας Ευόσμου 3 2 1 6-5 5
3. Πήγασος Πολίχνης 3 1 2 5-6 4
4. ΠΟ Μουδανιών 3 0 3 0-9 3
ΠρωτΑθλημα ΠΑΓΚορασΙδων ΕΠΕΣΘ - Β' ΟΜΙΛΟΣ
αγωνιστική
Αριστοτέλης Επανομής - ΑΟ Καβακλιωτών 3-0
ΑΣΚ Λαγκαδά - Κεραυνός Αγ. Παύλου 3-0
αγωνιστική
ΑΣΚ Λαγκαδά - Αριστοτέλης Επανομής 3-2
Κεραυνός Αγ. Παύλου - ΑΟ Καβακλιωτών 3-0
αγωνιστική
ΑΟ Καβακλιωτών - ΑΣΚ Λαγκαδά 2-3
Αριστοτέλης Επανομής - Κεραυνός Αγ. Παύλου 3-0

Βαθμολογία Β' Ομίλου

αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. ΑΣΚ Λαγκαδά 3 3 0 9-4 6
2. Αριστοτέλης Επανομής 3 1 1 8-3 5
3. Κεραυνός Αγ. Παύλου 3 1 2 3-6 4
4. ΑΟ Καβακλιωτών 3 0 3 2-9 3
ΠρωτΑθλημα ΠΑΓΚορασΙδων ΕΠΕΣΘ - Γ' ΟΜΙΛΟΣ
αγωνιστική
Ποσειδών Μηχανιώνας - ΒΑΟ 2-3
Αρης - Μυγδονιακός 3-0
αγωνιστική
Αρης - Ποσειδών Μηχανιώνας 3-1
Μυγδονιακός - ΒΑΟ 0-3
αγωνιστική
ΒΑΟ - Αρης 3-1
Ποσειδών Μηχανιώνας - Μυγδονιακός 3-0

Βαθμολογία Γ' Ομίλου

αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. ΒΑΟ 3 3 0 9-3 6
2. Αρης 3 2 1 7-4 5
3. Ποσειδών Μηχανιώνας 3 1 2 6-6 4
4. Μυγδονιακός 3 0 3 0-9 3
ΠρωτΑθλημα ΠΑΓΚορασΙδων ΕΠΕΣΘ - Δ' ΟΜΙΛΟΣ
αγωνιστική
Γαλαξίας - ΕΟ Σταυρούπολης 3-0
Ατρόμητος Τριαδίου - Ελπίς Αμπελοκήπων 0-3
αγωνιστική
Ατρόμητος Τριαδίου - Γαλαξίας 3-2
Ελπίς Αμπελοκήπων - ΕΟ Σταυρούπολης 3-0
αγωνιστική
ΕΟ Σταυρούπολης - Ατρόμητος Τριαδίου 0-3
Γαλαξίας - Ελπίς Αμπελοκήπων 0-3

Βαθμολογία Δ' Ομίλου

αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. Ελπίς Αμπελοκήπων 3 3 0 9-0 6
2. Ατρόμητος Τριαδίου 3 2 1 6-5 5
3. Γαλαξίας 3 1 2 5-6 4
4. ΕΟ Σταυρούπολης 3 0 3 0-9 3

FINAL FOUR
(...)

ΑΦΙΣΑ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗΣ
MATCH PROGRAMME

Α ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ (1-4)

Σκορ

. .
.
.
B ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ (2-3) Σκορ
. .
.
.
ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ Σκορ
. .
.
.
ΤΕΛΙΚΟΣ Σκορ
. .
.
.
 
ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1. 
2. 
3. 
4.  

Α Φάση

Α' ΟΜΙΛΟΣ
αγωνιστική
Περσέας - ΕΟΣ 3-2
ΠΟ Μουδανιών - ΑΟ Καβακλιωτών 0-3
Μακεδονικός - Ανατόλια 3-1
αγωνιστική
Μακεδονικός - Περσέας 0-3
ΕΟΣ - ΠΟ Μουδανιών 2-3
Ανατόλια - ΑΟ Καβακλιωτών 0-3
αγωνιστική
ΠΟ Μουδανιών - Μακεδονικός 3-1
ΑΟ Καβακλιωτών - ΕΟΣ 3-2
Περσέας - Ανατόλια 3-0
αγωνιστική
Μακεδονικός - ΑΟ Καβακλιωτών 2-3
Περσέας - ΠΟ Μουδανιών 0-3
Ανατόλια - ΕΟΣ 0-3
αγωνιστική
ΕΟΣ - Μακεδονικός 3-1
ΑΟ Καβακλιωτών - Περσέας 3-1
ΠΟ Μουδανιών - Ανατόλια 3-0

Βαθμολογία Α Ομίλου

αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. ΑΟ Καβακλιωτών 5 5 0 15-5 10
2. ΠΟ Μουδανιών 5 4 1 12-6 9
3. Περσέας 5 3 2 10-8 8
4. ΕΟ Σταυρούπολης 5 2 3 12-10 7
5. Μακεδονικός 5 1 4 7-13 6
6. Ανατόλια 5 0 5 1-15 5
Β' ΟΜΙΛΟΣ
αγωνιστική
Καμπανιακός - ΑΟ Πολυγύρου 3-0
ΓΑΣ Χαλκηδόνας - Κεραυνός Ωραιοκάστρου 3-0
Ναύαρχος Βότσης - ΒΑΟ 0-3
αγωνιστική
Ναύαρχος Βότσης - Καμπανιακός 3-1
ΑΟ Πολυγύρου - ΓΑΣ Χαλκηδόνας 1-3
ΒΑΟ - Κεραυνός Ωραιοκάστρου 3-0
αγωνιστική
ΓΑΣ Χαλκηδόνας - Ναύαρχος Βότσης 3-0
Κεραυνός Ωραιοκάστρου - ΑΟ Πολυγύρου 0-3
Καμπανιακός - ΒΑΟ 0-3
αγωνιστική
Ναύαρχος Βότσης - Κεραυνός Ωραιοκάστρου 3-1
Καμπανιακός - ΓΑΣ Χαλκηδόνας 1-3
ΒΑΟ - ΑΟ Πολυγύρου 3-0
αγωνιστική
ΑΟ Πολυγύρου - Ναύαρχος Βότσης 0-3
Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Καμπανιακός 0-3
ΓΑΣ Χαλκηδόνας - ΒΑΟ 2-3

Βαθμολογία Β Ομίλου

αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. ΒΑΟ 5 5 0 15-2 10
2. ΓΑΣ Χαλκηδόνας 5 4 1 14-5 9
3. Ναύαρχος Βότσης 5 3 3 9-8 8
4. Καμπανιακός 5 2 3 8-9 7
5. ΑΟ Πολυγύρου 5 1 4 4-12 6
6. Κεραυνός Ωραιοκάστρου 5 0 5 1-15 5
Γ' ΟΜΙΛΟΣ
αγωνιστική
Αναγέννηση Ρυσίου - Ορφέας Πλαγιαρίου 2-3
Προμηθέας Πυλαίας - Δημόκριτος Μυγδονίας 0-3
Ηρακλής - ΑΕ Αμπελοκήπων 3-0
αγωνιστική
Ηρακλής - Αναγέννηση Ρυσίου 0-3
Ορφέας Πλαγιαρίου - Προμηθέας Πυλαίας 3-0
ΑΕ Αμπελοκήπων - Δημόκριτος Μυγδονίας 0-3
αγωνιστική
Προμηθέας Πυλαίας - Ηρακλής 0-3
Δημόκριτος Μυγδονίας - Ορφέας Πλαγιαρίου 3-1
Αναγέννηση Ρυσίου - ΑΕ Αμπελοκήπων 3-0
αγωνιστική
Ηρακλής - Δημόκριτος Μυγδονίας 0-3
Αναγέννηση Ρυσίου - Προμηθέας Πυλαίας 3-0
ΑΕ Αμπελοκήπων - Ορφέας Πλαγιαρίου 1-3
αγωνιστική
Ορφέας Πλαγιαρίου - Ηρακλής 3-0
Δημόκριτος Μυγδονίας - Αναγέννηση Ρυσίου 0-3
Προμηθέας Πυλαίας - ΑΕ Αμπελοκήπων 2-3

Βαθμολογία Γ Ομίλου

αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. Αναγέννηση Ρυσίου 5 4 1 14-3 9
2. Ορφέας Πλαγιαρίου 5 4 1 13-6 9
3. Δημόκριτος Μυγδονίας 5 4 1 12-4 9
4. Ηρακλής 5 2 3 6-9 7
5. ΑΕ Αμπελοκήπων 5 1 4 4-14 6
6. Προμηθέας Πυλαίας 5 0 5 2-15 5

ΑΝΑΛΥΣΗ ΤΡΙΠΛΗΣ ΙΣΟΒΑΘΜΙΑΣ
ΑΝΑΓ. ΡΥΣΙΟΥ: 3 βαθμοί, σετ 5-3 (3-0, 2-3), συντελεστής 1,66
ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ.: 3 βαθμοί, σετ 4-5 (3-2, 1-3), συντελεστής 0,80

ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ
: 3 βαθμοί, σετ 3-4 (3-1, 0-3), συντελεστής 0,75

Δ' ΟΜΙΛΟΣ
αγωνιστική
Αρης - ΠΑΟΚ 3-0
Ελπίς Αμπελοκήπων - ΑΕΝ Αγ. Τριάδος 3-0
Νέα Γενεά - Πήγασος Πολίχνης 0-3
αγωνιστική
Νέα Γενεά - Αρης 1-3
ΠΑΟΚ - Ελπίς Αμπελοκήπων 0-3
Πήγασος - ΑΕΝ Αγ. Τριάδος 3-0
αγωνιστική
Ελπίς Αμπελοκήπων - Νέα Γενεά 3-0
ΑΕΝ Αγ. Τριάδος - ΠΑΟΚ 3-0
Αρης - Πήγασος 2-3
αγωνιστική
Νέα Γενεά - ΑΕΝ Αγ. Τριάδος 1-3
Αρης - Ελπίς Αμπελοκήπων 0-3
Πήγασος - ΠΑΟΚ 3-0
αγωνιστική
ΠΑΟΚ - Νέα Γενεά 0-3
ΑΕΝ Αγ. Τριάδος - Αρης 1-3
Ελπίς Αμπελοκήπων - Πήγασος 3-0

Βαθμολογία Δ Ομίλου

αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. Ελπίς Αμπελοκήπων 5 5 0 15-0 10
2. Πήγασος Πολίχνης 5 4 1 12-5 9
3. Αρης 5 3 2 11-8 8
4. ΑΕΝ Αγ. Τριάδος 5 2 3 7-10 7
5. Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 5 1 4 5-12 6
6. ΠΑΟΚ 5 0 5 0-15 5
Ε' ΟΜΙΛΟΣ
αγωνιστική
Μακεδόνες Αξιού - ΧΑΝΘ 3-2
Ποσειδών Μηχανιώνας - Γαλαξίας 3-2
ΔΑΣΩ - ΑΣΚ Λαγκαδά 0-3
αγωνιστική
ΔΑΣΩ - Μακεδόνες Αξιού 0-3
ΧΑΝΘ - Ποσειδών Μηχανιώνας 0-3
ΑΣΚ Λαγκαδά - Γαλαξίας 2-3
αγωνιστική
Ποσειδών Μηχανιώνας - ΔΑΣΩ 3-0
Γαλαξίας - ΧΑΝΘ 3-0
Μακεδόνες Αξιού - ΑΣΚ Λαγκαδά 3-1
αγωνιστική
ΔΑΣΩ - Γαλαξίας 0-3
Μακεδόνες Αξιού - Ποσειδών Μηχανιώνας 3-1
ΑΣΚ Λαγκαδά - ΧΑΝΘ 3-0
αγωνιστική
ΧΑΝΘ - ΔΑΣΩ 2-3
Γαλαξίας - Μακεδόνες Αξιού 3-2
Ποσειδών Μηχανιώνας - ΑΣΚ Λαγκαδά 3-1

Βαθμολογία Ε Ομίλου

αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. Μακεδόνες Αξιού 5 4 1 14-7 9
2. Γαλαξίας 5 4 1 14-7 9
3. Ποσειδών Μηχανιώνας 5 4 1 13-6 9
4. ΑΣΚ Λαγκαδά 5 2 3 10-9 7
5. ΔΑΣΩ 5 1 4 3-14 6
6. ΧΑΝΘ 5 0 5 4-15 5

ΑΝΑΛΥΣΗ ΤΡΙΠΛΗΣ ΙΣΟΒΑΘΜΙΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ: 3 βαθμοί, σετ 5-4 (3-1, 2-3), συντελεστής 1,25
ΓΑΛΑΞΙΑΣ: 3 βαθμοί, σετ 5-5 (3-2, 2-3), συντελεστής 1,00

ΠΟΣΕΙΔΩΝ
: 3 βαθμοί, σετ 4-5 (3-2, 1-3), συντελεστής 0,80

ΣΤ' ΟΜΙΛΟΣ
αγωνιστική
Αγ. Νικόλαος Μηχανιώνας - ΑΠΟ Πανόραμα 0-3
Αριστοτέλης Επανομής - ΓΑΣ Κουφαλίων 3-0
αγωνιστική
Απόλλων Καλαμαριάς - Αγ. Νικόλαος Μηχανιώνας 1-3
ΑΠΟ Πανόραμα - Αριστοτέλης Επανομής 3-2
αγωνιστική
Αριστοτέλης Επανομής - Απόλλων Καλαμαριάς 3-0
ΓΑΣ Κουφαλίων - ΑΠΟ Πανόραμα 0-3
αγωνιστική
Απόλλων Καλαμαριάς - ΓΑΣ Κουφαλίων 3-1
Αγ. Νικόλαος Μηχανιώνας - Αριστοτέλης Επανομής 0-3
αγωνιστική
ΑΠΟ Πανόραμα - Απόλλων Καλαμαριάς 3-1
ΓΑΣ Κουφαλίων - Αγ. Νικόλαος Μηχανιώνας 0-3

Βαθμολογία ΣΤ Ομίλου

αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. ΑΠΟ Πανόραμα 4 4 0 12-3 8
2. Αριστοτέλης Επανομής 4 3 1 11-3 7
3. Αγ. Νικόλαος Μηχανιώνας 4 2 2 6-7 6
4. Απόλλων Καλαμαριάς 4 1 3 5-10 5
5. ΓΑΣ Κουφαλίων 4 0 4 1-12 4
Ζ' ΟΜΙΛΟΣ
αγωνιστική
Αίας Ευόσμου - ΜΕΝΤ 3-0
Κεραυνός Αγ. Παύλου - ΑΠΚ Νεάπολης 3-0
αγωνιστική
Ατρόμητος Τριαδίου - Αίας Ευόσμου 0-3
ΜΕΝΤ - Κεραυνός Αγ. Παύλου 1-3
αγωνιστική
Κεραυνός Αγ. Παύλου - Ατρόμητος Τριαδίου 2-3
ΑΠΚ Νεάπολης - ΜΕΝΤ 3-0
αγωνιστική
Ατρόμητος Τριαδίου - ΑΠΚ Νεάπολης 3-0
Αίας Ευόσμου - Κεραυνός Αγ. Παύλου 3-1
αγωνιστική
ΜΕΝΤ - Ατρόμητος Τριαδίου 0-3
ΑΠΚ Νεάπολης - Αίας Ευόσμου 0-3

Βαθμολογία Ζ Ομίλου

αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. Αίας Ευόσμου 4 4 0 12-1 8
2. Ατρόμητος Τριαδίου 4 3 1 9-5 7
3. Κεραυνός Αγ. Παύλου 4 2 2 9-7 6
4. ΑΠΚ Νεάπολης 4 1 3 3-9 5
5. ΜΕΝΤ 4 0 4 1-12 4
Η' ΟΜΙΛΟΣ
αγωνιστική
Μέγας Αλέξανδρος - ΑΕ Αξιού 3-0
Παναθλητικός Συκεών - Πειραματικό 3-1
αγωνιστική
Μυγδονιακός - Μέγας Αλέξανδρος 3-0
ΑΕ Αξιού - Παναθλητικός Συκεών 0-3
αγωνιστική
Παναθλητικός Συκεών - Μυγδονιακός 2-3
Πειραματικό - ΑΕ Αξιού 3-1
αγωνιστική
Μυγδονιακός - Πειραματικό 3-0
Μέγας Αλέξανδρος - Παναθλητικός Συκεών 1-3
αγωνιστική
ΑΕ Αξιού - Μυγδονιακός 0-3
Πειραματικό - Μέγας Αλέξανδρος 1-3

Βαθμολογία Η Ομίλου

αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. Μυγδονιακός 4 4 0 12-2 8
2. Παναθλητικός Συκεών 4 3 1 11-5 7
3. Μέγας Αλέξανδρος 4 2 2 7-7 6
4. Πειραματικό 4 1 3 5-10 5
5. ΑΕ Αξιού 4 0 4 1-12 4

Β' Φάση

1οι - 4οι

Α Β Γ (ουδ)
ΕΟ Σταυρούπολης - ΑΠΟ Πανόραμα 0-3 3-1 3-1
Καμπανιακός - Μυγδονιακός 3-0 1-3 2-3
Ηρακλής - ΑΟ Καβακλιωτών 0-3 0-3 .
ΑΕΝ Αγ. Τριάδος - ΒΑΟ 0-3 0-3 .
ΑΣΚ Λαγκαδά - Αναγέννηση Ρυσίου 3-1 3-2 .
Απόλλων Καλαμαριάς - Ελπίς Αμπελοκήπων 0-3 0-3 .
ΑΠΚ Νεάπολης - Μακεδόνες Αξιού 0-3 1-3 .
Πειραματικό - Αίας Ευόσμου 0-3 0-3 .

2οι - 3οι

Α Β Γ
Περσέας - Ατρόμητος Τριαδίου 2-3 0-3 .
Ναύαρχος Βότσης - ΠΟ Μουδανιών 1-3 0-3 .
Δημόκριτος Μυγδονίας - Αριστοτέλης Επανομής 0-3 0-3 .
Αρης - ΓΑΣ Χαλκηδόνας 3-2 3-0 .
Ποσειδών Μηχανιώνας - Ορφέας Πλαγιαρίου 3-0 3-0 .
Αγ. Νικόλαος Μηχανιώνας - Πήγασος Πολίχνης 1-3 1-3 .
Κεραυνός Αγ. Παύλου - Παναθλητικός Συκεών 3-1 3-0 .
Μέγας Αλέξανδρος - Γαλαξίας 1-3 0-3 .

ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ

ΠρωτΑθλημα ΚορασΙδων ΕΠΕΣΘ - ΑΠΟΚΛΕΙΣΜΕΝΟΙ Α ΦΑΣΗΣ
αγωνιστική
Μακεδονικός - ΑΟ Πολυγύρου 1-3
ΑΕ Αμπελόκηποι - Προμηθέας Πυλαίας 2-3
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - ΔΑΣΩ 3-0
αγωνιστική 2η
Μακεδονικός - ΑΕ Αμπελόκηποι 3-0
ΑΟ Πολυγύρου - ΔΑΣΩ 3-0 (αα)
Προμηθέας Πυλαίας - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 2-3
αγωνιστική 3η
ΔΑΣΩ - Προμηθέας Πυλαίας 3-2
ΑΕ Αμπελόκηποι - ΑΟ Πολυγύρου 3-2
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - Μακεδονικός 1-3
αγωνιστική
Μακεδονικός - ΔΑΣΩ .
ΑΟ Πολυγύρου - Προμηθέας Πυλαίας .
ΑΕ Αμπελόκηποι - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου .
αγωνιστική
ΔΑΣΩ - ΑΕ Αμπελόκηποι .
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - ΑΟ Πολυγύρου .
Προμηθέας Πυλαίας - Μακεδονικός .

Βαθμολογία

αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. ΑΟ Πολυγύρου 3 2 1 8-4 5
2. Μακεδονικός 3 2 1 7-4 5
3. Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 3 2 1 7-5 5
4. Προμηθέας Πυλαίας 3 1 2 7-8 4
5. ΑΕ Αμπελόκηποι 3 1 2 5-8 4
6. ΔΑΣ Ωραιοκάστρου  1 ΜΗΔ 3 1 2 3-8 3

Β' ΟΜΑΔΕΣ

Α' ΟΜΙΛΟΣ
αγωνιστική
Ατρόμητος Τριαδίου 1 - Αριστοτέλης Επανομής 3-0
Ζέφυρος - Περσέας 3-0
Ποσειδών Μηχανιώνας 1 - Απόλλων Αρναίας 0-3
Μαντουλίδης - Αναγέννηση Ρυσίου 3-0
αγωνιστική
Ορφέας Πλαγιαρίου - Ατρόμητος Τριαδίου 1 0-3
Αριστοτέλης Επανομής - Ζέφυρος 0-3
Περσέας - Ποσειδών Μηχανιώνας 1 3-1
Απόλλων Αρναίας - Μαντουλίδης 0-3
αγωνιστική
Ζέφυρος - Ορφέας Πλαγιαρίου 2-3
Ποσειδών Μηχανιώνας 1 - Αριστοτέλης Επανομής 3-2
Μαντουλίδης - Περσέας 3-0
Αναγέννηση Ρυσίου - Απόλλων Αρναίας 3-1
αγωνιστική
Ορφέας Πλαγιαρίου - Ποσειδών Μηχανιώνας 1 3-1
Ατρόμητος Τριαδίου 1 - Ζέφυρος 3-0
Αριστοτέλης Επανομής - Μαντουλίδης 0-3
Περσέας - Αναγέννηση Ρυσίου 3-1
αγωνιστική
Μαντουλίδης - Ορφέας Πλαγιαρίου 3-0
Ποσειδών Μηχανιώνας 1 - Ατρόμητος Τριαδίου 1 1-3
Αναγέννηση Ρυσίου - Αριστοτέλης Επανομής 3-1
Απόλλων Αρναίας - Περσέας 1-3
αγωνιστική
Ορφέας Πλαγιαρίου - Αναγέννηση Ρυσίου 3-1
Ατρόμητος Τριαδίου 1 - Μαντουλίδης 3-1
Ζέφυρος - Ποσειδών Μηχανιώνας 1 3-0
Αριστοτέλης Επανομής - Απόλλων Αρναίας 3-1
αγωνιστική
Απόλλων Αρναίας - Ορφέας Πλαγιαρίου 1-3
Αναγέννηση Ρυσίου - Ατρόμητος Τριαδίου 1 0-3
Μαντουλίδης - Ζέφυρος 3-0
Περσέας - Αριστοτέλης Επανομής 3-0
αγωνιστική
Ορφέας Πλαγιαρίου - Περσέας 0-3
Ατρόμητος Τριαδίου 1 - Απόλλων Αρναίας 3-0
Ζέφυρος - Αναγέννηση Ρυσίου 3-0
Ποσειδών Μηχανιώνας 1 - Μαντουλίδης 1-3
αγωνιστική
Αριστοτέλης Επανομής - Ορφέας Πλαγιαρίου 2-3
Περσέας - Ατρόμητος Τριαδίου 1 0-3
Απόλλων Αρναίας - Ζέφυρος 0-3
Αναγέννηση Ρυσίου - Ποσειδών Μηχανιώνας 1 3-0

Βαθμολογία Α Ομίλου

αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. Ατρόμητος Τριαδίου 1 8 8 0 24-2 16
2. Μαντουλίδης 8 7 1 22-4 15
3. Ζέφυρος 8 5 3 17-9 13
4. Περσέας 8 5 3 15-12 13
5. Ορφέας Πλαγιαρίου 8 5 3 15-16 13
6. Αναγέννηση Ρυσίου 8 3 5 11-17 11
7. Απόλλων Αρναίας 8 1 7 7-21 9
8. Αριστοτέλης Επανομής 8 1 7 8-22 9
9. Ποσειδών Μηχανιώνας 1 8 1 7 7-23 9

ΑΝΑΛΥΣΗ ΤΡΙΠΛΗΣ ΙΣΟΒΑΘΜΙΑΣ
ZΕΦΥΡΟΣ: 3 βαθμοί, σετ 5-3 (2-3, 3-0), συντελεστής 1,66
ΠΕΡΣΕΑΣ: 3 βαθμοί, σετ 3-3 (3-0, 0-3), συντελεστής 1,00

ΟΡΦΕΑΣ
: 3 βαθμοί, σετ 3-5 (0-3, 3-2), συντελεστής 0,
60

ΑΝΑΛΥΣΗ ΤΡΙΠΛΗΣ ΙΣΟΒΑΘΜΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ: 3 βαθμοί, σετ 4-3 (1-3, 3-0), συντελεστής 1,33
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ: 3 βαθμοί, σετ 5-4 (3-1, 2-3), συντελεστής 1,25

ΠΟΣΕΙΔΩΝ 1
: 3 βαθμοί, σετ 3-5 (0-3, 3-2), συντελεστής 0,60

Β' ΟΜΙΛΟΣ
αγωνιστική
Ποσειδών Μηχανιώνας 2 - ΑΣ Πανόραμα 0-3
Ανατόλια - Αρης 2 2-3
ΑΕΝ Πανοράματος - Ατρόμητος Τριαδίου 2 0-3
ΓΑΣ Βασιλικών - ΕΑΤΕΚ College Club 3-1
αγωνιστική
Ναύαρχος Βότσης - Ποσειδών Μηχανιώνας 2 3-0
ΑΣ Πανόραμα - Ανατόλια 3-0
Αρης 2 - ΑΕΝ Πανοράματος 3-0
Ατρόμητος Τριαδίου 2 - ΓΑΣ Βασιλικών 3-0
αγωνιστική
Ανατόλια - Ναύαρχος Βότσης 3-0 (αα)
ΑΕΝ Πανοράματος - ΑΣ Πανόραμα 0-3
ΓΑΣ Βασιλικών - Αρης 2 1-3
ΕΑΤΕΚ College Club - Ατρόμητος Τριαδίου 2 0-3
αγωνιστική
Ναύαρχος Βότσης - ΑΕΝ Πανοράματος 3-0
Ποσειδών Μηχανιώνας 2 - Ανατόλια 1-3
ΑΣ Πανόραμα - ΓΑΣ Βασιλικών 3-1
Αρης 2 - ΕΑΤΕΚ College Club 3-0
αγωνιστική
ΓΑΣ Βασιλικών - Ναύαρχος Βότσης 0-3
ΑΕΝ Πανοράματος - Ποσειδών Μηχανιώνας 2 0-3
ΕΑΤΕΚ College Club - ΑΣ Πανόραμα 2-3
Ατρόμητος Τριαδίου 2 - Αρης 3-0
αγωνιστική
Ναύαρχος Βότσης - ΕΑΤΕΚ College Club 3-0
Ποσειδών Μηχανιώνας 2 - ΓΑΣ Βασιλικών 3-0
Ανατόλια - ΑΕΝ Πανοράματος 3-0
ΑΣ Πανόραμα - Ατρόμητος Τριαδίου 2 1-3
αγωνιστική
Ατρόμητος Τριαδίου 2 - Ναύαρχος Βότσης  0-3
ΕΑΤΕΚ College Club - Ποσειδών Μηχανιώνας 2 0-3
ΓΑΣ Βασιλικών - Ανατόλια 0-3
Αρης 2 - ΑΣ Πανόραμα 0-3
αγωνιστική
Ναύαρχος Βότσης - Αρης 2 3-0
Ποσειδών Μηχανιώνας 2 - Ατρόμητος Τριαδίου 2 1-3
Ανατόλια - ΕΑΤΕΚ College Club 3-0
ΑΕΝ Πανοράματος - ΓΑΣ Βασιλικών 3-0
αγωνιστική
ΑΣ Πανόραμα - Ναύαρχος Βότσης 0-3
Αρης 2 - Ποσειδών Μηχανιώνας 2 3-0
Ατρόμητος Τριαδίου 2 - Ανατόλια 3-0
ΕΑΤΕΚ College Club - ΑΕΝ Πανοράματος 3-1

Βαθμολογία Β Ομίλου

αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. Ατρόμητος Τριαδίου 2 8 7 1 21-5 15
2. Ναύαρχος Βότσης  1 ΜΗΔ 8 7 1 21-3 14
3. ΑΣ Πανόραμα 8 6 2 19-9 14
4. Αρης 2 8 5 3 15-12 13
5. Ανατόλια 8 5 3 17-10 13
6. Ποσειδών Μηχανιώνας 2 8 3 5 11-15 11
7. ΑΕΝ Πανοράματος 8 1 7 4-21 9
8. ΕΑΤΕΚ College Club 8 1 7 6-22 9
9. ΓΑΣ Βασιλικών 8 1 7 5-22 9

ΑΝΑΛΥΣΗ ΤΡΙΠΛΗΣ ΙΣΟΒΑΘΜΙΑΣ
ΑΕΝ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ: 3 βαθμοί, σετ 4-3 (1-3, 3-0), συντελεστής 1,33
ΕΑΤΕΚ: 3 βαθμοί, σετ 4-4 (3-1, 1-3), συντελεστής 1,00

ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
: 3 βαθμοί, σετ 3-4 (0-3, 3-1), συντελεστής 0,75

Γ' ΟΜΙΛΟΣ
αγωνιστική
Γαλαξίας - ΑΕΝ Αγ. Τριάδος 0-3
Αχιλλέας Τριανδρίας - Κρόνος 0-3
Ηρακλής - Απόλλων Καλαμαριάς 2-3
ΑΕ Πυλαίας - Πειραματικό 3-1
αγωνιστική
Αρης 1 - Γαλαξίας 3-0
ΑΕΝ Αγ. Τριάδος - Αχιλλέας Τριανδρίας 3-0
Κρόνος - Ηρακλής 3-2
Απόλλων Καλαμαριάς - ΑΕ Πυλαίας 0-3
αγωνιστική
Αχιλλέας Τριανδρίας - Αρης 1 0-3
Ηρακλής - ΑΕΝ Αγ. Τριάδος 2-3
ΑΕ Πυλαίας - Κρόνος 3-0
Πειραματικό - Απόλλων Καλαμαριάς 3-2
αγωνιστική
Αρης 1 - Ηρακλής 3-0
Γαλαξίας - Αχιλλέας Τριανδρίας 0-3
ΑΕΝ Αγ. Τριάδος - ΑΕ Πυλαίας 2-3
Κρόνος - Πειραματικό 3-1
αγωνιστική
ΑΕ Πυλαίας - Αρης 1 0-3
Ηρακλής - Γαλαξίας 3-0
Πειραματικό - ΑΕΝ Αγ. Τριάδος 0-3
Απόλλων Καλαμαριάς - Κρόνος 3-1
αγωνιστική
Αρης 1 - Πειραματικό 3-1
Γαλαξίας - ΑΕ Πυλαίας 0-3
Αχιλλέας Τριανδρίας - Ηρακλής 0-3
ΑΕΝ Αγ. Τριάδος - Απόλλων Καλαμαριάς 3-1
αγωνιστική
Απόλλων Καλαμαριάς - Αρης 1 2-3
Πειραματικό - Γαλαξίας 3-0
ΑΕ Πυλαίας - Αχιλλέας Τριανδρίας 3-0
Κρόνος - ΑΕΝ Αγ. Τριάδος 1-3
αγωνιστική
Αρης 1 - Κρόνος 3-1
Γαλαξίας - Απόλλων Καλαμαριάς 0-3
Αχιλλέας Τριανδρίας - Πειραματικό 0-3
Ηρακλής - ΑΕ Πυλαίας 3-0 (αα)
αγωνιστική
ΑΕΝ Αγ. Τριάδος - Αρης 1 2-3
Κρόνος - Γαλαξίας 3-0
Απόλλων Καλαμαριάς - Αχιλλέας Τριανδρίας 3-0
Πειραματικό - Ηρακλής 3-0

Βαθμολογία Γ Ομίλου

αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. Αρης 1 8 8 0 24-6 16
2. ΑΕΝ Αγ. Τριάδος 8 6 2 22-10 14
3. ΑΕ Πυλαίας  1 ΜΗΔ 8 6 2 18-9 13
4. Απόλλων Καλαμαριάς 8 4 4 17-15 12
5. Κρόνος 8 4 4 15-15 12
6. Πειραματικό 8 4 4 15-14 12
7. Ηρακλής 8 3 5 15-15 11
8. Αχιλλέας Τριανδρίας 8 1 7 3-21 9
9. Γαλαξίας 8 0 8 0-24 8

ΑΝΑΛΥΣΗ ΤΡΙΠΛΗΣ ΙΣΟΒΑΘΜΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ: 3 βαθμοί, σετ 5-4 (2-3, 3-1), συντελεστής 1,25
ΚΡΟΝΟΣ: 3 βαθμοί, σετ 4-4 (3-1, 1-3), συντελεστής 1,00

ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ
: 3 βαθμοί, σετ 4-5 (1-3, 3-2), συντελεστής 0,80

Δ' ΟΜΙΛΟΣ
αγωνιστική
Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 1 3-0
Ολυμπος Ελευθερίου Κορδελιού 1 - Τιτάνας Ευόσμου 3-0
ΒΑΟ 1 - Μαχητές Πεύκων 3-0
ΓΑΣ Ευκαρπίας 1 - Ελπίς Αμπελοκήπων 1 3-0
αγωνιστική
Παναθλητικός Συκεών - Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων 0-3
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 1 - Ολυμπος Ελευθερίου Κορδελιού 1 3-0
Τιτάνας Ευόσμου - ΒΑΟ 1 2-3
Μαχητές Πεύκων - ΓΑΣ Ευκαρπίας 1 1-3
αγωνιστική
Ολυμπος Ελευθερίου Κορδελιού 1 - Παναθλητικός Συκεών 3-0
ΒΑΟ 1 - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 1 3-1
ΓΑΣ Ευκαρπίας 1 - Τιτάνας Ευόσμου 3-1
Ελπίς Αμπελοκήπων 1 - Μαχητές Πεύκων 3-2
αγωνιστική
Παναθλητικός Συκεών - ΒΑΟ 1 0-3
Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων - Ολυμπος Ελευθερίου Κορδελιού 1 3-0
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 1 - ΓΑΣ Ευκαρπίας 1 3-0
Τιτάνας Ευόσμου - Ελπίς Αμπελοκήπων 1 0-3
αγωνιστική
ΓΑΣ Ευκαρπίας 1 - Παναθλητικός Συκεών 3-0
ΒΑΟ 1 - Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων 0-3
Ελπίς Αμπελοκήπων 1 - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 1 1-3
Μαχητές Πεύκων - Τιτάνας Ευόσμου 3-2
αγωνιστική
Παναθλητικός Συκεών - Ελπίς Αμπελοκήπων 1 0-3
Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων - ΓΑΣ Ευκαρπίας 1 3-1
Ολυμπος Ελευθερίου Κορδελιού 1 - ΒΑΟ 1 3-0
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 1 - Μαχητές Πεύκων 3-0
αγωνιστική
Μαχητές Πεύκων - Παναθλητικός Συκεών 3-0
Ελπίς Αμπελοκήπων 1 - Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων 0-3
ΓΑΣ Ευκαρπίας 1 - Ολυμπος Ελευθερίου Κορδελιού 1 2-3
Τιτάνας Ευόσμου - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 1 0-3
αγωνιστική
Παναθλητικός Συκεών - Τιτάνας Ευόσμου 3-2
Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων - Μαχητές Πεύκων 3-0
Ολυμπος Ελευθερίου Κορδελιού 1 - Ελπίς Αμπελοκήπων 1 3-0
ΒΑΟ 1 - ΓΑΣ Ευκαρπίας 1 3-2
αγωνιστική
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 1 - Παναθλητικός Συκεών 3-0
Τιτάνας Ευόσμου - Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων 0-3
Μαχητές Πεύκων - Ολυμπος Ελευθερίου Κορδελιού 1 3-0
Ελπίς Αμπελοκήπων 1 - ΒΑΟ 1 1-3

Βαθμολογία Δ Ομίλου

αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων 8 8 0 24-1 16
2. ΒΑΟ 1 8 6 2 18-12 14
3. Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 1 8 6 2 19-7 14
4. Ολυμπος Ελευθερίου Κορδελιού 1 8 5 3 15-11 13
5. ΓΑΣ Ευκαρπίας 1 8 4 4 17-14 12
6. Ελπίς Αμπελοκήπων 1 8 3 5 11-17 11
7. Μαχητές Πεύκων 8 3 5 12-17 11
8. Παναθλητικός Συκεών 8 1 7 3-23 9
9. Τιτάνας Ευόσμου 8 0 8 7-24 8
Ε' ΟΜΙΛΟΣ
αγωνιστική
Πήγασος Πολίχνης - ΒΑΟ 2 3-0
ΓΑΣ Ευκαρπίας 2 - ΑΕ Αξιού 1 0-3
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 2 - Αίας Ευόσμου 0-3
Καμπανιακός - ΑΣΚ Λαγκαδά 3-0
Ελπίς Αμπελοκήπων 2 - Κεραυνός Αγ. Παύλου 0-3
αγωνιστική
Ελπίς Αμπελοκήπων 2 - Πήγασος Πολίχνης 1-3
ΒΑΟ 2 - ΓΑΣ Ευκαρπίας 2 3-0
ΑΕ Αξιού 1 - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 2 3-1
Αίας Ευόσμου - Καμπανιακός 3-0
Κεραυνός Αγ. Παύλου - ΑΣΚ Λαγκαδά 3-0
αγωνιστική
ΓΑΣ Ευκαρπίας 2 - Ελπίς Αμπελοκήπων 2 0-3
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 2 - ΒΑΟ 2 0-3
Καμπανιακός - ΑΕ Αξιού 1 3-1
ΑΣΚ Λαγκαδά - Αίας Ευόσμου 0-3
Πήγασος Πολίχνης - Κεραυνός Αγ. Παύλου 0-3
αγωνιστική
Ελπίς Αμπελοκήπων 2 - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 2 3-0
Πήγασος Πολίχνης - ΓΑΣ Ευκαρπίας 2 3-0
ΒΑΟ 2 - Καμπανιακός 3-1
ΑΕ Αξιού 1 - ΑΣΚ Λαγκαδά 1-3
Κεραυνός Αγ. Παύλου - Αίας Ευόσμου 1-3
αγωνιστική
Καμπανιακός - Ελπίς Αμπελοκήπων 2 0-3
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 2 - Πήγασος Πολίχνης 0-3
ΑΣΚ Λαγκαδά - ΒΑΟ 2 3-1
Αίας Ευόσμου - ΑΕ Αξιού 1 3-0
ΓΑΣ Ευκαρπίας 2 - Κεραυνός Αγ. Παύλου 0-3
αγωνιστική
Ελπίς Αμπελοκήπων 2 - ΑΣΚ Λαγκαδά 3-0
Πήγασος Πολίχνης - Καμπανιακός 3-1
ΓΑΣ Ευκαρπίας 2 - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 2 0-3
ΒΑΟ 2 - Αίας Ευόσμου 0-3
Κεραυνός Αγ. Παύλου - ΑΕ Αξιού 1 3-0
αγωνιστική
Αίας Ευόσμου - Ελπίς Αμπελοκήπων 2 3-0
ΑΣΚ Λαγκαδά - Πήγασος Πολίχνης 1-3
Καμπανιακός - ΓΑΣ Ευκαρπίας 2 3-0
ΑΕ Αξιού 1 - ΒΑΟ 2 0-3
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 2 - Κεραυνός Αγ. Παύλου 0-3
αγωνιστική
Ελπίς Αμπελοκήπων 2 - ΑΕ Αξιού 1 3-0 (αα)
Πήγασος Πολίχνης - Αίας Ευόσμου 1-3
ΓΑΣ Ευκαρπίας 2 - ΑΣΚ Λαγκαδά 0-3
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 2 - Καμπανιακός 0-3
Κεραυνός Αγ. Παύλου - ΒΑΟ 2 3-0
αγωνιστική
ΒΑΟ 2 - Ελπίς Αμπελοκήπων 2 2-3
ΑΕ Αξιού 1 - Πήγασος Πολίχνης 0-3
Αίας Ευόσμου - ΓΑΣ Ευκαρπίας 2 3-0
ΑΣΚ Λαγκαδά - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 2 3-0
Καμπανιακός - Κεραυνός Αγ. Παύλου 1-3

Βαθμολογία Ε Ομίλου

αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. Αίας Ευόσμου 9 9 0 27-2 18
2. Κεραυνός Αγ. Παύλου 9 8 1 25-3 17
3. Πήγασος Πολίχνης 9 7 2 22-9 16
4. Ελπίς Αμπελοκήπων 2 9 6 3 19-11 15
5. Καμπανιακός 9 4 5 15-16 13
6. ΒΑΟ 2 9 4 5 15-16 13
7. ΑΣΚ Λαγκαδά 9 4 5 13-17 13
8. ΑΕ Αξιού 1  1 MHΔ 9 2 7 8-22 10
9. Νέα Γενεά Aσβεστοχωρίου 2 9 1 8 4-24 10
10. ΓΑΣ Ευκαρπίας 2 9 0 9 0-27 9

ΑΝΑΛΥΣΗ ΤΡΙΠΛΗΣ ΙΣΟΒΑΘΜΙΑΣ
ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ: 3 βαθμοί, σετ 4-3 (1-3, 3-0), συντελεστής 1,33
ΒΑΟ: 3 βαθμοί, σετ 4-4 (3-1, 1-3), συντελεστής 1,00

ΑΣΚ ΛΑΓΚΑΔΑ
: 3 βαθμοί, σετ 3-4 (0-3, 3-1), συντελεστής 0,75

ΣΤ' ΟΜΙΛΟΣ
αγωνιστική
ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - Ηρακλής Γέφυρας 1-3
Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Γαλαξίας Αδένδρου 0-3
Ακαδημία Αθλέτικο - ΑΣ Ωραιόκαστρο 3-1
ΑΕ Αξιού 2 - Μακεδόνες Αξιού 0-3
Ολυμπος Ελευθερίου Κορδελιού 2 - Αστέρας Σίνδου 3-0 (αα)
αγωνιστική
Ολυμπος Ελευθερίου Κορδελιού 2 - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου 3-0
Ηρακλής Γέφυρας - Κεραυνός Ωραιοκάστρου 3-0
Γαλαξίας Αδένδρου - Ακαδημία Αθλέτικο 3-0
ΑΣ Ωραιόκαστρο - ΑΕ Αξιού 2 0-3
Αστέρας Σίνδου - Μακεδόνες Αξιού 0-3
αγωνιστική
Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Ολυμπος Ελευθερίου Κορδελιού 2 0-3
Ακαδημία Αθλέτικο - Ηρακλής Γέφυρας 2-3
ΑΕ Αξιού 2 - Γαλαξίας Αδένδρου 2-3
Μακεδόνες Αξιού - ΑΣ Ωραιόκαστρο 3-0
ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - Αστέρας Σίνδου 3-0
αγωνιστική
Ολυμπος Ελευθερίου Κορδελιού 2 - Ακαδημία Αθλέτικο 3-1
ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - Κεραυνός Ωραιοκάστρου 3-0
Ηρακλής Γέφυρας - ΑΕ Αξιού 2 0-3
Γαλαξίας Αδένδρου - Μακεδόνες Αξιού 3-0
Αστέρας Σίνδου - ΑΣ Ωραιόκαστρο 0-3
αγωνιστική
ΑΕ Αξιού 2 - Ολυμπος Ελευθερίου Κορδελιού 2 3-1
Ακαδημία Αθλέτικο - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου 3-2
Μακεδόνες Αξιού - Ηρακλής Γέφυρας 3-2
ΑΣ Ωραιόκαστρο- Γαλαξίας Αδένδρου 0-3
Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Αστέρας Σίνδου 3-2
αγωνιστική
Ολυμπος Ελευθερίου Κορδελιού 2 - Μακεδόνες Αξιού 3-0
ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - ΑΕ Αξιού 2 3-2
Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Ακαδημία Αθλέτικο 0-3
Ηρακλής Γέφυρας - ΑΣ Ωραιόκαστρο 3-0
Αστέρας Σίνδου - Γαλαξίας Αδένδρου 0-3
αγωνιστική
ΑΣ Ωραιόκαστρο - Ολυμπος Ελευθερίου Κορδελιού 2 0-3
Μακεδόνες Αξιού - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου 3-0
ΑΕ Αξιού 2 - Κεραυνός Ωραιοκάστρου 3-0
Γαλαξίας Αδένδρου - Ηρακλής Γέφυρας 3-0
Ακαδημία Αθλέτικο - Αστέρας Σίνδου 3-0
αγωνιστική
Ολυμπος Ελευθερίου Κορδελιού 2 - Γαλαξίας Αδένδρου 0-3
ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - ΑΣ Ωραιόκαστρο 3-0
Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Μακεδόνες Αξιού 1-3
Ακαδημία Αθλέτικο - ΑΕ Αξιού 2 3-1
Αστέρας Σίνδου - Ηρακλής Γέφυρας 0-3
αγωνιστική
Ηρακλής Γέφυρας - Ολυμπος Ελευθερίου Κορδελιού 2 1-3
Γαλαξίας Αδένδρου - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου 3-2
ΑΣ Ωραιόκαστρο - Κεραυνός Ωραιοκάστρου 3-0
Μακεδόνες Αξιού - Ακαδημία Αθλέτικο 3-1
ΑΕ Αξιού 2 - Αστέρας Σίνδου 3-0

Βαθμολογία ΣΤ Ομίλου

αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. Γαλαξίας Αδένδρου 9 9 0 27-4 18
2. Ολυμπος Ελευθερίου Κορδελιού 2 9 7 2 22-8 16
3. Μακεδόνες Αξιού 9 7 2 21-10 16
4. ΑΕ Αξιού 2 9 5 4 20-13 14
5. Ακαδημία Αθλέτικο 9 5 4 19-16 14
6. Ηρακλής Γέφυρας 9 5 4 18-15 14
7. ΔΑΣΩ 9 4 5 17-17 13
8. ΑΣ Ωραιόκαστρο 9 2 7 7-21 11
9. Κεραυνός Ωραιοκάστρου 9 1 8 4-26 10
10. Αστέρας Σίνδου  1 ΜΗΔ 9 0 9 2-27 8

ΑΝΑΛΥΣΗ ΤΡΙΠΛΗΣ ΙΣΟΒΑΘΜΙΑΣ
ΑΕ ΑΞΙΟΥ: 3 βαθμοί, σετ 4-3 (1-3, 3-0), συντελεστής 1,33
ΑΘΛΕΤΙΚΟ: 3 βαθμοί, σετ 5-4 (3-1, 2-3), συντελεστής 1,25

ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΦ.
: 3 βαθμοί, σετ 3-5 (0-3, 3-2), συντελεστής 0,60