ΕΝΩΣΗ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Ε. Πε. Σ. Θ.

Αλεξάνδρειο Αθλητικό Μέλαθρο, 54 638 Θεσσαλονίκη
Γραμματεία: Τηλ. 2310 231.091  Fax: 2310 270.588
E-mail:
epesth@otenet.gr

 


DATABANK

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ

ΓΗΠΕΔΑ

 

 

Tελευταία Ενημέρωση   19/10/2014  

  

Πρωτάθλημα ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2014-2015

 

Α' Φάση

ΠρωτΑθλημα ΚορασΙδων ΕΠΕΣΘ - Α' ΟΜΙΛΟΣ
αγωνιστική
Δημόκριτος Μυγδονίας - Γαλαξίας .
Μέγας Αλέξανδρος - ΠΑΟΚ .
Αναγέννηση Ρυσίου - Πειραματικό .
αγωνιστική
Αναγέννηση Ρυσίου - Δημόκριτος Μυγδονίας 3-0
Γαλαξίας - Μέγας Αλέξανδρος 3-1
Πειραματικό - ΠΑΟΚ 3-1
αγωνιστική
Μέγας Αλέξανδρος - Αναγέννηση Ρυσίου 3-0
ΠΑΟΚ - Γαλαξίας 0-3
Δημόκριτος Μυγδονίας - Πειραματικό 0-3
αγωνιστική
Αναγέννηση Ρυσίου - ΠΑΟΚ .
Δημόκριτος Μυγδονίας - Μέγας Αλέξανδρος .
Πειραματικό - Γαλαξίας .
αγωνιστική
Γαλαξίας - Αναγέννηση Ρυσίου .
ΠΑΟΚ - Δημόκριτος Μυγδονίας .
Μέγας Αλέξανδρος - Πειραματικό .

Βαθμολογία Α Ομίλου

αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. Γαλαξίας 2 2 0 6-1 4
-. Πειραματικό 2 2 0 6-1 4
3. Μέγας Αλέξανδρος 2 1 1 4-3 3
4. Αναγέννηση Ρυσίου 2 1 1 3-3 3
5. ΠΑΟΚ 2 0 2 1-6 2
6. Δημόκριτος Μυγδονίας 2 0 2 0-6 2
ΠρωτΑθλημα ΚορασΙδων ΕΠΕΣΘ - β' ΟΜΙΛΟΣ
αγωνιστική
Ηρακλής Γέφυρας - Ολυμπος Ελευθερίου Κορδελιού .
ΑΕ Ωραιοκάστρου - ΧΑΝΘ .
ΓΑΣ Ευκαρπίας - Ελπίς Αμπελοκήπων .
αγωνιστική
ΓΑΣ Ευκαρπίας - Ηρακλής Γέφυρας 0-3
Ολυμπος Ελευθερίου Κορδελιού - ΑΕ Ωραιοκάστρου 3-0
Ελπίς Αμπελοκήπων - ΧΑΝΘ 3-0
αγωνιστική
ΑΕ Ωραιοκάστρου - ΓΑΣ Ευκαρπίας 2-3
ΧΑΝΘ - Ολυμπος Ελευθερίου Κορδελιού 3-0
Ηρακλής Γέφυρας - Ελπίς Αμπελοκήπων 0-3
αγωνιστική
ΓΑΣ Ευκαρπίας - ΧΑΝΘ .
Ηρακλής - ΑΕ Ωραιοκάστρου .
Ελπίς Αμπελοκήπων - Ολυμπος Ελευθερίου Κορδελιού .
αγωνιστική
Ολυμπος Ελευθερίου Κορδελιού - ΓΑΣ Ευκαρπίας .
ΧΑΝΘ - Ηρακλής Γέφυρας .
ΑΕ Ωραιοκάστρου - Ελπίς Αμπελοκήπων .

Βαθμολογία Β Ομίλου

αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. Ελπίς Αμπελοκήπων 2 2 0 6-0 4
2. Ηρακλής Γέφυρας 2 1 1 3-3 3
-. Ολυμπος Ελευθερίου Κορδελιού 2 1 1 3-3 3
-. ΧΑΝΘ 2 1 1 3-3 3
5. ΓΑΣ Ευκαρπίας 2 1 1 3-5 3
6. ΑΕ Ωραιοκάστρου 2 0 2 2-6 2
ΠρωτΑθλημα ΚορασΙδων ΕΠΕΣΘ - Γ' ΟΜΙΛΟΣ
αγωνιστική
Γαλαξίας Αδένδρου - ΠΟ Μουδανιών .
Νέα Γενεά - Περσέας .
Ατρόμητος Τριαδίου - Μακεδόνες Αξιού .
αγωνιστική
Ατρόμητος Τριαδίου - Γαλαξίας Αδένδρου 3-0
ΠΟ Μουδανιών - Νέα Γενεά 3-0
Μακεδόνες Αξιού - Περσέας 3-0
αγωνιστική
Νέα Γενεά - Ατρόμητος Τριαδίου 3-1
Περσέας - ΠΟ Μουδανιών 1-3
Γαλαξίας Αδένδρου - Μακεδόνες Αξιού 2-3
αγωνιστική
Ατρόμητος Τριαδίου - Περσέας .
Γαλαξίας Αδένδρου - Νέας Γενεά .
Μακεδόνες Αξιού - ΠΟ Μουδανιών .
αγωνιστική
ΠΟ Μουδανιών - Ατρόμητος Τριαδίου .
Περσέας - Γαλαξίας Αδένδρου .
Νέα Γενεά - Μακεδόνες Αξιού .

Βαθμολογία Γ Ομίλου

αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. ΠΟ Μουδανιών 2 2 0 6-1 4
2. Μακεδόνες Αξιού 2 2 0 6-2 4
3. Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 2 1 1 3-4 3
4. Ατρόμητος Τριαδίου 2 1 1 4-3 3
5. Γαλαξίας Αδένδρου 2 0 2 2-6 2
6. Περσέας 2 0 2 1-6 2
ΠρωτΑθλημα ΚορασΙδων ΕΠΕΣΘ - Δ' ΟΜΙΛΟΣ
αγωνιστική
Ποσειδών Μηχανιώνας - Μυγδονιακός .
Απόλλων Καλαμαριάς - Πήγασος Πολίχνης .
ΑΟ Καβακλιωτών - Αίας Ευόσμου .
αγωνιστική
ΑΟ Καβακλιωτών - Ποσειδών Μηχανιώνας 3-0
Μυγδονιακός - Απόλλων Καλαμαριάς 2-3
Αίας Ευόσμου - Πήγασος Πολίχνης 3-1
αγωνιστική
Απόλλων Καλαμαριάς - ΑΟ Καβακλιωτών 0-3
Πήγασος Πολίχνης - Μυγδονιακός 3-0
Ποσειδών Μηχανιώνας - Αίας Ευόσμου 0-3
αγωνιστική
ΑΟ Καβακλιωτών - Πήγασος Πολίχνης .
Ποσειδών Μηχανιώνας - Απόλλων Καλαμαριάς .
Αίας Ευόσμου - Μυγδονιακός .
αγωνιστική
Μυγδονιακός - ΑΟ Καβακλιωτών .
Πήγασος Πολίχνης - Ποσειδών Μηχανιώνας .
Απόλλων Καλαμαριάς - Αίας Ευόσμου .

Βαθμολογία Δ Ομίλου

αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. ΑΟ Καβακλιωτών 2 2 0 6-0 4
2. Αίας Ευόσμου 2 2 0 6-1 4
3. Πήγασος Πολίχνης 2 1 1 4-3 3
4. Απόλλων Καλαμαριάς 2 1 1 3-5 3
5. Μυγδονιακός 2 0 2 2-6 2
6. Ποσειδών Μηχανιώνας 2 0 2 0-6 2
ΠρωτΑθλημα ΚορασΙδων ΕΠΕΣΘ - Ε' ΟΜΙΛΟΣ
αγωνιστική
Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Αρης .
Παναθλητικός Συκεών - Καμπανιακός .
ΑΕΝ Αγ. Τριάδος - Ακαδημίες Πρωταθλητών .
αγωνιστική
ΑΕΝ Αγ. Τριάδος - Κεραυνός Ωραιοκάστρου 3-1
Αρης - Παναθλητικός Συκεών 3-0
Ακαδημίες Πρωταθλητών - Καμπανιακός 1-3
αγωνιστική
Παναθλητικός Συκεών - ΑΕΝ Αγ. Τριάδος 0-3
Καμπανιακός - Αρης 2-3
Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Ακαδημίες Πρωταθλητών 0-3
αγωνιστική
ΑΕΝ Αγ. Τριάδος - Καμπανιακός .
Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Παναθλητικός Συκεών .
Ακαδημίες Πρωταθλητών - Αρης .
αγωνιστική
Αρης - ΑΕΝ Αγ. Τριάδος .
Καμπανιακός - Κεραυνός Ωραιοκάστρου .
Παναθλητικός Συκεών - Ακαδημίες Πρωταθλητών .

Βαθμολογία Ε Ομίλου

αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. ΑΕΝ Αγ. Τριάδος 2 2 0 6-1 4
2. Αρης 2 2 0 6-2 4
3. Καμπανιακός 2 1 1 5-4 3
4. Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων 2 1 1 4-3 3
5. Κεραυνός Ωραιοκάστρου 2 0 2 1-6 2
6. Παναθλητικός Συκεών 2 0 2 0-6 2
ΠρωτΑθλημα ΚορασΙδων ΕΠΕΣΘ - ΣΤ' ΟΜΙΛΟΣ
αγωνιστική
ΑΠΚ Νεάπολης - Μακεδονικός .
Ηρακλής - ΒΑΟ .
ΜΕΝΤ - Ακαδημία Aθλέτικο .
αγωνιστική
ΜΕΝΤ - ΑΠΚ Νεάπολης 3-0
Μακεδονικός - Ηρακλής 0-3
Ακαδημία Aθλέτικο - ΒΑΟ 0-3
αγωνιστική
Ηρακλής - ΜΕΝΤ 3-0
ΒΑΟ - Μακεδονικός 3-0
ΑΠΚ Νεάπολης - Ακαδημία Aθλέτικο 3-1
αγωνιστική
ΜΕΝΤ - ΒΑΟ .
ΑΠΚ Νεάπολης - Ηρακλής .
Ακαδημία Aθλέτικο - Μακεδονικός .
αγωνιστική
Μακεδονικός - ΜΕΝΤ .
ΒΑΟ - ΑΠΚ Νεάπολης .
Ηρακλής - Ακαδημία Aθλέτικο .

Βαθμολογία ΣΤ Ομίλου

αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. ΒΑΟ 2 2 0 6-0 4
-. Ηρακλής 2 2 0 6-0 4
3. ΜΕΝΤ 2 1 1 3-3 3
4. ΑΠΚ Νεάπολης 2 1 1 3-4 3
5. Ακαδημίας Αθλέτικο 2 0 2 1-6 2
6. Μακεδονικός 2 0 2 0-6 2
ΠρωτΑθλημα ΚορασΙδων ΕΠΕΣΘ - Ζ' ΟΜΙΛΟΣ
αγωνιστική
Αριστοτέλης Επανομής - Κεραυνός Αγ. Παύλου .
ΕΟ Σταυρούπολης - ΑΣΚ Λαγκαδά .
Ανατόλια - Ορφέας Σουρωτής .
αγωνιστική
Αριστοτέλης Επανομής - Ανατόλια 3-0
Κεραυνός Αγ. Παύλου - ΕΟ Σταυρούπολης 1-3
Ορφέας Σουρωτής - ΑΣΚ Λαγκαδά 1-3
αγωνιστική
ΕΟ Σταυρούπολης - Ανατόλια 3-1
ΑΣΚ Λαγκαδά - Κεραυνός Αγ. Παύλου 3-0
Αριστοτέλης Επανομής - Ορφέας Σουρωτής 3-0
αγωνιστική
Ανατόλια - ΑΣΚ Λαγκαδά .
Αριστοτέλης Επανομής - ΕΟ Σταυρούπολης .
Ορφέας Σουρωτής - Κεραυνός Αγ. Παύλου .
αγωνιστική
Κεραυνός Αγ. Παύλου - Ανατόλια .
ΑΣΚ Λαγκαδά - Αριστοτέλης Επανομής .
ΕΟ Σταυρούπολης - Ορφέας Σουρωτής .

Βαθμολογία Ζ Ομίλου

αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. Αριστοτέλης Επανομής 2 2 0 6-0 4
2. ΑΣΚ Λαγκαδά 2 2 0 6-1 4
3. ΕΟ Σταυρούπολης 2 2 0 6-2 4
4. Ανατόλια 2 0 2 1-6 2
-. Κεραυνός Αγ. Παύλου 2 0 2 1-6 2
-. Ορφέας Σουρωτής 2 0 2 1-6 2
ΠρωτΑθλημα ΚορασΙδων ΕΠΕΣΘ - Η' ΟΜΙΛΟΣ
αγωνιστική
Ναύαρχος Βότσης - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου .
Αγ. Νικόλαος Μηχανιώνας - Προμηθέας Πυλαίας .
αγωνιστική
ΑΟ Πολυγύρου - Ναύαρχος Βότσης 0-3
ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - Αγ. Νικόλαος Μηχανιώνας 3-0
αγωνιστική
Αγ. Νικόλαος Μηχανιώνας - ΑΟ Πολυγύρου 3-2
Προμηθέας Πυλαίας - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου 0-3
αγωνιστική
ΑΟ Πολυγύρου - Προμηθέας Πυλαίας .
Ναύαρχος Βότσης - Αγ. Νικόλαος Μηχανιώνας .
αγωνιστική
ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - ΑΟ Πολυγύρου .
Προμηθέας Πυλαίας - Ναύαρχος Βότσης .

Βαθμολογία Η Ομίλου

αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. ΔΑΣ Ωραιοκάστρου 2 2 0 6-0 4
2. Αγ. Νικόλαος Μηχανιώνας 2 1 1 3-5 3
3. Ναύαρχος Βότσης 1 1 0 3-0 2
4. ΑΟ Πολυγύρου 2 0 2 2-6 2
5. Προμηθέας Πυλαίας 1 0 1 0-3 1

Β' Φάση

1οι - 4οι

Α Β Γ
Α4 - Β1 . . .
Β4 - Ζ1

.

.

.

Γ4 - Α1 . . .
Δ4 - Γ1 .

.

.

Ε4 - Η1 .

.

.

ΣΤ4 - Ε1 .

.

.

Ζ4 - Δ1 . . .
Η4 - ΣΤ1 .

.

.

2οι - 3οι

Α Β Γ
Α3 - Δ2 . . .
Β3 - Γ2

.

.

.

Γ3 - ΣΤ2 . . .
Δ3 - Η2 .

.

.

Ε3 - Ζ2 .

.

.

ΣΤ3 - Β2 .

.

.

Ζ3 - Ε2 . . .
Η3 - Α2 .

.

.

Γ' Φάση

ΠρωτΑθλημα ΚορασΙδων ΕΠΕΣΘ - Α' ΟΜΙΛΟΣ
αγωνιστική
. . .
. . .
αγωνιστική
. . .
. . .
αγωνιστική
. . .
. . .

Βαθμολογία Α' Ομίλου

αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. . . . . . .
2. . . . . . .
3. . . . . . .
4. . . . . . .
ΠρωτΑθλημα ΚορασΙδων ΕΠΕΣΘ - Β' ΟΜΙΛΟΣ
αγωνιστική
. . .
. . .
αγωνιστική
. . .
. . .
αγωνιστική
. . .
. . .

Βαθμολογία Β' Ομίλου

αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. . . . . . .
2. . . . . . .
3. . . . . . .
4. . . . . . .
ΠρωτΑθλημα ΚορασΙδων ΕΠΕΣΘ - Γ' ΟΜΙΛΟΣ
αγωνιστική
. . .
. . .
αγωνιστική
. . .
. . .
αγωνιστική
. . .
. . .

Βαθμολογία Γ' Ομίλου

αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. . . . . . .
2. . . . . . .
3. . . . . . .
4. . . . . . .
ΠρωτΑθλημα ΚορασΙδων ΕΠΕΣΘ - Δ' ΟΜΙΛΟΣ
αγωνιστική
. . .
. . .
αγωνιστική
. . .
. . .
αγωνιστική
. . .
. . .

Βαθμολογία Δ' Ομίλου

αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. . . . . . .
2. . . . . . .
3. . . . . . .
4. . . . . . .

Δ' Φάση (Play Off/8)

Play Off/8

Α Β Γ
. . . .
. .

.

.

. . . .
. .

.

.

FINAL FOUR
(...)

Συνδιοργανωτής
...

ΑΦΙΣΑ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗΣ
MATCH PROGRAMME

αγωνιστική
. .
. .
αγωνιστική
. .
. .
αγωνιστική
. .
. .
Πρωτάθλημα Κορασίδων ΕΠΕΣΘ -  Βαθμολογία Final Four
αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. . . . . . .
2. . . . . . .
3. . . . . . .
4. . . . . . .

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

.
.
.
.

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

.
.
.
.

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

.
.
.
.
 
ΕΙΔΙΚΕΣ ΒΡΑΒΕΥΣΕΙΣ
MVΡ:
ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1.
2.
3.
4.

Αγώνες Κατάταξης

ΠρωτΑθλημα ΚορασΙδων ΕΠΕΣΘ - ΑΠΟΚΛΕΙΣΜΕΝΟΙ Β ΦΑΣΗΣ
αγωνιστική
. .
. .
αγωνιστική 2η
. .
. .
αγωνιστική 3η
. .
. .

Βαθμολογία

αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. . . . . . .
2. . . . . . .
3. . . . . . .
4. . . . . . .
ΠρωτΑθλημα ΚορασΙδων ΕΠΕΣΘ - ΑΠΟΚΛΕΙΣΜΕΝΟΙ Α ΦΑΣΗΣ / ΟΜΙΛΟΣ 5ης ΘΕΣΗΣ
αγωνιστική
. .
. .
. .
αγωνιστική
. .
. .
. .
αγωνιστική
. .
. .
. .
αγωνιστική
. .
. .
. .
αγωνιστική
. .
. .
. .
αγωνιστική
. .
. .
. .
αγωνιστική
. .
. .
. .

Βαθμολογία

αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. . . . . . .
2. . . . . . .
3. . . . . . .
4. . . . . . .
5. . . . . . .
6. . . . . . .
7. . . . . . .
ΠρωτΑθλημα ΚορασΙδων ΕΠΕΣΘ - ΑΠΟΚΛΕΙΣΜΕΝΟΙ Α ΦΑΣΗΣ / ΟΜΙΛΟΣ 6ης ΘΕΣΗΣ
αγωνιστική
. .
. .
αγωνιστική
. .
. .
αγωνιστική
. .
. .

Βαθμολογία

αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. . . . . . .
2. . . . . . .
3. . . . . . .
4. . . . . . .

Β ΟΜΑΔΕΣ

ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ

ΠρωτΑθλημα ΚορασΙδων ΕΠΕΣΘ - Β' ΟΜΑΔΕΣ
αγωνιστική
Κένταυρος Καλλικράτειας - ΑΣ Μαντουλίδης .
Ατρόμητος Τριαδίου - Ποσειδών Μηχανιώνας .
Περσέας - Αναγέννηση Ρυσίου .
ΠΟ Μουδανιών - ΑΕΝ Πανοράματος .
ΓΑΣ Βασιλικών - ΑΣ Πανόραμα .
αγωνιστική
ΑΠΟ Πανόραμα - Κένταυρος Καλλικράτειας 3-2
ΑΣ Μαντουλίδης - Ατρόμητος Τριαδίου 1-3
Ποσειδών Μηχανιώνας - Περσέας 2-3
Αναγέννηση Ρυσίου - ΠΟ Μουδανιών 0-3
ΑΕΝ Πανοράματος - ΓΑΣ Βασιλικών 0-3 (αα)
αγωνιστική
Ατρόμητος Τριαδίου - ΑΠΟ Πανόραμα 2-3
Περσέας - ΑΣ Μαντουλίδης 3-2
ΠΟ Μουδανιών - Ποσειδών Μηχανιώνας 0-3
ΓΑΣ Βασιλικών - Αναγέννηση Ρυσίου 3-0
ΑΣ Πανόραμα - ΑΕΝ Πανοράματος 3-1
αγωνιστική
. .
. .
. .
. .
. .
αγωνιστική
. .
. .
. .
. .
. .
αγωνιστική
. .
. .
. .
. .
. .
αγωνιστική
. .
. .
. .
. .
. .
αγωνιστική
. .
. .
. .
. .
. .
αγωνιστική
. .
. .
. .
. .
. .
αγωνιστική 10η
. .
. .
. .
. .
. .
αγωνιστική 11η
. .
. .
. .
. .
. .

Βαθμολογία Ομίλου Ανατολής

αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. ΓΑΣ Βασιλικών 2 2 0 6-0 4
2. ΑΠΟ Πανόραμα 2 2 0 6-4 4
-. Περσέας 2 2 0 6-4 4
4. Ποσειδών Μηχανιώνας 2 1 1 5-3 3
5. Ατρόμητος Τριαδίου 2 1 1 5-4 3
6. ΠΟ Μουδανιών 2 1 1 3-3 3
7. ΑΣ Πανόραμα 1 1 0 3-1 2
8. ΑΣ Μαντουλίδης 1 0 2 3-6 2
9. Αναγέννηση Ρυσίου 2 0 2 0-6 2
10. Κένταυρος Καλλικράτειας 1 0 1 2-3 1
11. ΑΕΝ Πανοράματος 1 ΜΗΔ 2 0 2 1-6 1

ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΝΤΡΟΥ

ΠρωτΑθλημα ΚορασΙδων ΕΠΕΣΘ - Β' ΟΜΑΔΕΣ
αγωνιστική
ΑΕΝ Αγ. Τριάδος 1 - Κεραυνός Αγ. Παύλου .
ΧΑΝΘ 1 - ΒΑΟ .
ΑΕ Αξιού 1 - Παναθλητικός Συκεών .
Πήγασος Πολίχνης 1 - Αχιλλέας Τριανδρίας .
Μαχητές Πεύκων - Ηρακλής .
Ναύαρχος Βότσης - Αρης .
αγωνιστική
Ναύαρχος Βότσης - ΑΕΝ Αγ. Τριάδος 1 1-3
Κεραυνός Αγ. Παύλου - ΧΑΝΘ 1 0-3
ΒΑΟ - ΑΕ Αξιού 1 1-3
Παναθλητικός Συκεών - Πήγασος Πολίχνης 1 3-0
Αχιλλέας Τριανδρίας - Μαχητές Πεύκων 0-3
Αρης - Ηρακλής 0-3
αγωνιστική
ΧΑΝΘ 1 - Ναύαρχος Βότσης 3-0
ΑΕ Αξιού 1 - Κεραυνός Αγ. Παύλου 3-2
Πήγασος Πολίχνης 1- ΒΑΟ 3-1
Μαχητές Πεύκων - Παναθλητικός Συκεών 3-0
Ηρακλής - Αχιλλέας Τριανδρίας 3-0
ΑΕΝ Αγ. Τριάδος 1 - Αρης 3-2
αγωνιστική
. .
. .
. .
. .
. .
. .
αγωνιστική
. .
. .
. .
. .
. .
. .
αγωνιστική
. .
. .
. .
. .
. .
. .
αγωνιστική
. .
. .
. .
. .
. .
. .
αγωνιστική
. .
. .
. .
. .
. .
. .
αγωνιστική
. .
. .
. .
. .
. .
. .
αγωνιστική 10η
. .
. .
. .
. .
. .
. .
αγωνιστική 11η
. .
. .
. .
. .
. .
. .

Βαθμολογία Ομίλου Κέντρου

αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. Ηρακλής 2 2 0 6-0 4
-. Μαχητές Πεύκων 2 2 0 6-0 4
-. ΧΑΝΘ 1 2 2 0 6-0 4
4. ΑΕΝ Αγ. Τριάδος 1 2 2 0 6-3 4
-. ΑΕ Αξιού 1 2 2 0 6-3 4
6. Παναθλητικός Συκεών 2 1 1 3-3 3
7. Πήγασος Πολίχνης 1 2 1 1 3-4 3
8. Αρης 2 0 2 2-6 2
-. ΒΑΟ 2 0 2 2-6 2
-. Κεραυνός Αγ. Παύλου 2 0 2 2-6 2
11. Ναύαρχος Βότσης 2 0 2 1-6 2
12. Αχιλλέας Τριανδρίας 2 0 2 0-6 2

ΟΜΙΛΟΣ ΔΥΣΗΣ

ΠρωτΑθλημα ΚορασΙδων ΕΠΕΣΘ - Β' ΟΜΑΔΕΣ
αγωνιστική
Νέα Γενεά - Πήγασος Πολίχνης 2 .
ΕΟΣ - Αίας Ευόσμου .
Καμπανιακός - ΧΑΝΘ 2 .
Τιτάνας Ευόσμου - ΑΕΝ Αγ. Τριάδος 2 .
ΑΕ Αμπελόκηποι - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου .
ΑΕ Αξιού 2 - Ελπίς Αμπελοκήπων .
αγωνιστική
ΑΕ Αξιού 2 - Νέα Γενεά 1-3
Πήγασος Πολίχνης 2 - ΕΟΣ 3-0
Αίας Ευόσμου - Καμπανιακός 3-0
ΧΑΝΘ 2 - Τιτάνας Ευόσμου 0-3
ΑΕΝ Αγ. Τριάδος 2 - ΑΕ Αμπελόκηποι 0-3
Ελπίς Αμπελοκήπων - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου 3-0
αγωνιστική
ΕΟΣ - ΑΕ Αξιού 2 3-0
Καμπανιακός - Πήγασος Πολίχνης 2 0-3
Τιτάνας Ευόσμου - Αίας Ευόσμου 0-3
ΑΕ Αμπελόκηποι - ΧΑΝΘ 2 3-0
ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - ΑΕΝ Αγ. Τριάδος 2 2-3
Νέα Γενεά - Ελπίς Αμπελοκήπων 0-3
αγωνιστική
. .
. .
. .
. .
. .
. .
αγωνιστική
. .
. .
. .
. .
. .
. .
αγωνιστική
. .
. .
. .
. .
. .
. .
αγωνιστική
. .
. .
. .
. .
. .
. .
αγωνιστική
. .
. .
. .
. .
. .
. .
αγωνιστική
. .
. .
. .
. .
. .
. .
αγωνιστική 10η
. .
. .
. .
. .
. .
. .
αγωνιστική 11η
. .
. .
. .
. .
. .
. .

Βαθμολογία Ομίλου Δύσης

αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. ΑΕ Αμπελόκηποι 2 2 0 6-0 4
-. Αίας Ευόσμου 2 2 0 6-0 4
-. Ελπίς Αμπελοκήπων 2 2 0 6-0 4
-. Πήγασος Πολίχνης 2 2 2 0 6-0 4
5. ΕΟ Σταυρούπολης 2 1 1 3-3 3
-. Τιτάνας Ευόσμου 2 1 1 3-3 3
7. Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 2 1 1 3-4 3
8. ΑΕΝ Αγ. Τριάδος 2 2 1 1 3-5 3
9. ΔΑΣ Ωραιοκάστρου 2 0 2 2-6 2
10. ΑΕ Αξιού 2 2 0 2 1-6 2
11. Καμπανιακός 2 0 2 0-6 2
-. ΧΑΝΘ 2 2 0 2 0-6 2