ΕΝΩΣΗ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Ε. Πε. Σ. Θ.

Αλεξάνδρειο Αθλητικό Μέλαθρο, 54 638 Θεσσαλονίκη
Γραμματεία: Τηλ. 2310 231.091  Fax: 2310 270.588
E-mail:
epesth@otenet.gr

 


DATABANK

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ

ΓΗΠΕΔΑ

 

 

Tελευταία Ενημέρωση   16/04/2016    

ΤΟΠΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2015-2016
(Β' Κατηγορία Ανδρών)

 

Play Off

  


ΑΕ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - Πρωταθλήτρια 2016 (Ανοδος στην Β Εθνική)


ΖΕΦΥΡΟΣ 02 - Δευτεραθλητής 2016 (Ανοδος στην Β Εθνική)

Ημιτελικός 1 - 4

μεταφορά Play Off

AE Ωραιοκάστρου - Ελλάνιος Ζευς

3-0, 3-0 3-0
Ημιτελικός 2 - 3 μεταφορά Play Off
Ζέφυρος - ΑΟ Καβακλιωτών 3-0, 3-1 3-1
Τελικός Play Off
AE Ωραιοκάστρου - Ζέφυρος 3-0
ΑΕ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΖΕΦΥΡΟΣ 3-0 (25-18, 25-16, 25-14)
ΑΕ Ωραιοκάστρου (Κουμανιώτης): Δήμτσης, Σαράτσης, Καραγκούνη, Αμβροσιάδης, Γρηγοριάδης, Κουμανιώτης, Στογιαννάρης (λ) - Δερέκης, Παρασκευόπουλος, Μυλωνάς.
Ζέφυρος
(Χριστόφ): Γκούμας, Αναγνώστου, Μάλτης, Μπάφας, Ευλογημένος, Συμεωνίδης, Κρατίδης (λ) - Μελετίδης, Τοκίδης, Ταραράς, Σταυρόπουλος, Κράνιας.

Κανονική Περίοδος

αγωνιστική 6η
3-1 ΑΕ Ωραιοκάστρου - Ζέφυρος 2-3
2-3 Ελλάνιος Ζευς - ΑΟ Καβακλιωτών 2-3
1-3 Αστέρας Σίνδου - Μακεδών 2-3
2η αγωνιστική 7η
1-3 Αστερας Σίνδου - ΑΕ Ωραιοκάστρου 0-3
3-0 Ζέφυρος - Ελλάνιος Ζευς 3-0
3-2 Μακεδών - ΑΟ Καβακλιωτών 0-3
3η αγωνιστική 8η
3-1 Ελλάνιος Ζευς - Αστέρας Σίνδου 3-1
0-3 ΑΟ Καβακλιωτών - Ζέφυρος 1-3
3-0 ΑΕ Ωραιοκάστρου - Μακεδών 3-0
4η αγωνιστική 9η
0-3 Αστέρας Σίνδου - ΑΟ Καβακλιωτών 0-3
3-0 ΑΕ Ωραιοκάστρου - Ελλάνιος Ζευς 3-0
1-3 Μακεδών - Ζέφυρος 0-3
5η αγωνιστική 10η
3-0 Ζέφυρος - Αστέρας Σίνδου 3-0
1-3 ΑΟ Καβακλιωτών - ΑΕ Ωραιοκάστρου 0-3
3-1 Ελλάνιος Ζευς - Μακεδών 3-1

Βαθμολογία Κανονικής Περιόδου

 Τοπική Κατηγορία Ανδρών Ε.ΠΕ.Σ.Θ. 2014-2015
αα Oμάδα Αγ Ν Η Σετ

Β

1. ΑΕ Ωραιοκάστρου 10 9 1 29-6 28
2. Ζέφυρος 10 9 1 28-7 26
3. ΑΟ Καβακλιωτών 10 5 5 19-19 14
4. Ελλάνιος Ζευς 10 4 6 16-22 14
5. Μακεδών 10 3 7 12-26 7
6. Αστέρας Σίνδου 10 0 10 6-30 1

Τελική Κατάταξη

  Τοπική Κατηγορία Ανδρών Ε.ΠΕ.Σ.Θ. 2014-2015

1. ΑΕ Ωραιοκάστρου
2. Ζέφυρος
3. ΑΟ Καβακλιωτών
4. Ελλάνιος Ζευς
5. Μακεδών
6. Αστέρας Σίνδου