ΕΝΩΣΗ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Ε. Πε. Σ. Θ.

Αλεξάνδρειο Αθλητικό Μέλαθρο, 54 638 Θεσσαλονίκη
Γραμματεία: Τηλ. 2310 231.091  Fax: 2310 270.588
E-mail:
epesth@otenet.gr

 


DATABANK

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ

ΓΗΠΕΔΑ

 

 

Tελευταία Ενημέρωση   18/02/2018  

  

Πρωτάθλημα ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2017-2018

 

Α' Φάση

ΠρωτΑθλημα ΚορασΙδων ΕΠΕΣΘ - Α' ΟΜΙΛΟΣ
αγωνιστική
ΓΑΣ Κουφαλίων-ΓΑΣ Χαλκηδόνας 0-3
Άρης-Ηρακλής Γέφυρας 3-0
ΑΕΝ Αγ. Τριάδος-ΓΑΣ Ευκαρπίας 1-3
αγωνιστική
ΑΕΝ Αγ. Τριάδος-ΓΑΣ Κουφαλίων 3-0
ΓΑΣ Χαλκηδόνας-Άρης 0-3
ΓΑΣ Ευκαρπίας-Ηρακλής Γέφυρας 0-3
αγωνιστική
Άρης-ΑΕΝ Αγ. Τριάδος 3-0
Ηρακλής Γέφυρας-ΓΑΣ Χαλκηδόνας 3-0
ΓΑΣ Κουφαλίων-ΓΑΣ Ευκαρπίας 0-3
αγωνιστική
ΑΕΝ Αγ. Τριάδος-Ηρακλής Γέφυρας 2-3
ΓΑΣ Κουφαλίων-Άρης 0-3
ΓΑΣ Ευκαρπίας-ΓΑΣ Χαλκηδόνας 3-0
αγωνιστική
ΓΑΣ Χαλκηδόνας-ΑΕΝ Αγ. Τριάδος 3-0
Ηρακλής Γέφυρας-ΓΑΣ Κουφαλίων 3-0
Άρης-ΓΑΣ Ευκαρπίας 3-0

Βαθμολογία Α Ομίλου

αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. Άρης 5 5 0 15-0 15
2. Ηρακλής Γέφυρας 5 4 1 12-5 11
3. ΓΑΣ Ευκαρπίας 5 3 2 9-7 9
4. ΓΑΣ Χαλκηδόνας 5 2 3 6-9 6
5. ΑΕΝ Αγ. Τριάδος 5 1 4 6-12 4
6. ΓΑΣ Κουφαλίων 5 0 5 0-15 0

 

ΠρωτΑθλημα ΚορασΙδων ΕΠΕΣΘ - β' ΟΜΙΛΟΣ
αγωνιστική
ΑΟ Καβακλιωτών-Κεραυνός Αγ. Παύλου 1-3
ΒΑΟ-ΑΣ Ελπίς 0-3
Τιτάνας Ευόσμου-Πήγασος Πολίχνης 0-3
αγωνιστική
Τιτάνας Ευόσμου-ΑΟ Καβακλιωτών 0-3
Κεραυνός Αγ. Παύλου-ΒΑΟ 1-3
Πήγασος Πολίχνης-ΑΣ Ελπίς 0-3
αγωνιστική
ΒΑΟ-Τιτάνας Ευόσμου 3-0
ΑΣ Ελπίς-Κεραυνός Αγ. Παύλου 3-0
ΑΟ Καβακλιωτών-Πήγασος Πολίχνης 2-3
αγωνιστική
Τιτάνας Ευόσμου-ΑΣ Ελπίς 0-3
ΑΟ Καβακλιωτών-ΒΑΟ 3-0
Πήγασος Πολίχνης-Κεραυνός Αγ. Παύλου 3-1
αγωνιστική
Κεραυνός Αγ. Παύλου-Τιτάνας Ευόσμου 3-0
ΑΣ Ελπίς-ΑΟ Καβακλιωτών 3-0
ΒΑΟ-Πήγασος Πολίχνης 2-3

Βαθμολογία Β Ομίλου

αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. ΑΣ Ελπίς 5 5 0 15-0 15
2. Πήγασος Πολίχνης 5 4 1 12-8 10
3. ΑΟ Καβακλιωτών 5 2 3 9-9 7
4. ΒΑΟ 5 2 3 8-10 7
5. Κεραυνός Αγ. Παύλου 5 2 3 8-10 6
6. Τιτάνας Ευόσμου 5 0 5 0-15 0
ΠρωτΑθλημα ΚορασΙδων ΕΠΕΣΘ - Γ' ΟΜΙΛΟΣ
αγωνιστική
Δ.Ε.Κ.Α.-Κεραυνός Ωραιοκάστρου 3-0
Μακεδόνες Αξιού-Κρόνος 3-0
Περσέας-ΠΑΟΚ 2-3
αγωνιστική
Περσέας-Δ.Ε.Κ.Α. 3-0
Κεραυνός Ωραιοκάστρου-Μακεδόνες Αξιού 0-3
ΠΑΟΚ-Κρόνος 3-0
αγωνιστική
Μακεδόνες Αξιού-Περσέας 3-0
Κρόνος-Κεραυνός Ωραιοκάστρου 1-3
Δ.Ε.Κ.Α.-ΠΑΟΚ 0-3
αγωνιστική
Περσέας-Κρόνος 3-0
Δ.Ε.Κ.Α.-Μακεδόνες Αξιού 0-3
ΠΑΟΚ-Κεραυνός Ωραιοκάστρου 3-0
αγωνιστική
Κεραυνός Ωραιοκάστρου-Περσέας 3-2
Κρόνος-Δ.Ε.Κ.Α. 1-3
Μακεδόνες Αξιού-ΠΑΟΚ 3-1

Βαθμολογία Γ Ομίλου

αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. Μακεδόνες Αξιού 5 5 0 15-1 15
2. ΠΑΟΚ 5 4 1 13-5 11
3. Περσέας 5 2 3 10-9 8
4. Δ.Ε.Κ.Α. 5 2 3 6-10 6
5. Κεραυνός Ωραιοκάστρου 5 2 3 6-12 5
6. Κρόνος 5 0 5 2-15 0
ΠρωτΑθλημα ΚορασΙδων ΕΠΕΣΘ - Δ' ΟΜΙΛΟΣ
αγωνιστική
Μυγδονιακός-ΕΟΣ 1-3
Ατρόμητος Τριαδίου-Ακαδημία Όλυμπος 3-0
ΠΟ Μουδανιών-ΧΑΝΘ 3-0
αγωνιστική
ΠΟ Μουδανιών-Μυγδονιακός 3-0
ΕΟΣ-Ατρόμητος Τριαδίου 1-3
ΧΑΝΘ-Ακαδημία Όλυμπος 3-1
αγωνιστική
Ατρόμητος Τριαδίου-ΠΟ Μουδανιών 3-2
Ακαδημία Όλυμπος-ΕΟΣ 0-3
Μυγδονιακός-ΧΑΝΘ 1-3
αγωνιστική
ΠΟ Μουδανιών-Ακαδημία Όλυμπος 3-1
Μυγδονιακός-Ατρόμητος Τριαδίου 0-3
ΧΑΝΘ-ΕΟΣ 0-3
αγωνιστική
ΕΟΣ-ΠΟ Μουδανιών 1-3
Ακαδημία Όλυμπος-Μυγδονιακός 0-3
Ατρόμητος Τριαδίου-ΧΑΝΘ 3-0

Βαθμολογία Δ Ομίλου

αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. Ατρόμητος Τριαδίου 5 5 0 15-3 14
2. ΠΟ Μουδανιών 5 4 1 14-5 13
3. ΕΟΣ 5 3 2 11-7 9
4. ΧΑΝΘ 5 2 3 6-11 6
5. Μυγδονιακός 5 1 4 5-12 3
6. Ακαδημία Όλυμπος 5 0 5 2-15 0
ΠρωτΑθλημα ΚορασΙδων ΕΠΕΣΘ - Ε' ΟΜΙΛΟΣ
αγωνιστική
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου-ΜΕΝΤ 3-0
Αγ. Νικόλαος Μηχ.-Αναγέννηση Ρυσίου 0-3
ΑΕ Δέλτα-Απόλλων Καλαμαριάς 1-3
αγωνιστική
ΑΕ Δέλτα-Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 0-3
ΜΕΝΤ-Αγ. Νικόλαος Μηχ. 3-0
Απόλλων Καλαμαριάς-Αναγέννηση Ρυσίου 2-3
αγωνιστική
Αγ. Νικόλαος Μηχ.-ΑΕ Δέλτα 0-3
Αναγέννηση Ρυσίου-ΜΕΝΤ 3-1
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου-Απόλλων Καλαμαριάς 3-0
αγωνιστική
ΑΕ Δέλτα-Αναγέννηση Ρυσίου 0-3
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου-Αγ. Νικόλαος Μηχ. 3-1
Απόλλων Καλαμαριάς-ΜΕΝΤ 2-3
αγωνιστική
ΜΕΝΤ-ΑΕ Δέλτα 3-0
Αναγέννηση Ρυσίου-Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 0-3
Αγ. Νικόλαος Μηχ.-Απόλλων Καλαμαριάς 0-3

Βαθμολογία Ε Ομίλου

αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 5 5 0 15-1 15
2. Αναγέννηση Ρυσίου 5 4 1 12-6 11
3. ΜΕΝΤ 5 3 2 10-8 8
4. Απόλλων Καλαμαριάς 5 2 3 10-10 8
5. ΑΕ Δέλτα 5 1 4 4-12 3
6. Αγ. Νικόλαος Μηχ. 5 0 5 1-15 0
ΠρωτΑθλημα ΚορασΙδων ΕΠΕΣΘ - ΣΤ' ΟΜΙΛΟΣ
αγωνιστική
Ανατόλια-Απόλλων Αρναίας 3-2
Παναθλητικός-Ηρακλής 3-1
Αριστοτέλης Επανομής-Πειραματικό 1-3
αγωνιστική
Αριστοτέλης Επανομής-Ανατόλια 3-0
Απόλλων Αρναίας-Παναθλητικός 2-3
Πειραματικό-Ηρακλής 3-0
αγωνιστική
Παναθλητικός-Αριστοτέλης Επανομής 3-1
Ηρακλής-Απόλλων Αρναίας 3-0
Ανατόλια-Πειραματικό 0-3
αγωνιστική
Αριστοτέλης Επανομής-Ηρακλής 3-1
Ανατόλια-Παναθλητικός 1-3
Πειραματικό-Απόλλων Αρναίας 3-0
αγωνιστική
Απόλλων Αρναίας-Αριστοτέλης Επανομής 0-3
Ηρακλής-Ανατόλια 3-0
Παναθλητικός-Πειραματικό 1-3

Βαθμολογία ΣΤ Ομίλου

αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. Πειραματικό 5 5 0 15-2 15
2. Παναθλητικός 5 4 1 13-8 11
3. Αριστοτέλης Επανομής 5 3 2 11-7 9
4. Ηρακλής 5 2 3 8-9 6
5. Ανατόλια 5 1 4 4-14 2
6. Απόλλων Αρναίας 5 0 5 4-15 2
ΠρωτΑθλημα ΚορασΙδων ΕΠΕΣΘ - Ζ' ΟΜΙΛΟΣ
αγωνιστική
Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων-ΔΑΣΩ 3-0
Ν. Βότσης-Ιωνικός 3-0
Ορφέας Πλαγιαρίου-Γαλαξίας Άδενδρου 0-3
αγωνιστική
Ορφέας Πλαγιαρίου-Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων 1-3
ΔΑΣΩ-Ν.Βότσης 0-3
Γαλαξίας Άδενδρου-Ιωνικός 3-1
αγωνιστική
Ν.Βότσης-Ορφέας Πλαγιαρίου 3-0
Ιωνικός-ΔΑΣΩ 2-3
Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων-Γαλαξίας Άδενδρου 2-3
αγωνιστική
Ορφέας Πλαγιαρίου-Ιωνικός 0-3
Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων-Ν.Βότσης 0-3
Γαλαξίας Άδενδρου-ΔΑΣΩ 3-1
αγωνιστική
ΔΑΣΩ-Ορφέας Πλαγιαρίου 3-0
Ιωνικός-Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων 0-3
Ν.Βότσης-Γαλαξίας Άδενδρου 3-0

Βαθμολογία Ζ Ομίλου

αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. Ν.Βότσης 5 5 0 15-0 15
2. Γαλαξίας Άδενδρου 5 4 1 12-7 11
3. Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων 5 3 2 11-7 10
4. ΔΑΣΩ 5 2 3 7-11 5
5. Ιωνικός 5 1 4 6-12 4
6. Ορφέας Πλαγιαρίου 5 0 5 1-15 0
ΠρωτΑθλημα ΚορασΙδων ΕΠΕΣΘ - Η' ΟΜΙΛΟΣ
αγωνιστική
ΑΣ Ωραιοκάστρου-Αίας Ευόσμου 0-3
ΑΣΚ Λαγκαδά-Ζέφυρος 3-0
Καμπανιακός-ΑΣ Ποσειδών Μηχ. 3-2
αγωνιστική
Καμπανιακός-ΑΣ Ωραιοκάστρου 3-2
Αίας Ευόσμου-ΑΣΚ Λαγκαδά 3-0
ΑΣ Ποσειδών Μηχ.-Ζέφυρος 3-1
αγωνιστική
ΑΣΚ Λαγκαδά-Καμπανιακός 3-0
Ζέφυρος-Αίας Ευόσμου 0-3
ΑΣ Ωραιοκάστρου-ΑΣ Ποσειδών Μηχ. 0-3
αγωνιστική
Καμπανιακός-Ζέφυρος 2-3
ΑΣ Ωραιοκάστρου-ΑΣΚ Λαγκαδά 0-3
ΑΣ Ποσειδών Μηχ.-Αίας Ευόσμου 0-3
αγωνιστική
Αίας Ευόσμου-Καμπανιακός 3-1
Ζέφυρος-ΑΣ Ωραιοκάστρου 3-1
ΑΣΚ Λαγκαδά-ΑΣ Ποσειδών Μηχ. 3-1

Βαθμολογία Η Ομίλου

αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. Αίας Ευόσμου 5 5 0 15-1 15
2. ΑΣΚ Λαγκαδά 5 3 1 12-4 12
3. ΑΣ Ποσειδών Μηχ. 5 2 3 9-10 7
4. Ζέφυρος 5 2 3 7-12 5
5. Καμπανιακός 5 2 3 9-13 5
6. ΑΣ Ωραιοκάστρου 5 0 5 3-15 1

Β' Φάση

 

Α Β Γ
ΓΑΣ Χαλκηδόνας-Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 0-3 0-3 .
ΒΑΟ-Πειραματικό

2-3

1-3

.

ΔΕΚΑ-Ατρόμητος Τριαδίου 0-3 0-3 .
ΧΑΝΘ-ΑΣ Ελπίς

0-3

0-3

.

Απόλλων Καλαμαριάς-Άρης

0-3

0-3

.

Ηρακλής-Μακεδόνες Αξιού

1-3

0-3

.

ΔΑΣΩ-Αίας Ευόσμου 0-3 0-3 .
Ζέφυρος-Ν.Βότσης

0-3

0-3

.

 

Α Β Γ
ΓΑΣ Ευκαρπίας-Πήγασος Πολίχνης

0-3

0-3

.

ΑΟ Καβακλιωτών-Ηρακλής Γέφυρας 1-3 1-3 .
Περσέας-ΠΟ Μουδανιών

0-3

0-3

.

ΕΟΣ-ΑΣΚ Λαγκαδά

3-2

3-1

.

ΜΕΝΤ-Παναθλητικός

2-3

1-3

.

Αριστοτέλης Επανομής-Γαλαξίας Άδενδρου 1-3 3-0 3-2
Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων-Αναγέννηση Ρυσίου

3-2

1-3

3-2

ΑΣ Ποσειδών Μηχ.-ΠΑΟΚ

0-3

0-3

.

Γ' Φάση

ΠρωτΑθλημα ΚορασΙδων ΕΠΕΣΘ - Α' ΟΜΙΛΟΣ
αγωνιστική
Ν.Βότσης-Ηρακλής Γέφυρας 3-1 3-0
Πειραματικό-ΠΑΟΚ 0-3 0-3
αγωνιστική
Πειραματικό-Ν. Βότσης 0-3 0-3
ΠΑΟΚ-Ηρακλής Γέφυρας 3-1 3-1
αγωνιστική
Ηρακλής Γέφυρας-Πειραματικό 2-3 0-3
Ν. Βότσης-ΠΑΟΚ 3-0 1-3

Βαθμολογία Α' Ομίλου

αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. Ν.Βότσης 6 5 1 16-4 15
2. ΠΑΟΚ 6 5 1 15-6 15
3. Πειραματικό 6 2 4 6-14 5
4. Ηρακλής Γέφυρας 6 0 6 5-18 1
ΠρωτΑθλημα ΚορασΙδων ΕΠΕΣΘ - Β' ΟΜΙΛΟΣ
αγωνιστική
ΑΣ Ελπίς-Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων 3-0 3-0
Αίας Ευόσμου-ΠΟ Μουδανιών 3-0 3-0
αγωνιστική
ΑΣ Ελπίς-Αίας Ευόσμου 3-0 1-3
Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων-ΠΟ Μουδανιών 0-3 0-3
αγωνιστική
ΠΟ Μουδανιών-ΑΣ Ελπίς 0-3 0-3
Αίας Ευόσμου-Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων 3-0 3-1

Βαθμολογία Β' Ομίλου

αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. ΑΣ Ελπίς 6 5 1 16-3 15
2. Αίας Ευόσμου 6 5 1 15-5 15
3. ΠΟ Μουδανιών 6 2 4 6-12 6
4. Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων 6 0 6 1-18 0
ΠρωτΑθλημα ΚορασΙδων ΕΠΕΣΘ - Γ' ΟΜΙΛΟΣ
αγωνιστική
Μακεδόνες Αξιού-Αριστοτέλης Επανομής 3-0 3-0
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου-ΕΟΣ 2-3 1-3
αγωνιστική
ΕΟΣ-Αριστοτέλης Επανομής 3-0 2-3
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου-Μακεδόνες Αξιού 0-3 2-3
αγωνιστική
Μακεδόνες Αξιού-ΕΟΣ 3-2 3-0
Αριστοτέλης Επανομής-Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 0-3 3-0

Βαθμολογία Γ' Ομίλου

αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. Μακεδόνες Αξιού 6 6 0 18-4 16
2. ΕΟΣ 6 3 3 13-12 10
3. Αριστοτέλης Επανομής 6 2 4 6-14 5
4. Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 6 1 5 8-15 5
ΠρωτΑθλημα ΚορασΙδων ΕΠΕΣΘ - Δ' ΟΜΙΛΟΣ
αγωνιστική
Άρης-Παναθλητικός 3-0 3-0
Ατρόμητος Τριαδίου-Πήγασος Πολίχνης 3-0 3-0
αγωνιστική
Πήγασος Πολίχνης-Παναθλητικός 3-1 3-0
Ατρόμητος Τριαδίου-Άρης 0-3 2-3
αγωνιστική
Άρης-Πήγασος Πολίχνης 3-1 3-2
Παναθλητικός-Ατρόμητος Τριαδίου 0-3 0-3

Βαθμολογία Δ' Ομίλου

αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. Άρης 6 6 0 18-5 16
2. Ατρόμητος Τριαδίου 6 4 2 14-6 13
3. Πήγασος Πολίχνης 6 2 4 9-13 7
4. Παναθλητικός 6 0 6 1-18 0

Δ' Φάση (Play Off/8)

Play Off/8

Α Β Γ
Άρης-Αίας Ευόσμου 3-1 3-0 .
Μακεδόνες Αξιού-ΠΑΟΚ 0-3

2-3

.

Ν.Βότσης-ΕΟΣ 3-1 3-0 .
ΑΣ Ελπίς-Ατρόμητος Τριαδίου 3-0

3-0

.

FINAL FOUR
 

 

αγωνιστική
ΑΣ Ελπίς-Ν.Βότσης 3-1
ΠΑΟΚ-Άρης 2-3
αγωνιστική
Ν.Βότσης-Άρης 1-3
ΑΣ Ελπίς-ΠΑΟΚ 3-0
αγωνιστική
ΠΑΟΚ-Ν.Βότσης 3-1
Άρης-ΑΣ Ελπίς 3-1
Πρωτάθλημα Κορασίδων ΕΠΕΣΘ -  Βαθμολογία Final Four
αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. Άρης 3 3 0 9-4 8
2. ΑΣ Ελπίς 3 2 1 7-4 6
3. ΠΑΟΚ 3 1 2 5-7 4
4. Ν.Βότσης 3 0 3 3-9 0

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΣ Ελπίς-Ν.Βότσης 3-1(25-10, 15-25, 25-17, 25-20).

ΑΣ Ελπίς (Χρυσομαλλίδης): Σουπιώνη, Αρμουτσή, Ράντοβιτς, Αθανασιάδου, Δριντσούδη, Χριστοδούλου, λ Ιασωνίδου, Τσουμπέκη, Καλομοίρη, Γούση, Τάτση, Πυργιώτη, λ Θωμαίδου.
Ν.Βότσης (Βαλσαμίδης): Αντύπα, Πετροπούλου, Κυριακίδου, Αντωνιάδου, Γιορανίδη, Τριλυράκη, λ Παπουτσή, Γούναρη, Τριανταφύλλου, Αγιομαμίτου, Μιχελάκη, λ Καλονίκου.
Διαιτητές: Σταυριανίδης, Δημητρίου, Πασπαλά.

ΠΑΟΚ-Άρης 2-3 (25-16, 20-25, 25-22, 13-25, 9-15)

ΠΑΟΚ (Κωνσταντινίδης): Κυπαρίσση, Μπαλογιάννη, Τσιόγκα, Μπάμπη, Λεονταρίδου, Πιλιτσίδου, λ Σανιώτη, Σταματίου.
Άρης (Τσαϊρέλης): Μπάκα, Κωνσταντίνου, Παπαδοπούλου, Νταντουλα, Βάνη, Λιούνη, λ Πετρινόλη, Στίγγα, Λημνιώτη, Αλμπάνη, Σιδοπούλου, λ Γκιάτα.
Διαιτητές: Τσιούλα, Δρανίτσας, Πασπαλά.

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ν.Βότσης-Άρης 1-3 (22-25, 25-17, 18-25, 22-25)

Ν.Βότσης (Βαλσαμίδης): Αντύπα, Πετροπούλου, Κυριακίδου, Αντωνιάδου, Γιορανίδη, Τριλυράκη, λ Παπουτσή, Αγιομαμίτου, Γούναρη, Τριανταφύλλου, λ Καλονίκου.
Άρης (Τσαϊρέλης): Μπάκα, Κωνσταντίνου, Παπαδοπούλου, Νταντουλα, Βάνη, Λιούνη, λ Πετρινόλη, Σιδοπούλου, Στίγγα, Λημνιώτη, λ Γκιάτα.
Διαιτητές: Παπαδόπουλος, Μαυρίδης, Ιωαννίδου.

ΑΣ Ελπίς-ΠΑΟΚ (25-20, 25-11, 25-20)

ΑΣ Ελπίς (Χρυσομαλλίδης): Σουπιώνη, Αρμουτσή, Ράντοβιτς, Αθανασιάδου, Δριντσούδη, Χριστοδούλου, λ Ιασωνίδου, Καλομοίρη, Κορπέογλου, Γούση, Τάτση, Πυργιώτη, λ Θωμαίδου.
ΠΑΟΚ (Κωνσταντινίδης): Κυπαρίσση, Μπαλογιάννη, Τσιόγκα, Μπάμπη, Λεονταρίδου, Πιλιτσίδου, λ Σανιώτη, Κοκότη.
Διαιτητές: Μπέλλος, Ανθυμίδης, Ιωαννίδου.

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΟΚ-Ν. Βότσης 3-1 (17-25, 25-17, 25-19, 25-17)

ΠΑΟΚ (Κωνσταντινίδης): Κυπαρίσση, Μπαλογιάννη, Μπάμπη, Πιλιτσίδου, Τσιόγκα, Λεονταρίδου, λ Σανιώτη.
Ν.Βότσης (Βαλσαμίδης): Αντύπα, Πετροπούλου, Γιορανίδη, Αντωνιάδου, Τριλυράκη, Κυριακίδου, λ Παπουτσή, Τριανταφύλλου, Κυρτσίδου, Αγιομαμίτου, λ Καλονίκου.
Διαιτητές: Κυριακόπουλος, Κουκουμάκας, Καρακούλια.

Άρης-ΑΣ Ελπίς 3-1 (23-25, 25-14, 25-19, 25-12)

Άρης (Τσαϊρέλης): Μπάκα, Κωνσταντίνου, Νταντουλα, Παπαδοπούλου, Λιούνη, Βάνη, λ Πετρινόλη, Στίγγα, Σιδοπούλου, λ Γκιάτα.
ΑΣ Ελπίς (Χρυσομαλλίδης): Σουπιώνη, Αρμουτσή, Ράντοβιτς, Αθανασιάδου, Δριντσούδη, Χριστοδούλου, λ Ιασωνίδου, Πυργιώτη, Τάτση, Καλομοίρη, Γούση, λ Θωμαΐδου.
Διαιτητές: Μπέλλος, Τσιούλα, Καρακούλια.

 
ΕΙΔΙΚΕΣ ΒΡΑΒΕΥΣΕΙΣ
MVΡ:
Ελένη Μπάκα (Άρης)
 
ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1. Άρης
2. ΑΣ Ελπίς
3. ΠΑΟΚ
4. Ν. Βότσης

Αγώνες Κατάταξης

ΑΠΟΚΛΕΙΣΜΕΝΟΙ A ΦΑΣΗΣ
α΄ομιλοσ
αγωνιστική
ΑΕΝ Αγ.Τριάδος-Κρόνος 3-2
Ανατόλια-Τιτάνας Ευόσμου 3-0
Κεραυνός Αγ. Παύλου-Ορφέας Πλαγιαρίου 3-0
αγωνιστική 2η
Κρόνος-Ανατόλια 3-0
Ορφέας Πλαγιαρίου-Τιτάνας Ευόσμου 1-3
Κεραυνός Αγ. Παύλου-ΑΕΝ Αγ.Τριάδος 1-3
αγωνιστική
ΑΕΝ Αγ.Τριάδος-Ορφέας Πλαγιαρίου 3-0
Τιτάνας Ευόσμου-Κρόνος 0-3
Ανατόλια-Κεραυνός Αγ. Παύλου 0-3
αγωνιστική 4η
ΑΕΝ Αγ.Τριάδος-Ανατόλια 3-0
Ορφέας Πλαγιαρίου-Κρόνος 1-3
Κεραυνός Αγ. Παύλου-Τιτάνας Ευόσμου 3-0
αγωνιστική 5η
Τιτάνας Ευόσμου-ΑΕΝ Αγ.Τριάδος 1-3
Ανατόλια-Ορφέας Πλαγιαρίου 3-0
Κρόνος-Κεραυνός Αγ. Παύλου 2-3

Βαθμολογία

αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. ΑΕΝ Αγ. Τριάδος 5 5 0 15-4 14
2. Κεραυνός Αγ. Παύλου 5 4 1 13-5 11
3. Κρόνος 5 3 2 13-7 11
4. Ανατόλια 5 2 3 6-9 6
5. Τιτάνας Ευόσμου 4 1 4 4-13 3
6. Ορφέας Πλαγιαρίου 5 0 5 2-15 0
ΑΠΟΚΛΕΙΣΜΕΝΟΙ A ΦΑΣΗΣ
β΄ομιλοσ
αγωνιστική
Καμπανιακός-ΑΕ Δέλτα 3-1
ΑΣ Ωραιόκαστρο-Κεραυνός Ωραιοκάστρου 2-3
Ακαδημία Όλυμπος-ΓΑΣ Κουφαλίων 3-0
αγωνιστική 2η
Ακαδημία Όλυμπος-ΑΣ Ωραιόκαστρο 0-3
Κεραυνός Ωραιοκάστρου-Καμπανιακός 0-3
ΓΑΣ Κουφαλίων-ΑΕ Δέλτα 0-3
αγωνιστική
Καμπανιακός-Ακαδημία Όλυμπος 3-1
ΑΣ Ωραιόκαστρο-ΓΑΣ Κουφαλίων 3-0
ΑΕ Δέλτα-Κεραυνός Ωραιοκάστρου 1-3
αγωνιστική 4η
Ακαδημία Όλυμπος-ΑΕ Δέλτα 1-3
ΑΣ Ωραιόκαστρο-Καμπανιακός 3-0
ΓΑΣ Κουφαλίων-Κεραυνός Ωραιοκάστρου 1-3
αγωνιστική 5η
Καμπανιακός-ΓΑΣ Κουφαλίων 3-0
Κεραυνός Ωραιοκάστρου-Ακαδημία Όλυμπος 3-0
ΑΕ Δέλτα-ΑΣ Ωραιόκαστρο 1-3

Βαθμολογία

αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. ΑΣ Ωραιόκαστρο 5 4 1 14-4 13
2. Καμπανιακός 5 4 1 12-4 12
3. Κεραυνός Ωραιοκάστρου 5 4 1 12-7 11
4. ΑΕ Δέλτα 5 2 3 9-10 6
5. Ακαδημία Όλυμπος 5 1 4 4-12 3
6. ΓΑΣ Κουφαλίων 5 0 5 1-15 0
ΑΠΟΚΛΕΙΣΜΕΝΟΙ β ΦΑΣΗΣ
Α΄ΟΜΙΛΟΣ
αγωνιστική
Ηρακλής-Αναγέννηση Ρυσίου 3-1
Περσέας-ΧΑΝΘ 0-3
Ζέφυρος-ΜΕΝΤ 2-3
αγωνιστική
Ηρακλής-Περσέας 3-1
ΧΑΝΘ-Ζέφυρος 1-3
Αναγέννηση Ρυσίου-ΜΕΝΤ 3-1
αγωνιστική
Ζέφυρος-Ηρακλής 1-3
ΜΕΝΤ-ΧΑΝΘ 0-3
Περσέας-Αναγέννηση Ρυσίου 3-1
αγωνιστική
Ηρακλής-ΜΕΝΤ 3-0
Αναγέννηση Ρυσίου-ΧΑΝΘ 1-3
Περσέας-Ζέφυρος 3-2
αγωνιστική
ΧΑΝΘ-Ηρακλής 1-3
Ζέφυρος-Αναγέννηση Ρυσίου 2-3
ΜΕΝΤ-Περσέας 1-3

Βαθμολογία

αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. Ηρακλής 5 5 0 15-4 15
2. ΧΑΝΘ 5 3 2 11-7 9
3. Περσέας 5 3 2 10-10 8
4. Ζέφυρος 5 1 4 10-13 6
5. Αναγέννηση Ρυσίου 5 2 3 9-12 5
6. ΜΕΝΤ 5 1 4 5-14 2
Β΄ΟΜΙΛΟΣ
αγωνιστική
ΓΑΣ Ευκαρπίας-ΓΑΣ Χαλκηδόνας 3-1
ΔΑΣΩ-ΔΕΚΑ 0-3
αγωνιστική
ΒΑΟ-ΓΑΣ Ευκαρπίας 2-3
ΓΑΣ Χαλκηδόνας-ΔΑΣΩ 3-2
αγωνιστική
ΔΑΣΩ-ΒΑΟ 0-3
ΔΕΚΑ-ΓΑΣ Χαλκηδόνας 0-3
αγωνιστική 4η
ΓΑΣ Ευκαρπίας-ΔΑΣΩ 3-0
ΒΑΟ-ΔΕΚΑ 1-3
αγωνιστική 5η
ΓΑΣ Χαλκηδόνας-ΒΑΟ 1-3
ΔΕΚΑ-ΓΑΣ Ευκαρπίας 3-1

Βαθμολογία

αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. ΔΕΚΑ 4 3 1 9-5 9
2. ΓΑΣ Ευκαρπίας 4 3 1 10-4 8
3. ΒΑΟ 4 2 2 9-7 7
4. ΓΑΣ Χαλκηδόνας 4 2 2 8-8 5
5. ΔΑΣΩ 4 0 4 2-12 1

Β ΟΜΑΔΕΣ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

αγωνιστική
Μαντουλίδης-ΑΕΝ Πανοράματος 3-0
Ν.Βότσης 1-ΑΣ Πανόραμα 0-3
Περσέας 1-ΑΣ Ποσειδών Μηχ. 3-0
Κένταυρος Καλλικράτειας-ΠΟ Μουδανιών 3-1
ΓΑΣ Βασιλικών-ΑΟ Πολύγυρου 0-3
αγωνιστική 2η
Ατρόμητος Τριαδίου 1-Μαντουλίδης 1-3
ΑΕΝ Πανοράματος-Ν. Βότσης 1 3-2
ΑΣ Πανόραμα-Περσέας 1 0-3
ΑΣ Ποσειδών Μηχ.-Κένταυρος Καλλικράτειας 0-3
ΠΟ Μουδανιών-ΓΑΣ Βασιλικών 3-1
αγωνιστική 3η
Ν. Βότσης 1-Ατρόμητος Τριαδίου 1 3-0
Περσέας 1-ΑΕΝ Πανοράματος 3-1
Κένταυρος Καλλικράτειας-ΑΣ Πανόραμα 3-0
ΓΑΣ Βασιλικών-ΑΣ Ποσειδών Μηχ. 3-1
ΑΟ Πολύγυρου-ΠΟ Μουδανιών 1-3
αγωνιστική 4η
Ατρόμητος Τριαδίου 1-Περσέας 1 0-3
Μαντουλίδης-Ν. Βότσης 1 0-3
ΑΕΝ Πανοράματος-Κένταυρος Καλλικράτειας 1-3
ΑΣ Πανόραμα-ΓΑΣ Βασιλικών 3-2
ΑΣ Ποσειδών Μηχ.-ΑΟ Πολύγυρου 0-3
αγωνιστική 5η
Κένταυρος Καλλικράτειας-Ατρόμητος Τριαδίου 1 3-0
Περσέας 1-Μαντουλίδης 3-1
ΓΑΣ Βασιλικών-ΑΕΝ Πανοράματος 2-3
ΑΟ Πολύγυρου-ΑΣ Πανόραμα 3-0
ΠΟ Μουδανιών-ΑΣ Ποσειδών Μηχ. 3-0
αγωνιστική 6η
Ατρόμητος Τριαδίου 1-ΓΑΣ Βασιλικών 2-3
Μαντουλίδης-Κένταυρος Καλλικράτειας 3-0
Ν. Βότσης 1-Περσέας 1 3-1
ΑΕΝ Πανοράματος-ΑΟ Πολύγυρου 0-3
ΑΣ Πανόραμα-ΠΟ Μουδανιών 1-3
αγωνιστική 7η
ΑΟ Πολύγυρου-Ατρόμητος Τριαδίου 1 3-2
ΓΑΣ Βασιλικών-Μαντουλίδης 0-3
Κένταυρος Καλλικράτειας-Ν. Βότσης 1 1-3
ΠΟ Μουδανιών-ΑΕΝ Πανοράματος 3-0
ΑΣ Ποσειδών Μηχ.-ΑΣ Πανόραμα 0-3
αγωνιστική
Ατρόμητος Τριαδίου 1-ΠΟ Μουδανιών 3-1
Μαντουλίδης-ΑΟ Πολύγυρου 3-1
Ν. Βότσης 1-ΓΑΣ Βασιλικών 3-1
Περσέας 1-Κένταυρος Καλλικράτειας 3-0
ΑΕΝ Πανοράματος-ΑΣ Ποσειδών Μηχ. 3-2
αγωνιστική 9η
ΑΣ Ποσειδών Μηχ.-Ατρόμητος Τριαδίου 1 0-3
ΠΟ Μουδανιών-Μαντουλίδης 3-2
ΑΟ Πολύγυρου-Ν. Βότσης 1 3-1
ΓΑΣ Βασιλικών-Περσέας 1 0-3
ΑΣ Πανόραμα-ΑΕΝ Πανοράματος 3-0
αγωνιστική 10η
Ατρόμητος Τριαδίου 1-ΑΣ Πανόραμα 3-0
Μαντουλίδης-ΑΣ Ποσειδών Μηχ. 3-0
Ν. Βότσης 1-ΠΟ Μουδανιών 3-2
Περσέας 1-ΑΟ Πολύγυρου 3-0
Κένταυρος Καλλικράτειας-ΓΑΣ Βασιλικών 3-0
αγωνιστική 11η
ΑΕΝ Πανοράματος-Ατρόμητος Τριαδίου 1 0-3
ΑΣ Πανόραμα-Μαντουλίδης 1-3
ΑΣ Ποσειδών Μηχ.-Ν. Βότσης 1 0-3
ΠΟ Μουδανιών-Περσέας 1 1-3
ΑΟ Πολύγυρου-Κένταυρος Καλλικράτειας 1-3

2ος ΟΜΙΛΟΣ

αγωνιστική
ΑΕ Πυλαίας-Μ. Αλέξανδρος 3-2
Προμηθέας Πυλαίας-Περσέας 2 3-1
ΑΠΟ Πανόραμα-Ν.Βότσης 2 3-2
Άρης 1-Εθνικός Πυλαίας 3-0
Απόλλων Καλαμαριάς-Ατρόμητος Τριαδίου 2 0-3
ΑΕΝ Αγ. Τριάδος-ΠΑΟΚ 3-0
αγωνιστική 2η
ΑΕΝ Αγ. Τριάδος-ΑΕ Πυλαίας 3-2
Μ. Αλέξανδρος-Προμηθέας Πυλαίας 3-0
Περσέας 2-ΑΠΟ Πανόραμα 0-3
Ν.Βότσης 2-Άρης 1 3-0
Εθνικός Πυλαίας-Απόλλων Καλαμαριάς 3-2
ΠΑΟΚ-Ατρόμητος Τριαδίου 2 1-3
αγωνιστική 3η
Προμηθέας Πυλαίας-ΑΕΝ Αγ.Τριάδος 0-3
ΑΠΟ Πανόραμα-Μ. Αλέξανδρος 3-1
Άρης 1-Περσέας 2 3-0
Απόλλων Καλαμαριάς-Ν. Βότσης 2 3-0
Ατρόμητος Τριαδίου 2-Εθνικός Πυλαίας 1-3
ΑΕ Πυλαίας-ΠΑΟΚ 3-0
αγωνιστική 4η
ΑΕΝ Αγ.Τριάδος-ΑΠΟ Πανόραμα 0-3
ΑΕ Πυλαίας-Προμηθέας Πυλαίας 3-0
Μ. Αλέξανδρος-Άρης 1 3-1
Περσέας 2-Απόλλων Καλαμαριάς 2-3
Ν. Βότσης 2-Ατρόμητος Τριαδίου 2 0-3
ΠΑΟΚ-Εθνικός Πυλαίας 0-3
αγωνιστική 5η
Άρης 1-ΑΕΝ Αγ. Τριάδος 3-2
ΑΠΟ Πανόραμα-ΑΕ Πυλαίας 3-0
Απόλλων Καλαμαριάς-Μ. Αλέξανδρος 1-3
Ατρόμητος Τριαδίου 2-Περσέας 2 3-0
Εθνικός Πυλαίας-Ν. Βότσης 2 1-3
Προμηθέας Πυλαίας-ΠΑΟΚ 3-0
αγωνιστική 6η
ΑΕΝ Αγ. Τριάδος-Απόλλων Καλαμαριάς 3-0
ΑΕ Πυλαίας-Άρης 1 3-2
Προμηθέας Πυλαίας-ΑΠΟ Πανόραμα 0-3
Μ. Αλέξανδρος-Ατρόμητος Τριαδίου 2 0-3
Περσέας 2-Εθνικός Πυλαίας 2-3
ΠΑΟΚ-Ν.Βότσης 2 2-3
αγωνιστική 7η
Ατρόμητος Τριαδίου 2-ΑΕΝ Αγ. Τριάδος 3-0
Απόλλων Καλαμαριάς-ΑΕ Πυλαίας 0-3
Άρης 1-Προμηθέας Πυλαίας 3-1
Εθνικός Πυλαίας-Μ. Αλέξανδρος 0-3
Ν. Βότσης 2-Περσέας 2 3-1
ΑΠΟ Πανόραμα-ΠΑΟΚ 3-0
αγωνιστική
ΑΕΝ Αγ. Τριάδος-Εθνικός Πυλαίας 3-1
ΑΕ Πυλαίας-Ατρόμητος Τριαδίου 2 3-1
Προμηθέας Πυλαίας-Απόλλων Καλαμαριάς 0-3
ΑΠΟ Πανόραμα-Άρης 1 3-0
Μ. Αλέξανδρος-Ν. Βότσης 2 3-0
ΠΑΟΚ-Περσέας 2 3-2
αγωνιστική 9η
Ν. Βότσης 2-ΑΕΝ Αγ. Τριάδος 3-0
Εθνικός Πυλαίας-ΑΕ Πυλαίας 0-3
Ατρόμητος Τριαδίου 2-Προμηθέας Πυλαίας 2-3
Απόλλων Καλαμαριάς-ΑΠΟ Πανόραμα 0-3
Περσέας 2-Μ. Αλέξανδρος 0-3
Άρης 1-ΠΑΟΚ 3-0
αγωνιστική 10η
ΑΕΝ Αγ. Τριάδος-Περσέας 2 3-0
ΑΕ Πυλαίας-Ν. Βότσης 2 3-0
Προμηθέας Πυλαίας-Εθνικός Πυλαίας 3-2
ΑΠΟ Πανόραμα-Ατρόμητος Τριαδίου 2 3-0
Άρης 1-Απόλλων Καλαμαριάς 3-1
ΠΑΟΚ-Μ.Αλέξανδρος 0-3
αγωνιστική 11η
Μ.Αλέξανδρος -ΑΕΝ Αγ. Τριάδος 3-1
Περσέας 2-ΑΕ Πυλαίας 0-3
Ν.Βότσης 2-Προμηθέας Πυλαίας 1-3
Εθνικός Πυλαίας-ΑΠΟ Πανόραμα 0-3
Ατρόμητος Τριαδίου 2-Άρης 1 3-1
Απόλλων Καλαμαριάς-ΠΑΟΚ 3-0

3ος ΟΜΙΛΟΣ

αγωνιστική
Αίας Ευόσμου 2-Άρης 2 3-1
Μακεδονικός-ΓΑΣ Ευκαρπίας 3-0
ΑΣ Ελπίς 2-Παναθλητικός 0-3
Ακαδημία Όλυμπος-Πήγασος Πολίχνης 1-3
Ιωνικός-ΕΟΣ 3-2
αγωνιστική 2η
ΒΑΟ-Αίας Ευόσμου 2 1-3
Άρης 2-Μακεδονικός 3-2
ΓΑΣ Ευκαρπίας-ΑΣ Ελπίς 2 3-1
Παναθλητικός-Ακαδημία Όλυμπος 3-1
Πήγασος Πολίχνης-Ιωνικός  3-1
αγωνιστική 3η
Μακεδονικός-ΒΑΟ 1-3
ΑΣ Ελπίς 2-Άρης 2 0-3
Ακαδημία Όλυμπος-ΓΑΣ Ευκαρπίας 0-3
ΑΣ Ιωνικός-Παναθλητικός 3-1
ΕΟΣ-Πήγασος Πολίχνης 3-1
αγωνιστική 4η
ΒΑΟ-ΑΣ Ελπίς 3-1
Αίας Ευόσμου 2-Μακεδονικός 3-2
Άρης 2-Ακαδημία Όλυμπος 3-0
ΓΑΣ Ευκαρπίας-Ιωνικός 3-0
Παναθλητικός-ΕΟΣ 3-2
αγωνιστική 5η
Ακαδημία Όλυμπος-ΒΑΟ 0-3
ΑΣ Ελπίς 2-Αίας Ευόσμου 2 0-3
Ιωνικός-Άρης 2 3-1
ΕΟΣ-ΓΑΣ Ευκαρπίας 3-2
Πήγασος Πολίχνης-Παναθλητικός 0-3
αγωνιστική 6η
ΒΑΟ-Ιωνικός 3-1
Αίας Ευόσμου 2-Ακαδημία Όλυμπος 3-0
Μακεδονικός-ΑΣ Ελπίς 3-0
Άρης 2-ΕΟΣ 3-1
ΓΑΣ Ευκαρπίας-Πήγασος Πολίχνης 2-3
αγωνιστική 7η
ΕΟΣ-ΒΑΟ 2-3
Ιωνικός-Αίας Ευόσμου 2 1-3
Ακαδημία Όλυμπος-Μακεδονικός 0-3
Πήγασος Πολίχνης-Άρης 2 3-1
Παναθλητικός-ΓΑΣ Ευκαρπίας 1-3
αγωνιστική
ΒΑΟ-Πήγασος Πολίχνης 1-3
Αίας Ευόσμου 2-ΕΟΣ 3-0
Μακεδονικός-Ιωνικός 3-1
ΑΣ Ελπίς 2-Ακαδημία Όλυμπος 3-2
Άρης 2-Παναθλητικός 3-0
αγωνιστική 9η
Παναθλητικός-ΒΑΟ 1-3
Πήγασος Πολίχνης-Αίας Ευόσμου 2 0-3
ΕΟΣ-Μακεδονικός 1-3
Ιωνικός-ΑΕ Ελπίς 2 1-3
ΓΑΣ Ευκαρπίας-Άρης 2 0-3
αγωνιστική 10η
ΒΑΟ-ΓΑΣ Ευκαρπίας 1-3
Αίας Ευόσμου 2-Παναθλητικός 3-0
Μακεδονικός-Πήγασος Πολίχνης 3-0
ΑΣ Ελπίς 2-ΕΟΣ 1-3
Ακαδημία Όλυμπος-Ιωνικός 3-2
αγωνιστική 11η
Άρης 2-ΒΑΟ 3-2
ΓΑΣ Ευκαρπίας-Αίας Ευόσμου 2 0-3
Παναθλητικός-Μακεδονικός 3-1
Πήγασος Πολίχνης-ΑΣ Ελπίς 2 3-0
ΕΟΣ-Ακαδημία Όλυμπος 3-0

 

4ος ΟΜΙΛΟΣ

αγωνιστική
Αίας Ευόσμου 1-Ηρακλής 3-0
ΑΕ Αμπελόκηποι-Άρης 3 0-3
Δ.Ε.Κ.Α.-ΑΣ Ελπίς 1 0-3
Αχιλλέας Τριανδρίας-Μαχητές Πεύκων 0-3
ΧΑΝΘ-Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων 2-3
αγωνιστική 2η
Πειραματικό-Αίας Ευόσμου 1 1-3
Ηρακλής-ΑΕ Αμπελόκηποι 3-0
Άρης 3-Δ.Ε.Κ.Α. 1-3
ΑΣ Ελπίς 1-Αχιλλέας Τριανδρίας 3-0
Μαχητές Πεύκων-ΧΑΝΘ 3-0
αγωνιστική 3η
ΑΕ Αμπελόκηποι-Πειραματικό 1-3
Δ.Ε.Κ.Α.-Ηρακλής 3-2
Αχιλλέας Τριανδρίας-Άρης 3 0-3
ΧΑΝΘ-ΑΣ Ελπίς 1 0-3
Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων-Μαχητές Πεύκων 0-3
αγωνιστική 4η
Πειραματικό-Δ.Ε.Κ.Α. 0-3
Αίας Ευόσμου 1-ΑΕ Αμπελόκηποι 3-0
Ηρακλής-Αχιλλέας Τριανδρίας 3-0
Άρης 3-ΧΑΝΘ 3-2
ΑΣ Ελπίς 1-Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων 3-0
αγωνιστική 5η
Αχιλλέας Τριανδρίας-Πειραματικό 0-3
Δ.Ε.Κ.Α.-Αίας Ευόσμου 1 0-3
ΧΑΝΘ-Ηρακλής 0-3
Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων-Άρης 3 0-3
Μαχητές Πεύκων-ΑΣ Ελπίς 1 0-3
αγωνιστική 6η
Πειραματικό-ΧΑΝΘ 3-1
Αίας Ευόσμου-Αχιλλέας Τριανδρίας 3-0
ΑΕ Αμπελόκηποι-Δ.Ε.Κ.Α. 1-3
Ηρακλής-Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων 3-1
Άρης 3-Μαχητές Πεύκων 0-3
αγωνιστική 7η
Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων-Πειραματικό 0-3
ΧΑΝΘ-Αίας Ευόσμου 1 0-3
Αχιλλέας Τριανδρίας-ΑΕ Αμπελόκηποι 1-3
Μαχητές Πεύκων-Ηρακλής 3-0
ΑΣ Ελπίς-Άρης 3 1-3
αγωνιστική
Πειραματικό-Μαχητές Πεύκων 2-3
Αίας Ευόσμου 1-Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων 3-0
ΑΕ Αμπελόκηποι-ΧΑΝΘ 3-1
Δ.Ε.Κ.Α.-Αχιλλέας Τριανδρίας 3-1
Ηρακλής-ΑΣ Ελπίς 1 1-3
αγωνιστική 9η
ΑΣ Ελπίς 1-Πειραματικό 3-0
Μαχητές Πεύκων-Αίας Ευόσμου 1 3-0
Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων-ΑΕ Αμπελόκηποι 3-2
ΧΑΝΘ-Δ.Ε.Κ.Α. 0-3
Άρης 3-Ηρακλής 3-0
αγωνιστική 10η
Πειραματικό-Άρης 3 0-3
Αίας Ευόσμου 1-ΑΣ Ελπίς 1 2-3
ΑΕ Αμπελόκηποι-Μαχητές Πεύκων 0-3
Δ.Ε.Κ.Α.-Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων 3-0
Αχιλλέας Τριανδρίας-ΧΑΝΘ 3-2
αγωνιστική 11η
Ηρακλής-Πειραματικό 1-3
Άρης 3-Αίας Ευόσμου 1 3-1
ΑΣ Ελπίς 1-ΑΕ Αμπελόκηποι 3-0
Μαχητές Πεύκων-Δ.Ε.Κ.Α. 3-1
Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων-Αχιλλέας Τριανδρίας 3-2

5ος ΟΜΙΛΟΣ

αγωνιστική
ΓΑΣ Χαλκηδόνας-ΑΣ Ωραιόκαστρο 0-3
ΑΣΚ Λαγκαδά-Ακαδημία Αθλέτικο 3-1
ΔΑΣΩ-Ηρακλής Γέφυρας 1-3
ΑΕ Δέλτα-Σμυρναϊκός Βαθ. 1-3
Καμπανιακός-Αστέρας Σίνδου 2-3
αγωνιστική 2η
Καμπανιακός-ΓΑΣ Χαλκηδόνας 3-0
ΑΣ Ωραιόκαστρο-ΑΣΚ Λαγκαδά 1-3
Ακαδημία Αθλέτικο-ΔΑΣΩ 2-3
Ηρακλής Γέφυρας-ΑΕ Δέλτα 3-0
Αστέρας Σίνδου-Σμυρναϊκός Βαθ. 3-0
αγωνιστική 3η
Σμυρναϊκός Βαθ.-Ηρακλής Γέφυρας 0-3
ΑΣΚ Λαγκαδά-Καμπανιακός 2-3
ΔΑΣΩ-ΑΣ Ωραιόκαστρο 3-0
ΑΕ Δέλτα-Ακαδημία Αθλέτικο 0-3
ΓΑΣ Χαλκηδόνας-Αστέρας Σίνδου 0-3
αγωνιστική 4η
Καμπανιακός-ΔΑΣΩ 3-2
Ακαδημία Αθλέτικο-Σμυρναϊκός Βαθ. 1-3
Αστέρας Σίνδου-Ηρακλής Γέφυρας 3-1
ΑΣ Ωραιόκαστρο-ΑΕ Δέλτα 3-0
ΓΑΣ Χαλκηδόνας-ΑΣΚ Λαγκαδά 3-0 (α.α)
αγωνιστική 5η
Σμυρναϊκός Βαθ.-ΑΣ Ωραιόκαστρο 3-2
ΑΣΚ Λαγκαδά-Αστέρας Σίνδου 0-3
ΑΕ Δέλτα-Καμπανιακός 0-3
ΔΑΣΩ-ΓΑΣ Χαλκηδόνας 3-0
Ηρακλής Γέφυρας-Ακαδημία Αθλέτικο 3-0
αγωνιστική 6η
Καμπανιακός-Σμυρναϊκός Βαθ. 1-3
ΑΣΚ Λαγκαδά-ΔΑΣΩ 3-1
Αστέρας Σίνδου-Ακαδημία Αθλέτικο 3-0
ΑΣ Ωραιόκαστρο-Ηρακλής Γέφυρας 0-3
ΓΑΣ Χαλκηδόνας-ΑΕ Δέλτα 2-3
αγωνιστική 7η
Σμυρναϊκός Βαθ.-ΓΑΣ Χαλκηδόνας 3-1
ΑΕ Δέλτα-ΑΣΚ Λαγκαδά 0-3
Ακαδημία Αθλέτικο-ΑΣ Ωραιόκαστρο 3-0
ΔΑΣΩ-Αστέρας Σίνδου 0-3
Ηρακλής Γέφυρας-Καμπανιακός 3-0
αγωνιστική
Καμπανιακός-Ακαδημία Αθλέτικο 3-2
ΑΣΚ Λαγκαδά-Σμυρναϊκός Βαθ. 3-0
Αστέρας Σίνδου-ΑΣ Ωραιόκαστρο 3-0
ΔΑΣΩ-ΑΕ Δέλτα 3-1
ΓΑΣ Χαλκηδόνας-Ηρακλής Γέφυρας 0-3
αγωνιστική 9η
Σμυρναϊκός Βαθ.-ΔΑΣΩ 0-3
ΑΕ Δέλτα-Αστέρας Σίνδου 0-3
Ακαδημία Αθλέτικο-ΓΑΣ Χαλκηδόνας 3-0
ΑΣ Ωραιόκαστρο-Καμπανιακός 1-3
Ηρακλής Γέφυρας-ΑΣΚ Λαγκαδά 3-0