ΕΝΩΣΗ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Ε. Πε. Σ. Θ.

Αλεξάνδρειο Αθλητικό Μέλαθρο, 54 638 Θεσσαλονίκη
Γραμματεία: Τηλ. 2310 231.091  Fax: 2310 270.588
E-mail:
epesth@otenet.gr

 


DATABANK

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ

ΓΗΠΕΔΑ

 

 

Tελευταία Ενημέρωση   02/06/2014    

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2013-2014

 

FINAL FOUR

      

ΑΦΙΣΑ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗΣ
MATCH PROGRAMME


ΕΣΟΠ ΕΠΙΚΟΥΡΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ - Πρωταθλητής 2014


ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - 2η Θέση


ΓΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - 3η Θέση


ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - 4η Θέση

Α ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ (2-3) Σκορ
ΕΠΙΚΟΥΡΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 3-0
ΕΠΙΚΟΥΡΟΣ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 3-0 (25-22, 26-24, 25-17)
Επίκουρος (Παναγιώτου): Μάμαλης, Δημητρακούδης, Χρηστάκος, Πετρίδης, Τρούμπαλος, Τζιάβρας - Τίγγος,  Κουτουνίδης, Μαυρίδης, Ανδριανίδης.
Μ. Αλέξανδρος (Καλπάκης):
Καραλής, Αρτακιανός, Μαξ. Καλλέργης, Βερβεσιώτης, Παπαγεωργίου, Στοΐμένος - Μαρ. Καλλέργης, Σιούτης, Νάκος.
Β ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ (1-4)

Σκορ

ΗΡΑΚΛΗΣ - ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 3-0
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΕΛΠΙΣ 3-0 (25-12, 25-19, 25-19)
Ηρακλής (Τσιάρας): Καλαϊτζίδης, Στεφανίδης, Τζιουμάκας, Αλεξανδρίδης, Καπετανίδης, Μπουράκης - Κονιόρδος, Λαντζούρης, Τσατσούλας, Καραμάνης, Δάρλας, Γελαμαΐδης.
Ελπίς (Ροδοπαίος):
Φωτιάδης, Παπάς, Γιαμούκογλου, Σταυρίδης, Καρακόλιας, Τέκελης - Σιμητός, Λορκίδης, Αμανατίδης.
ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ Σκορ
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 3-2
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΕΛΠΙΣ 3-1 (21-25, 25-18, 25-22, 23-25, 15-7)
Μ. Αλέξανδρος (Καλπάκης): Αρτακιανός, Μαξ. Καλλέργης, Βαρβεσιώτης, Παπαγεωργίου, Στοϊμένος, Καραλής - Μαρ. Καλλέργης, Νάκος, Σιούτης.
Ελπίς (Ροδοπαίος):
Αμανατίδης, Σταυρίδης, Καρακόλιας, Τέκελης, Αντωνιάδης, Παπάς - Φωτιάδης, Ρετζέπης.
ΤΕΛΙΚΟΣ Σκορ
ΕΠΙΚΟΥΡΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ 3-1
ΕΠΙΚΟΥΡΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ 3-1 (16-25, 25-20, 25-13, 25-12)
Επίκουρος (Παναγιώτου): Τζιάβρας, Ριζόγλου, Μαυρίδης, Πετρίδης, Τρούμπανος, Χρηστάκος - Τίγγος, Μάμαλης, Κουτουνίδης.
Ηρακλής (Τσιάρας):
Μπουράκης, Καλαϊτζίδης, Στεφανίδης, Τζιουμάκας, Αλεξανδρίδης, Καπετανίδης - Λατζούρης, Τσατσούλας, Καραμάνης, Κονιόρδος.
ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1. ΕΣΟΠ ΕΠΙΚΟΥΡΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
2. ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 
3. ΓΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ   
4. ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 

Β' Φάση

αγωνιστική
Ελπίς Αμπελοκήπων - Ηρακλής 0-3
Επίκουρος Πολίχνης - Μέγας Αλέξανδρος 3-0
ΠΟ Μουδανιών - Αρης 2-3
αγωνιστική 2η
ΠΟ Μουδανιών - Ελπίς Αμπελοκήπων 2-3
Ηρακλής - Επίκουρος Πολίχνης 3-0
Αρης - Μέγας Αλέξανδρος 1-3
αγωνιστική 3η
Επίκουρος Πολίχνης - ΠΟ Μουδανιών 3-0
Μέγας Αλέξανδρος - Ηρακλής 0-3
Ελπίς Αμπελοκήπων - Αρης 3-2
αγωνιστική 4η
ΠΟ Μουδανιών - Μέγας Αλέξανδρος 0-3
Ελπίς Αμπελοκήπων - Επίκουρος Πολίχνης 1-3
Αρης - Ηρακλής 0-3

αγωνιστική

5η
Ηρακλής - ΠΟ Μουδανιών 3-1
Μέγας Αλέξανδρος - Ελπίς Αμπελοκήπων 3-1
Επίκουρος Πολίχνης - Αρης 3-0

 Βαθμολογία Β' Φάσης

αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. Ηρακλής 5 5 0 15-1 10
2. Επίκουρος Πολίχνης 5 4 1 12-4 9
3. Μέγας Αλέξανδρος 5 4 2 9-8 8
4. Ελπίς Αμπελοκήπων 5 2 3 8-13 7
5. Αρης 5 1 4 6-14 6
6. ΠΟ Μουδανιών 5 0 5 5-15 5

Α' Φάση / Ομιλος

αγωνιστική
Επίκουρος Πολίχνης 2 - ΜΕΝΤ 3-0
ΧΑΝΘ - Ηρακλής 0-3
Περσέας - Ελπίς Αμπελοκήπων 1 0-3
ΑΕΝ Πανοράματος - Αρης 0-3
αγωνιστική
ΑΕΝ Πανοράματος - Επίκουρος Πολίχνης 2 0-3
ΜΕΝΤ - ΧΑΝΘ 3-0
Ηρακλής - Περσέας 3-0
Αρης - Ελπίς Αμπελοκήπων 1 3-2
αγωνιστική 3η
ΧΑΝΘ - ΑΕΝ Πανοράματος 1-3
Περσέας - ΜΕΝΤ 3-0
Ελπίς Αμπελοκήπων 1 - Ηρακλής 0-3
Επίκουρος Πολίχνης 2 - Αρης 0-3
αγωνιστική 4η
ΑΕΝ Πανοράματος - Περσέας 0-3
ΜΕΝΤ - Ελπίς Αμπελοκήπων 1 0-3
Αρης - Ηρακλής 0-3
Επίκουρος Πολίχνης 2 - ΧΑΝΘ 3-0
αγωνιστική 5η
Ελπίς Αμπελοκήπων 1 - ΑΕΝ Πανοράματος 3-0
Περσέας - Επίκουρος Πολίχης 2 0-3
ΧΑΝΘ - Αρης 0-3
Ηρακλής - ΜΕΝΤ 3-0
αγωνιστική
ΑΕΝ Πανοράματος - Ηρακλής 0-3
Επίκουρος Πολίχνης 2 - Ελπίς Αμπελοκήπων 1 1-3
ΧΑΝΘ - Περσέας 0-3
Αρης - ΜΕΝΤ 3-0
αγωνιστική 7η
ΜΕΝΤ - ΑΕΝ Πανοράματος 3-1
Ηρακλής - Επίκουρος Πολίχνης 2 2-3
Ελπίς Αμπελοκήπων 1 - ΧΑΝΘ 3-0
Περσέας - Αρης 0-3

 Βαθμολογία Α' Ομίλου

αα

Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. Ηρακλής 7 6 1 20-3 13
2. Αρης 7 6 1 18-5 13
3. Ελπίς Αμπελοκήπων 1 7 5 2 17-7 12
4. Επίκουρος Πολίχνης 2 7 5 2 16-8 12
5. Περσέας 7 3 4 9-12 10
6. ΜΕΝΤ 7 2 5 6-16 9
7. ΑΕΝ Πανοράματος 7 1 6 4-19 8
8. ΧΑΝΘ 7 0 7 1-21 7

Α' Φάση / Β' Ομιλος

αγωνιστική
Αίας Ευόσμου - Επίκουρος Πολίχνης 1 0-3
Ελπίς Αμπελοκήπων 2 - Μέγας Αλέξανδρος 0-3
Μακεδονικός - ΠΟ Μουδανιών 0-3
αγωνιστική
Μακεδονικός - Αίας Ευόσμου 0-3
Επίκουρος Πολίχνης 1 - Ελπίς Αμπελοκήπων 2 3-0
ΠΟ Μουδανιών - Μέγας Αλέξανδρος 0-3
αγωνιστική
Ελπίς Αμπελοκήπων 2 - Μακεδονικός 0-3
Μέγας Αλέξανδρος - Επίκουρος Πολίχνης 1 0-3
Αίας Ευόσμου - ΠΟ Μουδανιών 1-3
αγωνιστική
Μακεδονικός - Μέγας Αλέξανδρος 0-3
Αίας Ευόσμου - Ελπίς Αμπελοκήπων 2 3-0
ΠΟ Μουδανιών - Επίκουρος Πολίχνης 1 1-3
αγωνιστική
Επίκουρος Πολίχνης 1 - Μακεδονικός 3-0
Μέγας Αλέξανδρος - Αίας Ευόσμου 3-2
Ελπίς Αμπελοκήπων 2 - ΠΟ Μουδανιών 0-3

 Βαθμολογία B' Ομίλου

αα

Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. Επίκουρος Πολίχνης 1 5 5 0 15-1 10
2. Μέγας Αλέξανδρος 5 4 1 12-5 9
3. ΠΟ Μουδανιών 5 3 2 10-7 8
4. Αίας Ευόσμου 5 2 3 9-9 7
5. Μακεδονικός 5 1 4 3-12 6
6. Ελπίς Αμπελοκήπων 2 5 0 5 0-15 5