ΕΝΩΣΗ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Ε. Πε. Σ. Θ.

Αλεξάνδρειο Αθλητικό Μέλαθρο, 54 638 Θεσσαλονίκη
Γραμματεία: Τηλ. 2310 231.091  Fax: 2310 270.588
E-mail:
epesth@otenet.gr

 


DATABANK

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ

ΓΗΠΕΔΑ

 

 

    

Tα Σωματεία της ΕΠΕΣΘ

Η ΕΠΕΣΘ καλύπτει γεωγραφικά τους Νομούς Θεσσαλονίκης και Χαλκιδικής. Στον πίνακα που ακολουθεί αναφέρονται τα σωματεία που είναι εγγεγραμμένα στη δύναμη της Ενωσης, κατά σειρά του αριθμού μητρώου τους στην ΕΟΠΕ.

 

Τμήματα ΑΝΔΡΩΝ
Τμήματα ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Χωρίς Δραστηριότητα (για την τρέχουσα Αγ. Περίοδο)

 

ΝΟΜΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΕΤ. ΙΔΡ

AM ΕΟΠΕ

ΕΔΡΑ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ (Πόλη/Περιοχή)

ΤΜΗΜΑΤΑ

ΔΗΜΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

Α.Σ. AΡΗΣ 1914 8 Θεσσαλονίκη (Χαριλάου)
Γ.Σ. ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1923 52 Θεσσαλονίκη (Ντεπό)
Π.Α.Ο.Κ.  1926 68 Θεσσαλονίκη (Τούμπα)
Μ.Ε.Ν.Τ. 1926 88 Θεσσαλονίκη (Τούμπα)
Χ.Α.Ν.Θ. 1921 100 Θεσσαλονίκη
Α.Μ.Σ. ΝΕΣΤΩΡ 1966 130 Θεσσαλονίκη
Σ.Α. ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ Σ.Θ.  1951 469 Θεσσαλονίκη
Α.Ε.Ν. ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΟΣ 1987 597 Θεσσαλονίκη
Σ.Α.Α.Κ. ΑΝΑΤΟΛΙΑ 1937 830 Θεσσαλονίκη & Πυλαία
Α.Π.Σ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 1946 1132 Θεσσαλονίκη (Τριανδρία)
Α.Ε. ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ   2007 1149 Θεσσαλονίκη (Τούμπα)
ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ A.Σ. 2014 1182 Θεσσαλονίκη (Τούμπα)
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ 2015  2015 1211 Θεσσαλονίκη
ΑΟΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑΣ  ΝΕΟ 2008 1259 Θεσσαλονίκη (Τούμπα)  
ΔΗΜΟΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
Μ.Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 1926 10 Καλαμαριά
Α.Μ.Ο. ΓΑΛΑΞΙΑΣ 1966 142 Καλαμαριά
Α.Π.Σ. ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ 1933 334 Καλαμαριά
Π.Α.Ε.Σ.Π. ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ ΚΕΡΑΥΝΙΟΣ 2000 999 Καλαμαριά
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 2009 1276 Καλαμαριά
Α.Ε.Σ. ΚΡΟΝΟΣ  2013 1144 Καλαμαριά
ΔΗΜΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ - ΧΟΡΤΙΑΤΗ

Μ.Α.Σ. ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ  1926 548 Ασβεστοχώρι
Α.Σ. ΠΑΝΟΡΑΜΑ 2007 1034 Πανόραμα
Α.Ε.Ν. ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 2008 1041 Πανόραμα
Α.Π.Ο. ΠΑΝΟΡΑΜΑ 2009 1057 Πανόραμα
Α.Ε. ΠΥΛΑΙΑΣ 1976 1068 Πυλαία
Α.Ε.Σ. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ  2011 1098 Πυλαία
Α.Μ.Ο. ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ  1950 1229 Πυλαία
Α.Σ. ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ  ΝΕΟ . 1241 Φίλυρο
ΔΗΜΟΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
Α.Σ. ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 1961 299 Αμπελόκηποι
Α.Σ. ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 1989 696 Αμπελόκηποι
Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 1995 1092 Αμπελόκηποι
Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ  2013 1157 Αμπελόκηποι
ΔΗΜΟΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΣΥΚΕΩΝ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο. 1928 22 Συκιές
Α.Π.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 1928 53 Νεάπολη
Α.Π.Σ. ΔΟΞΑ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 1980 362 Αγιος Παύλος
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Σ.Φ. ΣΥΚΕΩΝ 1988 636 Συκιές
Σ.Α.Π.Κ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ 1987 783 Νεάπολη
Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 1951 1008 Αγιος Παύλος
Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ 2008 1043 Πεύκα
Α.Σ. ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ 1996 1044 Πεύκα
ΔΗΜΟΣ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ

Ε.Ο. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1965 369 Σταυρούπολη
ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 1982 996 Πολίχνη

Γ.Α.Σ. ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 2008 1030 Ευκαρπία
ΔΗΜΟΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ - ΕΥΟΣΜΟΥ

Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 1968 424 Εύοσμος

Α.Σ. ΟΛΥΜΠΟΣ  2012 1113 Ελευθέριο Κορδελιό

Α.Σ. ΤΙΤΑΝΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ  2011 1127 Εύοσμος

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΟΛΕΪ ΟΛΥΜΠΟΣ 2015 1238 Ελευθέριο Κορδελιό
ΔΗΜΟΣ ΘΕΡΜΗΣ

Μ.Α.Σ. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ 1955 393 Τριάδι

Γ.Α.Σ. ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 1989 1040 Βασιλικά

Μ.Π.Σ. ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ  1960 1099 Σουρωτή

Α.Π.Σ. ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ  1988 1105 Πλαγιάρι

Α.M.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ  1980 1109 Νέο Ρύσιο

M.Α.Σ. "ΕΥ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ"   2000 1121 Θέρμη

Μ.Α.Σ. ΕΣΠΕΡΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 2014 1172 Τρίλοφος

E.Α.T.E.K. COLLEGE CLUB   1996 1197 Θέρμη

Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ  ΝΕΟ 1949 1251 Θέρμη
ΔΗΜΟΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ
Α.Σ.Α.Α. ΖΕΦΥΡΟΣ 02 2002 468 Περαία
Α.Σ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 1947 546 Μηχανιώνα

Α.Ε.Σ. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝΟΜΗΣ 1988 670 Επανομή
Α.Ε. ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 2000 905 Μηχανιώνα

Ο.Π.Α.Θ. ΠΕΡΣΕΑΣ 2011 1076 Περαία
ΔΗΜΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
Μ.Α.Π.Ο. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 1954 413 Ωραιόκαστρο
Δ.Α.Σ. ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 2005 964 Ωραιόκαστρο

Α.Ε.Σ. ΜΥΓΔΟΝΙΑΚΟΣ 2007 1009 Δρυμός

Α.Μ.Σ. ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΜΥΓΔΟΝΙΑΣ 2011 1074 Δρυμός
Α.Ε. ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 2009 1078 Νεοχωρούδα

Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΑTHLETICO   2012 1108 Νεοχωρούδα

Α.Σ. ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ   2011 1191 Ωραιόκαστρο
ΔΗΜΟΣ ΔΕΛΤΑ

Α.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΑΞΙΟΥ 1998 898 Κύμινα

Α.Ε. ΔΕΛΤΑ ΣΙΝΔΟΥ ΔΙΑΒΑΤΩΝ 2006 1080 Σίνδος - Διαβατιά

Α.Σ. ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ  2012 1152 Χαλάστρα

Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ  2006 1164 Σίνδος

Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ  1985 1228 Διαβατά

Α.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ  ΝΕΟ 2015 1246 Καλοχώρι
ΔΗΜΟΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
Π.Ο. ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 1998 881 Γέφυρα
Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ 1986 917 Αδενδρο
Α.Ο. ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΩΝ 1959 956 Αγ. Αθανάσιος

Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 1980 961 Κουφάλια
Γ.Α.Σ. ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 1995 1032 Χαλκηδόνα
Α.Μ.Ο. ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ  1969 1204 Βαθύλακκος
ΔΗΜΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

Α.Σ.Κ. ΛΑΓΚΑΔΑ 2000 926 Λαγκαδάς

ΝΟΜΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΕΤ. ΙΔΡ

AM ΕΟΠΕ

ΕΔΡΑ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ (Πόλη/Περιοχή)

ΤΜΗΜΑΤΑ
ΔΗΜΟΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ

Α.Ο. ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 1969 267 Πολύγυρος
ΔΗΜΟΣ ΝΕΑΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑΣ

Π.Ο. ΝΕΩΝ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 1928 227 Νέα Μουδανιά

Α.Σ. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ 2006 1000 Νέα Καλλικράτεια
ΔΗΜΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ

M.Ο. ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ 1933 1088 Αρναία
ΔΗΜΟΣ ΣΤΑΓΕΙΡΩΝ - ΑΚΑΝΘΟΥ

Α.Ε. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ "ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ"  1999 1120 Ολυμπιάδα
ΔΗΜΟΣ ΣΙΘΩΝΙΑΣ

Μ.Α.Σ. ΣΙΘΩΝΙΑΚΟΣ  2013 1173 Νικήτη

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΕΓΓΕΓΡΑΜΜΕΝΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ ΧΩΡΙΣ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΑ

Μ.Α.Σ. ΑΕΤΟΣ 1926 4 Θεσσαλονίκη
Α.Σ. ΠΕΡΑ 1923 308 Θεσσαλονικη
Μ.Ε.Α.Σ. ΦΑΛΗΡΟ 2009 1090 Θεσσαλονίκη
Α.Σ.Θ. ΗΡΑΚΛΗΣ 2011 1095 Θεσσαλονίκη

Α.Σ. ΑΣΤΕΡΙΑ ΠΥΛΑΙΑΣ . 773 Πυλαία
Α.Σ. ΑΓΙΟΣ ΠΑΥΛΟΣ 1999 955 Αγιος Παύλος

Α.Μ.Ο. ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 1954 328 Ευκαρπία

Α.Α. ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ  2007 1125 Σταυρούπολη

Α.Σ. ΚΑΒΕΙΡΟΣ

2008 1036

Ελευθέριο Κορδελιό

Μ.Γ.Σ. ΑΚΑΝΘΟΣ VOLLEYBALL 2008 1031 Ιερισσός Χαλικιδικής
Α.Ο. ΔΗΜΟΥ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ 2002 925 Περαία
Γ.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 40 Θεσσαλονίκη