ΕΝΩΣΗ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Ε. Πε. Σ. Θ.

Αλεξάνδρειο Αθλητικό Μέλαθρο, 54 638 Θεσσαλονίκη
Γραμματεία: Τηλ. 2310 231.091  Fax: 2310 270.588
E-mail:
epesth@otenet.gr

 


DATABANK

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ

ΓΗΠΕΔΑ

 

 

 

Tελευταία Ενημέρωση   23/04/2018    

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2017-2018

Α' Φάση

Α' ΟΜΙΛΟΣ
αγωνιστική
Ακαδημία Όλυμπος-ΑΕΝ Αγ. Τριάδος 0-3
Αναγέννηση Ρυσίου-Ηρακλής 0-3
αγωνιστική
Ν.Βότσης-Ακαδημία Όλυμπος 3-0
ΑΕΝ Αγ. Τριάδος-Αναγέννηση Ρυσίου 3-0
αγωνιστική
Αναγέννηση Ρυσίου-Ν.Βότσης 0-3
Ηρακλής-ΑΕΝ Αγ. Τριάδος 3-1
αγωνιστική
Ν.Βότσης-Ηρακλής 3-1
Ακαδημία Όλυμπος-Αναγέννηση Ρυσίου 2-3
αγωνιστική
ΑΕΝ Αγ. Τριάδος-Ν.Βότσης 0-3
Ηρακλής-Ακαδημία Όλυμπος 3-0

Βαθμολογία Α Ομίλου

αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. Ν.Βότσης 4 4 0 12-1 12
2. Ηρακλής 4 3 1 10-4 9
3. ΑΕΝ Αγ. Τριάδος 4 2 2 7-6 6
4. Αναγέννηση Ρυσίου 4 1 3 3-11 2
5. Ακαδημία Όλυμπος 4 0 4 2-12 1
Β' ΟΜΙΛΟΣ
αγωνιστική
Περσέας-Παναθλητικός 3-0
Κεραυνός Αγ. Παύλου-Ατρόμητος Τριαδίου 0-3
αγωνιστική
Μυγδονιακός-Περσέας 3-1
Παναθλητικός-Κεραυνός Αγ. Παύλου 3-2
αγωνιστική
Κεραυνός Αγ. Παύλου-Μυγδονιακός 0-3
Ατρόμητος Τριαδίου-Παναθλητικός 3-0
αγωνιστική
Μυγδονιακός-Ατρόμητος Τριαδίου 3-0
Περσέας-Κεραυνός Αγ. Παύλου 3-0
αγωνιστική
Παναθλητικός-Μυγδονιακός 0-3
Ατρόμητος Τριαδίου-Περσέας 1-3

Βαθμολογία Β Ομίλου

αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. Μυγδονιακός 4 4 0 12-1 12
2. Περσέας 4 3 1 10-4 9
3. Ατρόμητος Τριαδίου 4 2 2 7-6 6
4. Παναθλητικός 4 1 3 3-11 2
5. Κεραυνός Αγ. Παύλου 4 0 4 2-12 1
Γ' ΟΜΙΛΟΣ
αγωνιστική
Ιωνικός-Ζέφυρος 1-3
ΓΑΣ Ευκαρπίας-ΠΑΟΚ 1-3
αγωνιστική
Άρης-Ιωνικός 3-0
Ζέφυρος-ΓΑΣ Ευκαρπίας 1-3
αγωνιστική
ΓΑΣ Ευκαρπίας-Άρης 0-3
ΠΑΟΚ-Ζέφυρος 1-3
αγωνιστική
Άρης-ΠΑΟΚ 3-0
Ιωνικός-ΓΑΣ Ευκαρπίας 3-2
αγωνιστική
Ζέφυρος-Άρης 0-3
ΠΑΟΚ-Ιωνικός 3-2

Βαθμολογία Γ Ομίλου

αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. Άρης 4 4 0 12-0 12
2. Ζέφυρος 4 2 2 7-8 6
3. ΠΑΟΚ 4 2 2 7-9 5
4. ΓΑΣ Ευκαρπίας 4 1 3 6-10 4
5. Ιωνικός 4 1 3 6-11 3

 

δ' ΟΜΙΛΟΣ
αγωνιστική
Αριστοτέλης Επανομής-ΜΕΝΤ 0-3
Αστέρας Σίνδου-Καμπανιακός 0-3
αγωνιστική
ΑΣ Ελπίς-Αριστοτέλης Επανομής 3-0
ΜΕΝΤ-Αστέρας Σίνδου 3-0
αγωνιστική
Αστέρας Σίνδου-ΑΣ Ελπίς 0-3
Καμπανιακός-ΜΕΝΤ 1-3
αγωνιστική
ΑΣ Ελπίς-Καμπανιακός 3-0
Αριστοτέλης Επανομής-Αστέρας Σίνδου 3-1
αγωνιστική
ΜΕΝΤ-ΑΣ Ελπίς 0-3
Καμπανιακός-Αριστοτέλης Επανομής 3-1

Βαθμολογία Δ Ομίλου

αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. ΑΣ Ελπίς 4 4 0 12-0 12
2. ΜΕΝΤ 4 3 1 9-4 9
3. Καμπανιακός 4 2 2 7-7 6
4. Αριστοτέλης Επανομής 4 1 3 4-10 3
5. Αστέρας Σίνδου 4 0 4 1-12 0
Ε' ΟΜΙΛΟΣ
αγωνιστική
Μακεδόνες Αξιού-ΑΣ Ωραιόκαστρο 2-3
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου-Εθνικός Πυλαίας 3-0
αγωνιστική
ΑΣΚ Λαγκαδάς-Μακεδόνες Αξιού 3-2
ΑΣ Ωραιόκαστρο-Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 1-3
αγωνιστική
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου-ΑΣΚ Λαγκαδάς 3-2
Εθνικός Πυλαίας-ΑΣ Ωραιόκαστρο 0-3
αγωνιστική
ΑΣΚ Λαγκαδάς-Εθνικός Πυλαίας 3-0
Μακεδόνες Αξιού-Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 0-3
αγωνιστική
ΑΣ Ωραιόκαστρο-ΑΣΚ Λαγκαδάς 2-3
Εθνικός Πυλαίας-Μακεδόνες Αξιού 0-3

Βαθμολογία Ε Ομίλου

αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 4 4 0 12-3 11
2. ΑΣΚ Λαγκαδάς 4 3 1 11-7 8
3. ΑΣ Ωραιόκαστρο 4 2 2 9-8 6
4. Μακεδόνες Αξιού 4 1 3 7-9 5
5. Εθνικός Πυλαίας 4 0 4 0-12 0

 

ΣΤ' ΟΜΙΛΟΣ
αγωνιστική
ΔΑΣΩ-ΧΑΝΘ 1-3
ΠΟ Μουδανιών-Πειραματικό 0-3
αγωνιστική
Πήγασος Πολίχνης-ΔΑΣΩ 0-3
ΧΑΝΘ-ΠΟ Μουδανιών 3-0
αγωνιστική
ΠΟ Μουδανιών-Πήγασος Πολίχνης 3-0
Πειραματικό-ΧΑΝΘ 3-1
αγωνιστική
Πήγασος Πολίχνης-Πειραματικό 0-3
ΔΑΣΩ-ΠΟ Μουδανιών 3-1
αγωνιστική
ΧΑΝΘ-Πήγασος Πολίχνης 3-0
Πειραματικό-ΔΑΣΩ 3-0

Βαθμολογία ΣΤ Ομίλου

αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. Πειραματικό 4 4 0 12-1 12
2. ΧΑΝΘ 4 3 1 10-4 9
3. ΔΑΣΩ 4 2 2 7-7 6
4. ΠΟ Μουδανιών 4 1 3 4-9 3
5. Πήγασος Πολίχνης 4 0 4 0-12 0
 
Ζ' ΟΜΙΛΟΣ
αγωνιστική
Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων-Ηρακλής Γέφυρας 0-3
ΒΑΟ-ΔΕΚΑ 0-3
αγωνιστική
ΕΟΣ-Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων 3-0
Ηρακλής Γέφυρας-ΒΑΟ 3-0
αγωνιστική
ΒΑΟ-ΕΟΣ 0-3
ΔΕΚΑ-Ηρακλής Γέφυρας 3-2
αγωνιστική
ΕΟΣ-ΔΕΚΑ 1-3
Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων-ΒΑΟ 3-1
αγωνιστική
Ηρακλής Γέφυρας-ΕΟΣ 0-3
ΔΕΚΑ-Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων 3-0

Βαθμολογία Ζ Ομίλου

αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. ΔΕΚΑ 4 4 0 12-3 11
2. ΕΟΣ 4 3 1 10-3 9
3. Ηρακλής Γέφυρας 4 2 2 8-6 7
4. Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων 4 1 3 3-10 3
5. ΒΑΟ 4 0 4 1-12 0
Η' ΟΜΙΛΟΣ
αγωνιστική
Ποσειδών Μηχ.-Απόλλων Καλαμαριάς 0-3
Κένταυρος Καλλικράτειας-Γαλαξίας Άδενδρου 1-3
αγωνιστική
Αίας Ευόσμου-Ποσειδών Μηχ. 3-0
Απόλλων Καλαμαριάς-Κένταυρος Καλλικράτειας 3-1
αγωνιστική
Κένταυρος Καλλικράτειας-Αίας Ευόσμου 0-3
Γαλαξίας Άδενδρου-Απόλλων Καλαμαριάς 3-2
αγωνιστική
Αίας Ευόσμου-Γαλαξίας Άδενδρου 3-0
Ποσειδών Μηχ.-Κένταυρος Καλλικράτειας 2-3
αγωνιστική
Απόλλων Καλαμαριάς-Αίας Ευόσμου 3-0
Γαλαξίας Άδενδρου-Ποσειδών Μηχ. 3-0

Βαθμολογία Η Ομίλου

αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. Απόλλων Καλαμαριάς 4 3 1 11-4 10
2. Αίας Ευόσμου 4 3 1 9-3 9
3. Γαλαξίας Άδενδρου 4 3 1 9-6 8
4. Κένταυρος Καλλικράτειας 4 1 3 5-11 2
5. Ποσειδών Μηχ. 4 0 4 2-12 1

 

Β' Φάση

4οι-1οι

Α Β Γ (ουδ)
Αναγέννηση Ρυσίου-Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 0-3 0-3  
Παναθλητικός-Άρης 0-3 0-3  
ΓΑΣ Ευκαρπίας-Μυγδονιακός 0-3 0-3  
Αριστοτέλης Επανομής-Πειραματικό 0-3 0-3  
Μακεδόνες Αξιού-Ν.Βότσης 0-3 0-3  
ΠΟ Μουδανιών-Απόλλων Καλαμαριάς 1-3 0-3  
Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων-ΑΣ Ελπίς 1-3 1-3  
Κένταυρος Καλλικράτειας-ΔΕΚΑ 0-3 0-3  

3οι-2οι

Α Β Γ
ΑΕΝ Αγ. Τριάδος-Περσέας 1-3 1-3  
Ατρόμητος Τριαδίου-Ζέφυρος 3-1 3-2  
ΠΑΟΚ-Αίας Ευόσμου 3-2 1-3 0-3
Καμπανιακός-ΧΑΝΘ 1-3 2-3  
ΑΣ Ωραιόκαστρο-ΜΕΝΤ 3-2 0-3 1-3
ΔΑΣΩ-ΕΟΣ 1-3 0-3  
Ηρακλής Γέφυρας-Ηρακλής 3-2 0-3 3-2
Γαλαξίας Άδενδρου-ΑΣΚ Λαγκαδάς 0-3 0-3  

Γ' Φάση

ΠρωτΑθλημα ΠΑΓΚορασΙδων ΕΠΕΣΘ - Α' ΟΜΙΛΟΣ
αγωνιστική
Ατρόμητος Τριαδίου-ΔΕΚΑ 0-3
ΜΕΝΤ-Άρης 0-3
αγωνιστική
ΜΕΝΤ-Ατρόμητος Τριαδίου 3-0
Άρης-ΔΕΚΑ 3-1
αγωνιστική
ΔΕΚΑ-ΜΕΝΤ 3-0
Ατρόμητος Τριαδίου-Άρης 0-3

Βαθμολογία Α' Ομίλου

αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. Άρης 3 3 0 9-1 9
2. ΔΕΚΑ 3 2 1 7-3 6
3. ΜΕΝΤ 3 1 2 3-6 3
4. Ατρόμητος Τριαδίου 3 0 3 0-9 0
 
ΠρωτΑθλημα ΠΑΓΚορασΙδων ΕΠΕΣΘ - Β' ΟΜΙΛΟΣ
αγωνιστική
ΧΑΝΘ-Ν.Βότσης 0-3
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου-Αίας Ευόσμου 3-0
αγωνιστική
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου-ΧΑΝΘ 3-1
Αίας Ευόσμου-Ν.Βότσης 0-3
αγωνιστική
Ν.Βότσης-Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 3-0
ΧΑΝΘ-Αίας Ευόσμου 3-0

Βαθμολογία Β' Ομίλου

αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. Ν.Βότσης 3 3 0 9-0 9
2. Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 3 2 1 6-4 6
3. ΧΑΝΘ 3 1 2 4-6 3
4. Αίας Ευόσμου 3 0 3 0-9 0
ΠρωτΑθλημα ΠΑΓΚορασΙδων ΕΠΕΣΘ - Γ' ΟΜΙΛΟΣ
αγωνιστική
Απόλλων Καλαμαριάς-Ηρακλής Γέφυρας 1-3
Περσέας-Πειραματικό 1-3
αγωνιστική
Περσέας-Απόλλων Καλαμαριάς 3-0
Πειραματικό-Ηρακλής Γέφυρας 2-3
αγωνιστική
Ηρακλής Γέφυρας-Περσέας 0-3
Απόλλων Καλαμαριάς-Πειραματικό 1-3

Βαθμολογία Γ' Ομίλου

αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. Πειραματικό 3 2 1 8-5 7
2. Περσέας 3 2 1 7-3 6
3. Ηρακλής Γέφυρας 3 2 1 6-6 5
4. Απόλλων Καλαμαριάς 3 0 3 2-9 0
ΠρωτΑθλημα ΠΑΓΚορασΙδων ΕΠΕΣΘ - Δ' ΟΜΙΛΟΣ
αγωνιστική
Μυγδονιακός-ΑΣ Ελπίς 3-0
ΕΟΣ-ΑΣΚ Λαγκαδάς 3-1
αγωνιστική
ΕΟΣ-Μυγδονιακός 3-2
ΑΣΚ Λαγκαδάς-ΑΣ Ελπίς 0-3
αγωνιστική
ΑΣ Ελπίς-ΕΟΣ 0-3
Μυγδονιακός-ΑΣΚ Λαγκαδάς 3-0

Βαθμολογία Δ' Ομίλου

αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. ΕΟΣ 3 3 0 9-3 8
2. Μυγδονιακός 3 2 1 8-3 7
3. ΑΣ Ελπίς 3 1 2 3-6 3
4. ΑΣΚ Λαγκαδάς 3 0 3 1-9 0

Δ' Φάση

Play Off/8

Α Β Γ (ουδ)
       
       
       
       

 

Α ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ Σκορ
   
 

 

Β ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ

Σκορ

   
 

 

ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ Σκορ
   
 

 

ΤΕΛΙΚΟΣ Σκορ
   
 

 

 
ΕΙΔΙΚΕΣ ΒΡΑΒΕΥΣΕΙΣ
MVP
:
 
ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1. 
2. 
3. 
4.  

 

ΑΠΟΚΛΕΙΣΜΕΝΟΙ Α΄ ΦΑΣΗΣ

 
αγωνιστική
Ακαδημία Όλυμπος-Εθνικός Πυλαίας 2-3
Κεραυνός Αγ. Παύλου-Αστέρας Σίνδου 3-1
ΒΑΟ-Πήγασος Πολίχνης 0-3
αγωνιστική
Εθνικός Πυλαίας-Κεραυνός Αγ. Παύλου 0-3
Πήγασος Πολίχνης-Αστέρας Σίνδου 3-2
ΒΑΟ-Ακαδημία Όλυμπος 3-0
αγωνιστική
Αστέρας Σίνδου-Εθνικός Πυλαίας 3-2
Ακαδημία Όλυμπος-Πήγασος Πολίχνης 0-3
Κεραυνός Αγ. Παύλου-ΒΑΟ 3-1
αγωνιστική
Ακαδημία Όλυμπος-Κεραυνός Αγ. Παύλου  
Πήγασος Πολίχνης-Εθνικός Πυλαίας  
ΒΑΟ-Αστέρας Σίνδου  
αγωνιστική
Αστέρας Σίνδου-Ακαδημία Όλυμπος  
Εθνικός Πυλαίας-ΒΑΟ  
Κεραυνός Αγ. Παύλου-Πήγασος Πολίχνης  

Βαθμολογία

αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
2. Κεραυνός Αγ. Παύλου 3 3 0 9-2 9
1. Πήγασος Πολίχνης 3 3 0 9-2 8
3. ΒΑΟ 3 1 2 4-7 3
4. Αστέρας Σίνδου 3 1 2 6-8 3
5. Εθνικός Πυλαίας 3 1 2 5-8 3
6. Ακαδημία Όλυμπος 3 0 3 2-9 1

ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΜΟΥ

Α' ΟΜΙΛΟΣ

αγωνιστική
ΑΟ Πολύγυρου-Απόλλων Αρναίας 3-0
Αριστοτέλης Επανομής-Προμηθέας Πυλαίας 0-3
Κρόνος-Αγ.Νικόλαος Μηχ. 3-0
Ποσειδών Μηχ.-Περσέας 1 0-3
ΑΠΟ Πανόραμα-ΑΣ Πανόραμα 0-3
Ατρόμητος Τριαδίου 1-Ορφέας Πλαγιαρίου 0-3
αγωνιστική 2η
Ατρόμητος Τριαδίου 1-ΑΟ Πολύγυρου 1-3
Απόλλων Αρναίας-Αριστοτέλης Επανομής 3-0
Προμηθέας Πυλαίας-Κρόνος 1-3
Αγ.Νικόλαος Μηχ.-Ποσειδών Μηχ. 2-3
Περσέας 1-ΑΠΟ Πανόραμα 0-3
Ορφέας Πλαγιαρίου-ΑΣ Πανόραμα 3-2
αγωνιστική
Αριστοτέλης Επανομής-Ατρόμητος Τριαδίου 1 0-3
Κρόνος-Απόλλων Αρναίας 3-0
Ποσειδών Μηχ.-Προμηθέας Πυλαίας 0-3
ΑΠΟ Πανόραμα-Αγ.Νικόλαος Μηχ. 3-0
ΑΣ Πανόραμα-Περσέας 1 3-2
ΑΟ Πολύγυρου-Ορφέας Πλαγιαρίου 1-3
αγωνιστική
Ατρόμητος Τριαδίου 1-Κρόνος 2-3
ΑΟ Πολύγυρου-Αριστοτέλης Επανομής 3-0
Απόλλων Αρναίας-Ποσειδών Μηχ. 3-2
Προμηθέας Πυλαίας-ΑΠΟ Πανόραμα 3-1
Αγ.Νικόλαος Μηχ.-ΑΣ Πανόραμα 0-3
Ορφέας Πλαγιαρίου-Περσέας 1 3-2
αγωνιστική
Ποσειδών Μηχ.-Ατρόμητος Τριαδίου 1 2-3
Κρόνος-ΑΟ Πολύγυρου 3-0
ΑΠΟ Πανόραμα-Απόλλων Αρναίας 3-0
ΑΣ Πανόραμα-Προμηθέας Πυλαίας 1-3
Περσέας 1-Αγ.Νικόλαος Μηχ. 3-0
Αριστοτέλης Επανομής-Ορφέας Πλαγιαρίου 0-3
αγωνιστική
Ατρόμητος Τριαδίου 1-ΑΠΟ Πανόραμα 0-3
ΑΟ Πολύγυρου-Ποσειδών Μηχ. 3-1
Αριστοτέλης Επανομής-Κρόνος 0-3
Απόλλων Αρναίας-ΑΣ Πανόραμα 1-3
Προμηθέας Πυλαίας-Περσέας 1 3-0
Ορφέας Πλαγιαρίου-Αγ.Νικόλαος Μηχ. 3-1
αγωνιστική
ΑΣ Πανόραμα-Ατρόμητος Τριαδίου 1 3-0
ΑΠΟ Πανόραμα-ΑΟ Πολύγυρου 2-3
Ποσειδών Μηχ.-Αριστοτέλης Επανομής 3-0
Περσέας 1-Απόλλων Αρναίας 3-2
Αγ.Νικόλαος Μηχ.-Προμηθέας Πυλαίας 0-3
Κρόνος-Ορφέας Πλαγιαρίου 0-3
αγωνιστική
Ατρόμητος Τριαδίου 1-Περσέας 1 2-3
ΑΟ Πολύγυρου-ΑΣ Πανόραμα 3-0
Αριστοτέλης Επανομής-ΑΠΟ Πανόραμα 0-3
Κρόνος-Ποσειδών Μηχ. 0-3
Απόλλων Αρναίας-Αγ.Νικόλαος Μηχ. 3-0
Ορφέας Πλαγιαρίου-Προμηθέας Πυλαίας 1-3
αγωνιστική
Αγ.Νικόλαος Μηχ.-Ατρόμητος Τριαδίου 1 1-3
Περσέας 1-ΑΟ Πολύγυρου 2-3
ΑΣ Πανόραμα-Αριστοτέλης Επανομής 3-1
ΑΠΟ Πανόραμα-Κρόνος 2-3
Προμηθέας Πυλαίας-Απόλλων Αρναίας 3-0
Ποσειδών Μηχ.-Ορφέας Πλαγιαρίου 1-3
αγωνιστική 10η
Ατρόμητος Τριαδίου 1-Προμηθέας Πυλαίας 3-0
ΑΟ Πολύγυρου-Αγ.Νικόλαος Μηχ. 3-0
Αριστοτέλης Επανομής-Περσέας 1 3-1
Κρόνος-ΑΣ Πανόραμα 2-3
Ποσειδών Μηχ.-ΑΠΟ Πανόραμα 2-3
Ορφέας Πλαγιαρίου-Απόλλων Αρναίας 3-0
αγωνιστική 11η
Απόλλων Αρναίας-Ατρόμητος Τριαδίου 1 3-1
Προμηθέας Πυλαίας-ΑΟ Πολύγυρου 3-1
Αγ.Νικόλαος Μηχ.-Αριστοτέλης Επανομής 3-1
Περσέας 1-Κρόνος 1-3
ΑΣ Πανόραμα-Ποσειδών Μηχ. 0-3
ΑΠΟ Πανόραμα-Ορφέας Πλαγιαρίου 2-3

Β' ΟΜΙΛΟΣ

αγωνιστική
Ν.Βότσης 3-Περσέας 2 3-1
ΓΑΣ Βασιλικών-ΠΑΟΚ 1-3
Μαντουλίδης-Κένταυρος Καλλικράτειας 3-0
Ζέφυρος-Φοίνικας Καλαμαριάς 2-3
Αναγέννηση Ρυσίου-Ατρόμητος Τριαδίου 2 0-3
αγωνιστική 2η
ΑΕΝ Πανοράματος-Ν.Βότσης 3 3-1
Περσέας 2-ΓΑΣ Βασιλικών 1-3
ΠΑΟΚ-Μαντουλίδης 3-0
Κένταυρος Καλλικράτειας-Ζέφυρος 0-3
Φοίνικας Καλαμαριάς-Αναγέννηση Ρυσίου 3-0
αγωνιστική
ΓΑΣ Βασιλικών-ΑΕΝ Πανοράματος 0-3
Μαντουλίδης-Περσέας 2 3-1
Ζέφυρος-ΠΑΟΚ 3-1
Αναγέννηση Ρυσίου-Κένταυρος Καλλικράτειας 0-3
Ατρόμητος Τριαδίου 2-Φοίνικας Καλαμαριάς 0-3
αγωνιστική
ΑΕΝ Πανοράματος-Μαντουλίδης 3-1
Ν.Βότσης 3-ΓΑΣ Βασιλικών 3-0
Περσέας 2-Ζέφυρος 1-3
ΠΑΟΚ-Αναγέννηση Ρυσίου 3-0
Κένταυρος Καλλικράτειας-Ατρόμητος Τριαδίου 2 3-2
αγωνιστική
Ζέφυρος-ΑΕΝ Πανοράματος 0-3
Μαντουλίδης-Ν.Βότσης 3 0-3
Αναγέννηση Ρυσίου-Περσέας 2 1-3
Ατρόμητος Τριαδίου 2-ΠΑΟΚ 1-3
Φοίνικας Καλαμαριάς-Κένταυρος Καλλικράτειας 3-0
αγωνιστική
ΑΕΝ Πανοράματος-Αναγέννηση Ρυσίου 3-0
Ν.Βότσης 3-Ζέφυρος 3-0
ΓΑΣ Βασιλικών-Μαντουλίδης 3-0
Περσέας 2-Ατρόμητος Τριαδίου 2 0-3
ΠΑΟΚ-Φοίνικας Καλαμαριάς 3-2
αγωνιστική
Ατρόμητος Τριαδίου 2-ΑΕΝ Πανοράματος 1-3
Αναγέννηση Ρυσίου-Ν.Βότσης 3 0-3
Ζέφυρος-ΓΑΣ Βασιλικών 0-3
Φοίνικας Καλαμαριάς-Περσέας 2 3-0
Κένταυρος Καλλικράτειας-ΠΑΟΚ 0-3
αγωνιστική
ΑΕΝ Πανοράματος-Φοίνικας Καλαμαριάς 2-3
Ν.Βότσης 3-Ατρόμητος Τριαδίου 2 3-2
ΓΑΣ Βασιλικών-Αναγέννηση Ρυσίου 3-0
Μαντουλίδης-Ζέφυρος 3-1
Περσέας 2-Κένταυρος Καλλικράτειας 2-3
αγωνιστική
Κένταυρος Καλλικράτειας-ΑΕΝ Πανοράματος 1-3
Φοίνικας Καλαμαριάς-Ν.Βότσης 3 2-3
Ατρόμητος Τριαδίου 2-ΓΑΣ Βασιλικών 3-0
Αναγέννηση Ρυσίου-Μαντουλίδης 3-2
ΠΑΟΚ-Περσέας 2 3-0
αγωνιστική 10η
ΓΑΣ Βασιλικών-Φοίνικας Καλαμαριάς 0-3
Ζέφυρος-Αναγέννηση Ρυσίου 3-0
Μαντουλίδης-Ατρόμητος Τριαδίου 2 1-3
Ν.Βότσης 3-Κένταυρος Καλλικράτειας 3-0
ΑΕΝ Πανοράματος-ΠΑΟΚ 3-1
αγωνιστική 11η
ΠΑΟΚ-Ν.Βότσης 1-3
Περσέας 2-ΑΕΝ Πανοράματος 1-3
Φοίνικας Καλαμαριάς-Μαντουλίδης 3-0
Κένταυρος Καλλικράτειας-ΓΑΣ Βασιλικών 3-2
Ατρόμητος Τριαδίου 2-Ζέφυρος 2-3

 

Γ' ΟΜΙΛΟΣ

αγωνιστική
Ν.Βότσης 1-Ηρακλής 3-0
Αχιλλέας Τριανδρίας 1-Απόλλων Καλαμαριάς 3-0
Άρης 1-ΑΕΝ Αγ. Τριάδος 1 3-0
Εθνικός Πυλαίας-Ανατόλια 1-3
Έσπερος Θέρμης-ΑΕ Πυλαίας 3-0
αγωνιστική 2η
Έσπερος Θέρμης-Ν.Βότσης 1 0-3
Ηρακλής-Αχιλλέας Τριανδρίας 1 0-3
Απόλλων Καλαμαριάς-Άρης 1 3-1
ΑΕΝ Αγ.Τριάδος 1-Εθνικός Πυλαίας 0-3
ΑΕ Πυλαίας-Ανατόλια 0-3
αγωνιστική
Αχιλλέας Τριανδρίας 1-Έσπερος Θέρμης 3-0
Άρης 1-Ηρακλής 3-0
Εθνικός Πυλαίας-Απόλλων Καλαμαριάς 0-3
Ανατόλια-ΑΕΝ Αγ.Τριάδος 1 2-3
Ν.Βότσης 1-ΑΕ Πυλαίας 3-0
αγωνιστική
Έσπερος Θέρμης-Άρης 1 3-2
Ν.Βότσης 1-Αχιλλέας Τριανδρίας 1 1-3
Ηρακλής-Εθνικός Πυλαίας 2-3
Απόλλων Καλαμαριάς-Ανατόλια 0-3
ΑΕ Πυλαίας-ΑΕΝ Αγ.Τριάδος 1 0-3
αγωνιστική
Εθνικός Πυλαίας-Έσπερος Θέρμης 1-3
Άρης 1-Ν.Βότσης 1 3-0
Ανατόλια-Ηρακλής 3-1
ΑΕΝ Αγ.Τριάδος 1-Απόλλων Καλαμαριάς 3-0
Αχιλλέας Τριανδρίας 1-ΑΕ Πυλαίας 3-0
αγωνιστική
Έσπερος Θέρμης-Ανατόλια 3-2
Ν.Βότσης 1-Εθνικός Πυλαίας 1-3
Αχιλλέας Τριανδρίας 1-Άρης 1 3-1
Ηρακλής-ΑΕΝ Αγ.Τριάδος 1 3-1
ΑΕ Πυλαίας-Απόλλων Καλαμαριάς 0-3
αγωνιστική
ΑΕΝ Αγ.Τριάδος 1-Έσπερος Θέρμης 3-0
Ανατόλια-Ν.Βότσης 1 3-1
Εθνικός Πυλαίας-Αχιλλέας Τριανδρίας 1 1-3
Απόλλων Καλαμαριάς-Ηρακλής 3-1
Άρης 1-ΑΕ Πυλαίας 3-0
αγωνιστική
Έσπερος Θέρμης-Απόλλων Καλαμαριάς 3-2
Ν.Βότσης 1-ΑΕΝ Αγ.Τριάδος 1 3-0
Αχιλλέας Τριανδρίας 1-Ανατόλια 2-3
Άρης 1-Εθνικός Πυλαίας 2-3
ΑΕ Πυλαίας-Ηρακλής 0-3
αγωνιστική
Ηρακλής-Έσπερος Θέρμης 0-3
Απόλλων Καλαμαριάς-Ν.Βότσης 1 3-0
ΑΕΝ Αγ.Τριάδος 1-Αχιλλέας Τριανδρίας 1 2-3
Ανατόλια-Άρης 1 3-1
Εθνικός Πυλαίας-ΑΕ Πυλαίας 3-0

Δ' ΟΜΙΛΟΣ

αγωνιστική
ΑΕΝ Αγ. Τριάδος 2-Άρης 2 3-1
Μ.Αλέξανδρος-Αχιλλέας Τριανδρίας 2 3-0
ΧΑΝΘ-Ν.Βότσης 2 0-3
ΜΕΝΤ-Γαλαξίας 3-0
Πειραματικό-Κεραυνός Αγ. Παύλου 3-0
αγωνιστική 2η
Πειραματικό-ΑΕΝ Αγ. Τριάδος 2 0-3
Άρης 2-Μ.Αλέξανδρος 0-3
Αχιλλέας Τριανδρίας 2-ΧΑΝΘ 1-3
Ν.Βότσης 2-ΜΕΝΤ 3-1
Κεραυνός Αγ. Παύλου-Γαλαξίας 1-3
αγωνιστική
Μ.Αλέξανδρος-Πειραματικό 3-1
ΧΑΝΘ-Άρης 2 2-3
ΜΕΝΤ-Αχιλλέας Τριανδρίας 2 1-3
Γαλαξίας-Ν.Βότσης 2 1-3
ΑΕΝ Αγ. Τριάδος 2-Κεραυνός Αγ. Παύλου 3-0
αγωνιστική
Πειραματικό-ΧΑΝΘ 3-1
ΑΕΝ Αγ. Τριάδος 2-Μ.Αλέξανδρος 2-3
Άρης 2-ΜΕΝΤ 3-0
Αχιλλέας Τριανδρίας 2-Γαλαξίας 3-1
Κεραυνός Αγ. Παύλου-Ν.Βότσης 2 0-3
αγωνιστική
ΜΕΝΤ-Πειραματικό 1-3
ΧΑΝΘ-ΑΕΝ Αγ. Τριάδος 2 1-3
Γαλαξίας-Άρης 2 0-3
Ν.Βότσης 2-Αχιλλέας Τριανδρίας 2 3-0
Μ.Αλέξανδρος-Κεραυνός Αγ. Παύλου 3-0
αγωνιστική
Πειραματικό-Γαλαξίας 3-0
ΑΕΝ Αγ. Τριάδος 2-ΜΕΝΤ 3-0
Μ.Αλέξανδρος-ΧΑΝΘ 3-0
Άρης 2-Ν.Βότσης 2 3-1
Κεραυνός Αγ. Παύλου-Αχιλλέας Τριανδρίας 2 0-3
αγωνιστική
Ν.Βότσης 2-Πειραματικό 3-2
Γαλαξίας-ΑΕΝ Αγ. Τριάδος 2 0-3
ΜΕΝΤ-Μ.Αλέξανδρος 1-3
Αχιλλέας Τριανδρίας 2-Άρης 2 0-3
ΧΑΝΘ-Κεραυνός Αγ. Παύλου 3-0
αγωνιστική
Πειραματικό-Αχιλλέας Τριανδρίας 2 0-3
ΑΕΝ Αγ. Τριάδος 2-Ν.Βότσης 2 1-3
Μ.Αλέξανδρος-Γαλαξίας 3-0
ΧΑΝΘ-ΜΕΝΤ 3-1
Κεραυνός Αγ. Παύλου-Άρης 2 0-3
αγωνιστική
Άρης 2-Πειραματικό 3-0
Αχιλλέας Τριανδρίας 2-ΑΕΝ Αγ. Τριάδος 2 3-1
Ν.Βότσης 2-Μ.Αλέξανδρος 2-3
Γαλαξίας-ΧΑΝΘ 1-3
ΜΕΝΤ-Κεραυνός Αγ. Παύλου 3-1

Ε' ΟΜΙΛΟΣ

αγωνιστική
Ιωνικός-Αναγέννηση Καλοχωρίου 3-0
ΑΣ Ελπίς 2-ΑΕ Αμπελόκηποι 3-0
ΔΕΚΑ 1-Αίας Ευόσμου 1 3-2
Τιτάνας Ευόσμου-Μακεδόνες Αξιού 0-3
Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων 1-Καμπανιακός 3-0
αγωνιστική 2η
Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων 1-Ιωνικός 3-0
Αναγέννηση Καλοχωρίου-ΑΣ Ελπίς 2 0-3
ΑΕ Αμπελόκηποι-ΔΕΚΑ 1 0-3
Αίας Ευόσμου 1-Τιτάνας Ευόσμου 3-1
Καμπανιακός-Μακεδόνες Αξιού 3-2
αγωνιστική
ΑΣ Ελπίς 2-Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων 1 3-1
ΔΕΚΑ 1-Αναγέννηση Καλοχωρίου 3-0
Τιτάνας Ευόσμου-ΑΕ Αμπελόκηποι 3-1
Μακεδόνες Αξιού-Αίας Ευόσμου 1 0-3
Ιωνικός-Καμπανιακός 0-3
αγωνιστική
Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων 1-ΔΕΚΑ 1 0-3
Ιωνικός-ΑΣ Ελπίς 2 0-3
Αναγέννηση Καλοχωρίου-Τιτάνας Ευόσμου 1-3
ΑΕ Αμπελόκηποι-Μακεδόνες Αξιού 2-3
Καμπανιακός-Αίας Ευόσμου 1 0-3
αγωνιστική
Τιτάνας Ευόσμου-Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων 1 0-3
ΔΕΚΑ 1-Ιωνικός 3-0
Μακεδόνες Αξιού-Αναγέννηση Καλοχωρίου 3-0
Αίας Ευόσμου 1-ΑΕ Αμπελόκηποι 3-0
ΑΣ Ελπίς 2-Καμπανιακός 3-0
αγωνιστική
Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων 1-Μακεδόνες Αξιού 3-1
Ιωνικός-Τιτάνας Ευόσμου 1-3
ΑΣ Ελπίς 2-ΔΕΚΑ 1 2-3
Αναγέννηση Καλοχωρίου-Αίας Ευόσμου 1 1-3
Καμπανιακός-ΑΕ Αμπελόκηποι 3-1
αγωνιστική
Αίας Ευόσμου 1-Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων 1 3-1
Μακεδόνες Αξιού-Ιωνικός 3-0
Τιτάνας Ευόσμου-ΑΣ Ελπίς 2 0-3
ΑΕ Αμπελόκηποι-Αναγέννηση Καλοχωρίου 3-0
ΔΕΚΑ 1-Καμπανιακός 3-0
αγωνιστική
Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων 1-ΑΕ Αμπελόκηποι 3-0
Ιωνικός-Αίας Ευόσμου 1 0-3
ΑΣ Ελπίς 2-Μακεδόνες Αξιού 3-0
ΔΕΚΑ 1-Τιτάνας Ευόσμου 3-0
Καμπανιακός-Αναγέννηση Καλοχωρίου 3-1
αγωνιστική
Αναγέννηση Καλοχωρίου-Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων 1 0-3
ΑΕ Αμπελόκηποι-Ιωνικός 3-0
Αίας Ευόσμου 1-ΑΣ Ελπίς 2 2-3
Μακεδόνες Αξιού-ΔΕΚΑ 1 0-3
Τιτάνας Ευόσμου-Καμπανιακός 0-3

ΣΤ' ΟΜΙΛΟΣ

αγωνιστική
Παναθλητικός-ΑΠΚ Νεάπολης 0-3
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου-ΑΣ Ελπίς 1 1-3
ΔΕΚΑ 2-ΒΑΟ 3-1
Αίας Ευόσμου 2-Μαχητές Πεύκων 0-3
Πήγασος Πολίχνης-ΑΟ Καβακλιωτών 2-3
Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων 2-ΓΑΣ Ευκαρπίας 2-3
αγωνιστική 2η
Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων 2-Παναθλητικός 3-0
ΑΠΚ Νεάπολης-Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 3-0
ΑΣ Ελπίς 1-ΔΕΚΑ 2 3-1
ΒΑΟ-Αίας Ευόσμου 2 3-0
Μαχητές Πεύκων-Πήγασος Πολίχνης 3-0
ΓΑΣ Ευκαρπίας-ΑΟ Καβακλιωτών 0-3
αγωνιστική
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου-Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων 2 2-3
ΔΕΚΑ 2-ΑΠΚ Νεάπολης 3-1
Αίας Ευόσμου 2-ΑΣ Ελπίς 1 0-3
Πήγασος Πολίχνης-ΒΑΟ 3-0
ΑΟ Καβακλιωτών-Μαχητές Πεύκων 2-3
Παναθλητικός-ΓΑΣ Ευκαρπίας 0-3
αγωνιστική
Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων 2-ΔΕΚΑ 2 1-3
Παναθλητικός-Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 0-3
ΑΠΚ Νεάπολης-Αίας Ευόσμου 2 3-0
ΑΣ Ελπίς 1-Πήγασος Πολίχνης 3-0
ΒΑΟ-ΑΟ Καβακλιωτών 2-3
ΓΑΣ Ευκαρπίας-Μαχητές Πεύκων 0-3
αγωνιστική
ΑΟ Καβακλιωτών-ΑΣ Ελπίς 1 0-3
Αίας Ευόσμου 2-Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων 2 2-3
ΔΕΚΑ 2-Παναθλητικός 3-0
Πήγασος Πολίχνης-ΑΠΚ Νεάπολης 1-3
Μαχητές Πεύκων-ΒΑΟ 3-0
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου-ΓΑΣ Ευκαρπίας 3-0
αγωνιστική
Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων 2-Πήγασος Πολίχνης 0-3
Παναθλητικός-Αίας Ευόσμου 2 0-3
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου-ΔΕΚΑ 2 2-3
ΑΠΚ Νεάπολης-ΑΟ Καβακλιωτών 3-2
ΓΑΣ Ευκαρπίας-ΒΑΟ 1-3
ΑΣ Ελπίς 1-Μαχητές Πεύκων 3-0
αγωνιστική
ΑΟ Καβακλιωτών-Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων 2 3-0
Πήγασος Πολίχνης-Παναθλητικός 3-0
Αίας Ευόσμου 2-Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 1-3
Μαχητές Πεύκων-ΑΠΚ Νεάπολης 3-2
ΒΑΟ-ΑΣ Ελπίς 1 1-3
ΔΕΚΑ 2-ΓΑΣ Ευκαρπίας 3-0
αγωνιστική
Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων 2-Μαχητές Πεύκων 0-3
Παναθλητικός-ΑΟ Καβακλιωτών 0-3
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου-Πήγασος Πολίχνης 1-3
ΔΕΚΑ 2-Αίας Ευόσμου 2 3-1
ΑΠΚ Νεάπολης-ΒΑΟ 3-0
ΓΑΣ Ευκαρπίας-ΑΣ Ελπίς 1 0-3
αγωνιστική
ΒΑΟ-Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων 2 3-0
Μαχητές Πεύκων-Παναθλητικός 3-0
ΑΟ Καβακλιωτών-Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 0-3
Πήγασος Πολίχνης-ΔΕΚΑ 2 3-2
ΑΣ Ελπίς 1-ΑΠΚ Νεάπολης 3-1
Αίας Ευόσμου 2-ΓΑΣ Ευκαρπίας 2-3
αγωνιστική 10η
ΓΑΣ Ευκαρπίας-ΑΠΚ Νεάπολης 0-3
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου-Μαχητές Πεύκων 0-3
Παναθλητικός-ΒΑΟ 0-3
Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων 2-ΑΣ Ελπίς 1 0-3
ΔΕΚΑ 2-ΑΟ Καβακλιωτών 0-3
Αίας Ευόσμου 2-Πήγασος Πολίχνης 3-2
αγωνιστική 11η
ΑΠΚ Νεάπολης-Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων 3-1
ΑΟ Καβακλιωτών-Αίας Ευόσμου 2 3-0
Πήγασος Πολίχνης-ΓΑΣ Ευκαρπίας 3-0
ΑΣ Ελπίς 1-Παναθλητικός 3-0
ΒΑΟ-Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 3-0

Ζ΄ΟΜΙΛΟΣ

αγωνιστική
Αετός Φιλύρου-ΔΑΣΩ 0-3
Ακαδημία Αθλέτικο-ΓΑΣ Χαλκηδόνας 2-3
ΑΣ Ωραιόκαστρο-ΓΑΣ Κουφαλίων 0-3
Μυγδονιακός-Δημόκριτος Μυγδ. 3-0
Σμυρναϊκός-ΑΕ Δέλτα 0-3
αγωνιστική 2η
Σμυρναϊκός-Αετός Φιλύρου 3-0
ΔΑΣΩ-Ακαδημία Αθλέτικο 0-3
ΓΑΣ Χαλκηδόνας-ΑΣ Ωραιόκαστρο 3-0
ΓΑΣ Κουφαλίων-Μυγδονιακός 1-3
ΑΕ Δέλτα-Δημόκριτος Μυγδ. 3-0
αγωνιστική
Ακαδημία Αθλέτικο-Σμυρναϊκός 3-0
ΑΣ Ωραιόκαστρο-ΔΑΣΩ 3-0
Μυγδονιακός-ΓΑΣ Χαλκηδόνας 2-3
Δημόκριτος Μυγδ.-ΓΑΣ Κουφαλίων 1-3
Αετός Φιλύρου-ΑΕ Δέλτα 0-3
αγωνιστική
Σμυρναϊκός-ΑΣ Ωραιόκαστρο 3-1
Αετός Φιλύρου-Ακαδημία Αθλέτικο 0-3
ΔΑΣΩ-Μυγδονιακός 0-3
ΓΑΣ Χαλκηδόνας-Δημόκριτος Μυγδ. 3-0
ΑΕ Δέλτα-ΓΑΣ Κουφαλίων 3-1
αγωνιστική
Μυγδονιακός-Σμυρναϊκός 3-0
ΑΣ Ωραιόκαστρο-Αετός Φιλύρου 3-0
Δημόκριτος Μυγδ.-ΔΑΣΩ 3-0
ΓΑΣ Κουφαλίων-ΓΑΣ Χαλκηδόνας 2-3
Ακαδημία Αθλέτικο-ΑΕ Δέλτα 2-3
αγωνιστική
Σμυρναϊκός-Δημόκριτος Μυγδ. 3-0
Αετός Φιλύρου-Μυγδονιακός 0-3
Ακαδημία Αθλέτικο-ΑΣ Ωραιόκαστρο 3-1
ΔΑΣΩ-ΓΑΣ Κουφαλίων 1-3
ΑΕ Δέλτα-ΓΑΣ Χαλκηδόνας 2-3
αγωνιστική
ΓΑΣ Κουφαλίων-Σμυρναϊκός 3-0
Δημόκριτος Μυγδ.-Αετός Φιλύρου 3-0
Μυγδονιακός-Ακαδημία Αθλέτικο 3-0
ΓΑΣ Χαλκηδόνας-ΔΑΣΩ 3-0
ΑΣ Ωραιόκαστρο-ΑΕ Δέλτα 0-3
αγωνιστική
Αετός Φιλύρου-ΓΑΣ Κουφαλίων 0-3
Σμυρναϊκός-ΓΑΣ Χαλκηδόνας 1-3
Ακαδημία Αθλέτικο-Δημόκριτος Μυγδ. 3-2
ΑΣ Ωραιόκαστρο-Μυγδονιακός 0-3
ΑΕ Δέλτα-ΔΑΣΩ 3-0 (α.α.)
αγωνιστική
ΔΑΣΩ-Σμυρναϊκός 0-3
ΓΑΣ Χαλκηδόνας-Αετός Φιλύρου 3-1
ΓΑΣ Κουφαλίων-Ακαδημία Αθλέτικο 3-0
Δημόκριτος Μυγδ.-ΑΣ Ωραιόκαστρο 3-1
Μυγδονιακός-ΑΕ Δέλτα 0-3